Praca KASJER/SPRZEDAWCA Olsztyn kontakt przez OHP

Miejsce pracy:
Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków:
obsługa kasy fiskalnej, obsługa klientów sklepu, rozliczanie kasy o zakończeniu zmiany

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: system wynagrodzenia godzinowy

Nazwa stanowiska: KASJER/SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Olsztyn

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Olsztyn

Zawód: kasjer handlowy

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Młodzieżowe Biuro Pracy Elbląg

Junaków 5, 82-300 Elbląg, powiat: m. Elbląg, woj: warmińsko-mazurskie

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: m. Elbląg

Gmina pracodawcy: Elbląg

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Elbląg

Ulica pracodawcy: Junaków

Numer budynku pracodawcy: 5

Oferta zgłoszona przez: Młodzieżowe Biuro Pracy Elbląg

Zawód wykonywany przez pracownika: kasjer handlowy

Podobne oferty pracy

KASJER-SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

kontakt przez PUP - 2017-03-31 - Białystok (podlaskie)

PERSONEL POMOCNICZY - od 9,5 PLN

wykładanie towaru na półki sklepowe
kontakt przez OHP - 2016-11-03 - Włocławek (kujawsko-pomorskie)

KASJER - SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Zgodny z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Mońki (podlaskie)

PRACE POMOCNICZE W MARKECIE PRZY PRZEBUDOWIE REGAŁU - od 100 PLN

Przebudowa regału w makrecie budowlano-ogrodniczym
kontakt przez OHP - 2016-10-11 - Lipienice (pomorskie)

MAGAZYNIER -ŁĘŻYCE (KOŁO RUMI) - od 2 000 PLN

rozładunek dostawfoliowanie paletprzestrzeganie zasad BHP
kontakt przez OHP - 2017-02-08 - Łężyce (pomorskie)

KASJER - SPRZEDAWCA - od 925 PLN

obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, ekspozycja towaru
kontakt przez OHP - 2016-01-27 - Wejherowo (pomorskie)

POMOC PIWOWARA - od 1 000 PLN

Pomoc w warzeniu piwa1/2 et.
Browar Warmia Sp. z o.o. - 2017-01-17 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK INWENTARYZACJI - do 13,5 PLN

- liczenie towarów w sklepach sieci handlowych,- obsługa urządzeń skanowania towarów. Praca w porze nocnej od godziny 18.00
INVENT SP. Z O.O. - 2016-01-25 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

HUDRAULIK - do 1 850 PLN

montaż instalacji sanitarnych
kontakt przez OHP - 2016-01-15 - Częstochowa (śląskie)

KASJER-SPRZEDAWCA - od 2 130 PLN

obsługa klientów marketu zgodnie z przyjętymi standardami firmy; obsługę kasy fiskalnej i rozliczanie środków płatniczych; praca na stanowisku mięsnym; dbanie o estetyczny wyglą i ekspozycję towaru
Dino Polska S.A - 2016-07-05 - Zielona Góra (lubuskie)

KASJER - SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klientów, obsługa kasy fiskalnej, wykładanie towaru, dbanie o czystość stoiska. Staż mile widziany.Wymagane dokumenty ; cv, świadectwa pracy
kontakt przez PUP - 2016-01-11 - Łódź (łódzkie)

obsługa klientów i kasy fiskalnej (praca w Markecie Budowlanym Mrówka w Gniewkowie)
HURTOWNIA BUDOWLANA"AGAD" Sp. z o.o. - 2016-08-10 - Gniewkowo (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK TERENÓW ZIELONYCH (PORZĄDKOWY) - 12 - 14 PLN

prace przy zieleni i porządkowe m.in. grabienie liści, zamiatanie.
kontakt przez OHP - 2016-04-01 - Poznań (wielkopolskie)

KASJER-SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

miła obsługa klienta, obsługa terminala i kasy fiskalnej, miła aparycja, komunikatywność, wykonywanie obowiązków
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Wola (śląskie)

