Praca KASJER / SPRZEDAWCA Mokrsko kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Mokrsko, powiat: wieluński, woj: łódzkie

Zakres obowiązków:
obsługa klienta i kasy fiskalnej z terminalem kart płatniczych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KASJER / SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Mokrsko

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wieluński

Zawód: sprzedawca*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu

Sieradzka 56A, 98-300 Wieluń, powiat: wieluński, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: wieluński

Gmina pracodawcy: Wieluń

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wieluń

Ulica pracodawcy: Sieradzka

Numer budynku pracodawcy: 56A

Profil działalności pracodawcy: sprzedaż detaliczna

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: sprzedawca*

Podobne oferty pracy

MONTER PRODUKCJI - od 1 850 PLN

wykonywanie prac związanych z montażem wyrobów w procesie produkcji
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Szczecinek (zachodniopomorskie)

POKOJOWA - od 1 850 PLN

Prace związane ze stanowiskiem pokojowej.
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Malbork (pomorskie)

MONTER KONSTRUKCJI BUDOWLANYCH - od 2 250 PLN

Montaż konstrukcji budowlanych stalowych, drewnianych, prefabrykowych kontrukcji żelbetonowych. Czytanie i analiza rysunków technicznych dotyczących obiektów. Praca w zespole ukraińskojęzycznym.
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Stare Polesie (mazowieckie)

KASJER - SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa klienta, aktywna sprzedaż, dbanie o ekspozycję towaru i uzupełnianie braków towarowych, monitorowanie dat przydatności towaru do spożycia, utrzymywanie czystości w miejscu pracy.
kontakt przez PUP - 2015-12-18 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK UTRZYMANIA RUCHU - od 1 850 PLN

obsługa, naprawa, remonty bieżące, konserwacja maszyn
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Kościan (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Jaworzno (śląskie)

MURARZ-TYNKARZ - od 1 850 PLN

Murowanie ścian, budynków, obróbka otworów, obróbka tynkarska
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Sucha Koszalińska (zachodniopomorskie)

KRAWCOWA - od 2 000 PLN

szycie materiałów
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

KASJER-SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

UKŁADANIE TOWARÓW NA PÓŁKI, OBSŁUGA KLIENTÓW, OBSŁUGA KASY FISKALNEJ, PRACE PORZĄDKOWE
FRAC HANDEL SP. ZO.O. - 2016-10-31 - Mielec (podkarpackie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

Pomoc przy pracach kuchennych
kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Natać Mała (warmińsko-mazurskie)

PAKOWACZ RĘCZNY - od 1 200 PLN

sprawdzanie i pakowanie towarów, utrzymywanie w czystości stanowiska pracy]
kontakt przez PUP - 2016-08-22 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

MURARZ - od 2 400 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-12-14 - Warszawa (mazowieckie)

KASJER -SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Kasjer -sprzedawca staż dla osób do 29 rżSklep Żabka Kos. Gdyńskich dwie zmiany 06-14 i 14-22
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA-STAŻ - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2017-03-20 - Siemiatycze (podlaskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

zgodnie z wnioskiem
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Jeżów (łódzkie)

PRACOWNIK BIUROWY (STAŻ) - 997,4 PLN

Pracownik biurowy (staż)
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Bieruń (śląskie)

POMOCNIK POLOWY - od 1 000 PLN

Pomoc w uprawie kalafiora, kapusty białej, kapusty pekińskiej, cukini oraz pielęgnowanie, zbiór i przygotowanie do sprzedaży.
kontakt przez PUP - 2017-02-28 - Wawrzeńczyce (małopolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

segregowanie dokumnetów, gromadzenie, rejestrowanie oraz przetwarzanie informacji, obsługa sprzętu biurowego, przyjmowanie zamówień.
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Czempiń (wielkopolskie)

nauka obsługi kasy fiskalnej, komputera i drukarki, nauka i sporządzanie umów kredytowych, nauka i sprzedaż sprzętu elektronicznego,
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Władysławów (wielkopolskie)

MECHANIK - od 2 000 PLN

wymagania: wykształcenie zawodowe, specjalność mechanik samochodowy, naprawa i konserwacja samochodów, skierowanie z PUP, osoba do 30 roku życia
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY, KONSERWATOR - do 2 100 PLN

Jeżdżenie samochodem typu bus po róznych stacjach benzynowych, sprzatanie terenów zielonych, , spawanie, drobne naprawy, transport towarów, prace magazynowe. Miejsce pracy: Wrocław Kontakt z pracodawcą telefoniczny. Oferta w sali: F
kontakt przez PUP - 2017-01-12 - Wrocław (dolnośląskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY (REFUNDACJA KOSZTÓW WYPOS. ST. PRACY PEFRON 1A/2016 POWIAT GRODZKI)- UZUPEŁNIENIE - od 1 850 PLN

sprzątanie terenów zew., sprzątanie biur, niszczenie dokumentów poufnych
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

SPRZĄTACZKA - od 2 000 PLN

Sprzątanie pomieszczeń, prace porządkowe, pielęgnacja zieleni
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Konopiska (śląskie)

SPRZEDAWCA-KASJER - od 1 850 PLN

podawanie i sprzedaż towaru, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Radłów (małopolskie)

RECEPCJONISTA - 997,4 PLN

Prowadzenie rejestrów klientów,informowanie o ofercie firmy, wystawianie karnetów uprawniających do wstępu na zajęcia. Godziny odbywania stażu 13-21
kontakt przez PUP - 2016-08-09 - Nowy Sącz (małopolskie)