Praca KASJER-SPRZEDAWCA Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Obsługa kasy fiskalnej oraz stoiska z wędlinami, zamawianie i wykładanie towaru

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
na początek umowa zlecenie (1 m-c), później możliwość umowy o pracę, praca na dwie zmiany

Nazwa stanowiska: KASJER-SPRZEDAWCA

Data zakończenia pracy: 14.10.2015

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: mile widziane doświadczenie

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 07.12.2015