Praca KASJER-SPRZEDAWCA Piaski kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Piaski, powiat: świdnicki, woj: lubelskie

Zakres obowiązków:
obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, kontakt z przedstawicielem, tworzenie list zakupowych

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KASJER-SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Piaski

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: świdnicki

Zawód: sprzedawca w branży przemysłowej

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: mile widziane doświadczenie

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Świdniku

Aleja Lotników Polskich 1, 21-040 Świdnik, powiat: świdnicki, woj: lubelskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: świdnicki

Gmina pracodawcy: Świdnik

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Świdnik

Ulica pracodawcy: Aleja Lotników Polskich

Numer budynku pracodawcy: 1

Profil działalności pracodawcy:
Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świdniku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: sprzedawca w branży przemysłowej