Praca KASJER SPRZEDAWCA-1057 Namysłów JERONIMO MARTINS POLSKA S.A.

Namysłów, 46-100 Namysłów, powiat: namysłowski, woj: opolskie

Zakres obowiązków:
zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy, obsługa kasy fiskalnej,rozładunek dostaw towarów, dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towarów oraz o czystość w sklepie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 320 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Czy wymagana jest praca w dni wolne od pracy?: 1

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Czy pracodawca zapewnia wyżywienie?: 1

Nazwa stanowiska: KASJER SPRZEDAWCA-1057

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Namysłów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: opolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: namysłowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Namysłów

Zawód: sprzedawca w branży spożywczej

Dokładniejszy opis oferty pracy: praca w wolne dni

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 320 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
gotowość do pracy w różnych porach dnia oraz w różne dni tygodnia (także w soboty i niedziele)

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: gotowość do pracy fizycznej

Wymagane uprawnienia / certyfikaty:
łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy w zespole

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: rzetelność i uczciwość

doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Nazwa pracodawcy: JERONIMO MARTINS POLSKA S.A.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Namysłowie

Biedronkowa 1, 49-318 Skarbimierz, powiat: brzeski, woj: opolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Kontakt osobisty po uprzednim kontakcie telefonicznym bądź CV wysłać na e-mail rafal_zubik (at) jmpolska.com

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: opolskie

Powiat pracodawcy: brzeski

Gmina pracodawcy: Skarbimierz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Skarbimierz

Ulica pracodawcy: Biedronkowa

Numer budynku pracodawcy: 1

Profil działalności pracodawcy: Q HANDEL - MARKET SPOŻYWCZO - PRZEMYSŁOWY

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Namysłowie

Zawód wykonywany przez pracownika: sprzedawca w branży spożywczej