Praca KASJER-SPRZEDAWCA Nowogard kontakt przez PUP

Stanowisko: KASJER-SPRZEDAWCA

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: zgodny z prodramem stażu

Data publikacji: 2016-04-01

Lokalizacja: Nowogard (zachodniopomorskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Nowogard, powiat: goleniowski, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KASJER-SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Nowogard

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: goleniowski

Zawód: sprzedawca*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 17.10.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Goleniowie

Zakładowa 3, 72-100 Goleniów, powiat: goleniowski, woj: zachodniopomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: goleniowski

Gmina pracodawcy: Goleniów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Goleniów

Ulica pracodawcy: Zakładowa

Numer budynku pracodawcy: 3

Profil działalności pracodawcy: HANDEL

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Goleniowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: sprzedawca*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

OPIEKUN UCZNIA NIEPEŁNOSPRAWNEGO - 997,4 PLN

Spełnianie czynności opiekuńczych w stosunku do dzieci z niepełnosprawnością.
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Stalowa Wola (podkarpackie)

MONTER SIECI TELEKOMUNIKACYJNYCH DLA KLIENTÓW BLOKU WSCHODNIEGO - do 2 000 PLN

Pracownik przypisany do działu obsługi klienta jako monter do uruchomień usług telekomunikacyjnych dla klientów bloku wschodniego.Miejsce pracy: Wrocław i okoliceKontakt kandydatów z pracodawcą telefoniczny.Forma zawarcia umowy: zlecenie z odprowadzeniem składek na ubezpieczenie społeczne.Oferta pracy znajduje się w sali: H
kontakt przez PUP - 2015-12-18 - Wrocław (dolnośląskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA STAŻ EFS POWER - 997,4 PLN

pomoc przy opiece nad dziećmi, przy czynnościach hig.
kontakt przez PUP - 2016-09-16 - Żagań (lubuskie)

KIEROWNIK DZIAŁU KSIĘGOWEGO - od 5 760 PLN

Zarządzanie zespołem księgowych pracujących dla klienta zagranicznego, przygotowywanie raportów finansowych.
kontakt przez PUP - 2016-11-28 - Kraków (małopolskie)

MONTER URZĄDZEŃ DŹWIGNICOWYCH - od 1 105 PLN

MONTAŻ,DEMONTAŻ I KONSERWACJA URZĄDZEŃ DŹWIGNICOWYCH (WIND);WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, ŚREDNIE TECHNICZNE, UMIEJĘTNOŚĆ CZYTANIA RYSUNKÓW TECHNICZNYCH, UPRAWNIENIA SEP DO 1 KV, 2 LATA PRAKTYKI PRZY MONTAŻU DŹWIGÓW (WIND); PRACODAWCA PROSI O KONTAKT TELEFONICZNY;
kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Szczecin (zachodniopomorskie)

KASJER - SPRZEDAWCA - od 2 500 PLN

Obsługa klienta, sprzedaż towaru.
KUŚWIK SPÓŁKA JAWNA - 2017-02-10 - Kalisz (wielkopolskie)

LEGISLATOR - STAŻ PO WER - 997,4 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Warszawa (mazowieckie)

MURARZ-TYNKARZ - NAUKA ZAWODU - 997,4 PLN

nauka zawodu + egzamin czeladniczy
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Kajkowo (warmińsko-mazurskie)

DIAGNOSTA - MECHANIK - do 1 850 PLN

naprawa samochodó, diagnostyka
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Przasnysz (mazowieckie)

POMOCNICZY PRACOWNIK PRZY UPRAWIE ROŚLIN I HODOWLI ZWIERZĄT - 997,4 PLN

Pomoc przy oprzątaniu zwierząt; wyrzucanie obornika; zadawanie karmy zwierzętom; pomoc przy pieleniu; prace porzątkowe w obejściu gospodarstwa.
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Grabów (łódzkie)

WYDAWCA FARMACEUTYCZNY - do 1 850 PLN

1. Rozmieszczanie preparatów farmaceutycznych zgodnie z kodem składowania.2. Realizacja zamówień w oparciu o dokument WZ.3. Kontrola serii i dat ważności preparatów farmaceutycznych.
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Łęczyca (łódzkie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

wg programu stażu

KONSERWATOR - do 2 000 PLN

Konserwacja instalacji wodno-kanalizacyjnej i centralnego ogrzewania
kontakt przez PUP - 2017-07-10 - Rudunki (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 2 500 PLN

kierowanie pojazdem dostawczym do 3,5 tony na trasach międzynarodowych
kontakt przez PUP - 2017-05-10 - Kwidzyn (pomorskie)