EKSPOZYTOR TOWARÓW (MERCHANDISER) - od 12 PLN

wykładanie towaru w markecie budowlanym
kontakt przez OHP - 2016-09-15 - Złocieniec (zachodniopomorskie)

WYKŁADANIE TOWARU - 9 - 9,5 PLN

wykładanie towaru
kontakt przez OHP - 2016-11-08 - Kluczbork (opolskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - 10 - 14 PLN

Pracownik produkcji
kontakt przez OHP - 2016-10-07 - Kraków (małopolskie)

KASJER SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: dbanie o ekspozycje towarów, obsługa klienta, wsparcie oraz nawiązywanie pozytywnej relacji z klientami, dbanie o porządek na sali sprzedaży; WYMAGANIA: książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub chęć jej wyrobienia
"DINO POLSKA" SPÓŁKA AKCYJNA - 2016-11-28 - Lubliniec (śląskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 9,25 EUR

Przycinanie i strzyżenie trawy oraz krzewów, obsługa kosiarki do trawy, układanie kostki brukowej, budowa pieszych ciągów komunikacyjnych.
kontakt przez OHP - 2017-01-18 - Irlandia (Irlandia)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 11,34 PLN

Prace produkcyjne, obsługa maszyn, prace pomocnicze magazynowe.
kontakt przez OHP - 2016-07-05 - Mysłowice (śląskie)

POMOCNIK MONTERA RUROCIĄGÓW - od 3 000 PLN

budowa i remonty statków pomocnicze prace rurarskie
kontakt przez OHP - 2016-10-20 - Gdańsk (pomorskie)

SPRZEDAWCA AKCESORIÓW KOMÓRKOWYCH - od 10 PLN

Sprzedaż akcesoriów komórkowych, obsługa klienta
kontakt przez OHP - 2016-07-01 - Racibórz (śląskie)

STRÓŻ OBIEKTU - od 1 850 PLN

stróżowanie obiektu
kontakt przez OHP - 2016-04-12 - Humniska (podkarpackie)

PRACOWNIK INWENTARYZACJI/ŁAŃCUT - 11 - 12 PLN

liczenie towarów za pomocą skanera
kontakt przez OHP - 2016-06-03 - Rzeszów (podkarpackie)

BARMANKA/KELNERKA. - do 13 PLN

Obsługa klienta - przygotowywanie i wydawanie napoiObsługa kasy fiskalnej
kontakt przez OHP - 2017-01-19 - Szczecin (zachodniopomorskie)

KUCHARZ - od 1 650 PLN

Odpowiedzialność za przygotowywania potraw w sektorze tzw. "zimnej kuchni" w tym m.in. ciepłych i zimnych bufetów, zarówno przekąski i sałatki. Krojenie surowego mięsa i odpowiedzialność za pomieszczenia chłodnicze. Przygotowanie menu na imprezy okolicznościowe. Przestrzeganie przepisów higieny pracy i zasad HACCP. Odpowiedzialność za właściwy stan części kuchennej, w szczególności w odniesieniu do LMHV lub standardów wewnętrznych.
kontakt przez OHP - 2016-04-20 - Niemcy (Niemcy)

KASJER-SPRZEDAWCA - od 2 150 PLN

obsługa klienta na sali sprzedaży, obsługa kasy fiskalnej, dbanie o ekspozycję i jakość towaru, weryfikacja terminów ważności produktów
Stokrotka Sp. z o.o. - 2017-03-31 - Poznań (wielkopolskie)

SPRZĄTACZKA - od 2 000 PLN

sprzątanie
kontakt przez OHP - 2016-06-24 - Zgierz (łódzkie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 2 000 PLN

Przewóz towarów (okolice Olsztyna)
PPHU IWA Janusz Iwaniów - 2016-06-24 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

RECEPCJONISTA - od 2 000 PLN

Profesjonalne funkcjonowanie recepcji, wsparcie działów w firmie,obsługa spotkań biznesowych
kontakt przez OHP - 2017-01-17 - Ostrzeszów (wielkopolskie)