Praca KASJER Szczecin kontakt przez PUP

Stanowisko: KASJER

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: Praca na komputerze i obsługa programu do przyjmowania kuponów bukmacherskich Wieszanie i drukowanie oferty Obsługa drukarki Wysyłka dokumentów Realizacja kuponów Obsługa monitorów z zakładami LIVEDbanie o porządek w miejscu pracy

Data publikacji: 2016-02-16

Lokalizacja: Szczecin (zachodniopomorskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Praca na komputerze i obsługa programu do przyjmowania kuponów bukmacherskich Wieszanie i drukowanie oferty Obsługa drukarki Wysyłka dokumentów Realizacja kuponów Obsługa monitorów z zakładami LIVEDbanie o porządek w miejscu pracy

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KASJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Szczecin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Szczecin

Zawód: kasjer handlowy

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie

Łużycka 55, 74-100 Gryfino, powiat: gryfiński, woj: zachodniopomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie z PUP Gryfino Badania lekarskie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: gryfiński

Gmina pracodawcy: Gryfino

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gryfino

Ulica pracodawcy: Łużycka

Numer budynku pracodawcy: 55

Profil działalności pracodawcy:
Agencja pracyNie wywiązał sie z umowy stażowej za 2012r.

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kasjer handlowy

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

KUCHARZ - od 2 050 PLN

przygotowywanie posiłków
kontakt przez PUP - 2017-03-15 - Biały Dunajec (małopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 900 PLN

prowadzenie biura
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

POMOCNIK OGRODNIKA - od 2 000 PLN

POMOC NA TERENIE SZKLARNI, ZAMAWIANIE TOWARÓW, USTAWIANIE KWAIATÓW;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, ŚREDNIE, CHĘĆ NAUKI ZAWODU OGRODNIKA
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Szczecin (zachodniopomorskie)

STAŻ- PRACOWNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

wg. programu
kontakt przez PUP - 2017-05-25 - Woskowice Małe (opolskie)

PRACOWNIK KWIACIARNI - od 1 850 PLN

Sprzątanie kwaiaciarni, obsługa klienta, układanie bukietów, dbanie o kwiaty,Praca na stałe, do nauczenia zawodu od podstaw
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Białystok (podlaskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa klienta i obsługa komputera i programu sprzedażowego.
kontakt przez PUP - 2017-03-21 - Zambrów (podlaskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 000 PLN

prowadzenie negocjacji z dostawcami odzieży, w tym wietnamskimi, przygotowywanie oraz zawieranie umów handlowych
kontakt przez PUP - 2017-05-25 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

PAKOWACZ - od 2 000 PLN

pakowanie produktów i dań cateringowych wg procedur
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Poznań (wielkopolskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

obsługa urządzeń boiurowych, pomoc w przygotowywaniu n pism do wysyłku,
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Drawsko Pomorskie (zachodniopomorskie)

- obsługa kasy fiskalnej- obsługa klientów- wykładanie towaru- przyjmowanie towaru- naliczanie promocji towarów
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Szubin (kujawsko-pomorskie)

pozyskiwanie nowych klientów, negocjowanie cen, kontakty z klientami i chińskojęzycznymi producentami i dostawcami towarów
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

STAŻ - TECHNIK PRAC BIUROWYCH WYDZIAŁ GEODEZJI I GOSPODARKI NIEUCHOMOŚCIAMI - 997,4 PLN

nauka wykonywania prac biurowych, rejestracji poczty wychodzącej i przychodzącej,nauka archiwizacji dokumentów, porządkowanie i przkeazywanie materiałów archiwalnych
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Chorzów (śląskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 000 PLN

Sprzątanie pomieszczeń biurowych, pozostałych pomieszczeń znajdujących się w obiekcie oraz terenu przed budynkiem.
kontakt przez PUP - 2017-05-10 - Oleśnica (dolnośląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW TURYSTYKI - od 1 850 PLN

Pomoc w działalności punktu informacji turystycznej, organizacja wycieczek dla grup.
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Kielce (świętokrzyskie)

profesjonalna obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Oleśnica (dolnośląskie)

INSTALATOR - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Białystok (podlaskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Warszawa (mazowieckie)

MONTER / KONSERWATOR INSTALACJI WENTYLACYJNYCH I KLIMATYZACYJNYCH - od 2 000 PLN

Montaż instalacji i urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.
kontakt przez PUP - 2017-04-04 - Ryki (lubelskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu,godz. 7.00-15.00
kontakt przez PUP - 2017-05-22 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

STARSZY INSPEKTOR DS. FINANSOWO-KSIĘGOWYCH - do 2 500 PLN

Rozliczenia z ZUS, zasiłki chorobowe, pogrzebowe. Oferta dostępna w sali E.
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Wrocław (dolnośląskie)

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO(I) - od 2 000 PLN

transport wewnątrz zakładu
kontakt przez PUP - 2017-03-27 - Żabno (małopolskie)

WULKANIZATOR M/K - od 1 850 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Warszawa (mazowieckie)

układanie i metkowanie towarów pod nadzorem opiekuna, obsługa kasy fiskalnej (nabijanie towarów wg odpowiednich kodów, drukowanie paragonów fiskalnych, obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, pakowanie towarów, drukowanie paragonów i raportów kasowych, sporządzanie zapotrzebowań na brakujące towary.
kontakt przez PUP - 2017-06-22 - Gostynin (mazowieckie)

PRACOWNIK OCHRONY - od 1 850 PLN

ochrona obiektów handlowych
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Częstochowa (śląskie)

MONTER MEBLI - od 1 850 PLN

pomoc przy produkcji i montowanie mebli
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Dobrzyca (wielkopolskie)

ŚLUSARZ - 997,4 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2017-02-06 - Kurzętnik (warmińsko-mazurskie)