MŁODSZY REFERENT - 997,4 PLN

poznanie obowiązujących aktów prawa, archiwizowanie dokumentów.
kontakt przez PUP - 2017-07-20 - Police (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ - od 2 000 PLN

obsługa klienta, kasy fiskalnej, przyjmowanie towarów
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Świdnik (lubelskie)

PRACOWNIK LOGISTYKI PRODUKCJI I MAGAZYNU (S) - 997,4 PLN

organizowanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami BHP i przeciw pożarowymi i innymi, koordynacja, realizacja procesów zaopatrzenia produkcji magazynu i dystrybucja, utrzymywanie i kontrola zapasów magazynowych, nadzorowanie i monitorowanie procesów produkcyjnych, ocena jakości procesów logistycznych, efektywność podejmowanych działań, koordynacja procesów transportowych.
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Niedomice (małopolskie)

MENEDŻER PROJEKTU DS ROZWOJOWO BADAWCZYCH - do 10 600 PLN

Kandydat musi posiadać wiedzę na temat sieci telekomunikacyjnych , wiedza na temat protokołów telekomunikacyjnych, ukończone szkolenia inżyniera z zakresu GSM BSS oraz GPRS PCU: 2 G Switching Core Network Opearation and Maintenance, Base Station Subsystem Integration, BSS Parameter Planning, Ip + Ipso Platform, Wireless WCDMA CS Engineer, język aplikacji – JAVA . ZAKRES OBOWIĄZKÓW: zarządzanie zespołem około 10 osób, planowanie zasobów do projektu, rekrutacja, planowanie i przygotowywanie szkoleń, wsparcie zespołu przy realizacji projektu.[Godzina zakończenia pracy] : 17:00[Praca na czas określony] : od 5.01.2017 - 31.12.2017
kontakt przez PUP - 2016-12-16 - Wrocław (dolnośląskie)

PRACOWNIK ROLNY - od 470 PLN

ręczne prace w sadzie, zbieranie, mycie owoców, pielęgnacja drzewek
kontakt przez PUP - 2015-11-30 - Czaplinek (mazowieckie)

PRACOWNIK BIURA - SPECJALISTA OBSŁUGI ZAMÓWIEŃ - od 2 000 PLN

Wyszukiwanie zamówień. Sporządzanie raportów. Przygowanie dokumentacji przetargowej. Ofertowanie, w tym wyceny. Kontakt z odbiorcami. Monitorowanie realizacji zamówień.Dokumenty rekrutacyjne tylko w formacie PDF.
kontakt przez PUP - 2017-06-29 - Radzyń Podlaski (lubelskie)

zgodnie z załączonym programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-23 - Koszarawa (śląskie)

Pracownik biurowy - oferta stażu dla zarejestrowanych osób bezrobotnych do 29 roku życia w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER)
kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Nowy Sącz (małopolskie)

SPECJALISTA - DRUKARNIA CYFROWA - od 1 800 PLN

- pozyskiwanie klientów biznesowych, telemarketing, spotkania, negocjacje biznesowe, opracowywanie wycen druku i wynajmu nośników reklamowych- realizacja zleceń z zakresu reklamy i poligrafii- obsługa maszyn cyfrowych i wielkoformatowych- obsługa introligatorni: wycinarki, foliarki, falcarki, bigówki, linie do klejenia i broszurowania, lakierówki, linie do zamykania spiral etc.- przygotowywanie składu do druku DTP- współpraca przy tworzeniu kampanii reklamowych, projektów graficznych- obsługa systemów sprzedażowych on- Line
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Tyczyn (podkarpackie)

STOLARZ - do 2 000 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2017-04-21 - Polska Wieś (warmińsko-mazurskie)

MONTAŻYSTA KONSTRUKCJI STALOWYCH Z BIEGŁĄ ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA BIAŁORUSKIEGO - od 2 000 PLN

montowanie elementów konstrukcji budowlanych, prace związane z remontem i rozbiórką konstrukcji budowlanych, zabezpieczenie elementów konstrukcji budowlanych
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Chełm (lubelskie)

POMOCNIK MURARZA - do 2 000 PLN

Wykonywanie zapraw murarskich i tynkarskich. Przygotowanie betonu. Porządek na placu budowy.
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)