Praca KASJER Rzeszów kontakt przez OHP

Miejsce pracy: Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: kasjer

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 10 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: godzinowy ze stawką

Czy jest to praca tymczasowa?: 1

Nazwa stanowiska: KASJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Rzeszów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Rzeszów

Zawód: kasjer handlowy

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 10 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: ważna ksiąźeczka zdrowia SANEPID

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Młodzieżowe Biuro Pracy Rzeszów

al. Piłsudskiego 31, 35-074 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: m. Rzeszów

Gmina pracodawcy: Rzeszów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Rzeszów

Adres strony pracodawcy: www.agnesct.pl

Ulica pracodawcy: al. Piłsudskiego

Numer budynku pracodawcy: 31

Profil działalności pracodawcy: Agencja Pracy Tymczasowej

danePracodawcy_nrKraz: 460

Oferta zgłoszona przez: Młodzieżowe Biuro Pracy Rzeszów

Zawód wykonywany przez pracownika: kasjer handlowy

Podobne oferty pracy

DYSTRYBUTOR GAZET REKLAMOWYCH - 200 - 250 PLN

roznoszenie gazet reklamowych pod wskazane adresy
kontakt przez OHP - 2016-03-30 - Krosno (podkarpackie)

- SZEF PRODUKCJI - od 2 180 PLN

Umiejętność czytania rysunku technicznego
kontakt przez OHP - 2016-01-27 - Ostrowiec Świętokrzyski (świętokrzyskie)

PRACOWNIK INWENTARYZACJI - od 12 PLN

liczenie asortymentu w sklepie za pomocą skanera elektronicznego
kontakt przez OHP - 2016-09-19 - Zielona Góra (lubuskie)

MONTER ROLET I BRAM - od 2 000 PLN

do uzgodnienia
PPUH PLUS JANUSZ ZIĘBA - 2016-08-01 - Rzeszów (podkarpackie)

MONTER PŁYT KARTONOWO-GIPSOWYCH/ SZPACHLARZ/MALARZ - od 2 500 PLN

Szpachlowanie, malowanie, montaż ścian i sufitów z GK
kontakt przez OHP - 2016-11-30 - Skowronno Dolne (świętokrzyskie)

PRACOWNIK MAGAZYNU CHŁODNEGO - od 12 PLN

Rozdzielanie kubeczków jogurtu z czteropaka na pojedyńcze partie, oklejanie asortymentu spożywczego.
kontakt przez OHP - 2016-08-22 - Gliwice (śląskie)

KOMISJONER - od 37,8 PLN

komisjonowanie artykułów budowlanych, obsługa skanera
kontakt przez OHP - 2016-08-09 - Niemcy (Niemcy)

PRACOWNIK DO OBSŁUGI KLIENTA - od 11 PLN

OBSŁUGA KLIENTA-FIRMA KURIERSKA
kontakt przez OHP - 2016-05-10 - Gdańsk (pomorskie)

KASJER - od 1 750 PLN

Obsługa kasy i klienta
kontakt przez OHP - 2016-08-29 - Zielona Góra (lubuskie)

PRACOWNIK DZIAŁU UTRZYMANIA RUCHU-ELEKTROMECHANIK - od 1 850 PLN

1. Diagnozowanie przyczyn usterek maszyn,2. Ustawianie maszyn do nowych procesów technologicznych i zmian asortymentu produkowanych wyrobów,3. Usuwanie na bieżąco drobnych usterek i dokonywanie koniecznych napraw
kontakt przez OHP - 2016-02-01 - Głuchów (podkarpackie)

HOSTESSA - od 11 PLN

Promocja produktów
kontakt przez OHP - 2016-09-19 - Częstochowa (śląskie)

MONTER/OPERATOR - od 1 850 PLN

praca w zakładzie produkcyjnym w Białymstoku przy montażu drobnych elementów, obsłudze maszyn produkcyjnych
kontakt przez OHP - 2016-07-01 - Białystok (podlaskie)

INWENTARYZATOR - od 1 850 PLN

Liczenie towarów w markecie
kontakt przez OHP - 2016-02-19 - Biłgoraj (lubelskie)

CZYNNOŚCI MAGAZYNIERA - do 12 PLN

-czynności magazynowe-sortowanie przesyłek-załadunek i rozładunek TL-drobne czynności porządkowe
kontakt przez OHP - 2016-10-03 - Lisia Góra (małopolskie)

OPERATOR POMPY DO BETONU - od 3 300 PLN

OBSŁUGA POMPY DO BETONU, POMPOWANIE BETONU TOWAROWEGO,
INSTALBUD-RZESZÓW SP. Z O.O. - 2016-11-03 - Rzeszów (podkarpackie)

ULOTKARZ - od 9 PLN

rozdawanie ulotek
kontakt przez OHP - 2016-07-19 - Częstochowa (śląskie)

PRACOWNIK INWENTARYZACJI - od 13 PLN

liczenie towaru, obsługa urządzeń do skanowania
kontakt przez OHP - 2016-01-19 - Wrocław (dolnośląskie)

KASJER - od 2 500 PLN

j.w.
G&G Studio Sp. zo.o. - 2016-03-23 - Warszawa (mazowieckie)

SORTOWACZ - od 1 850 PLN

sortowanie skrzynek butelek prace magazynowe
kontakt przez OHP - 2016-05-04 - Gdynia (pomorskie)

ANKIETER - od 15 PLN

Przeprowadzanie kampanii informacyjnej dotyczącej wyglądu numeracji domu/posesji wraz z ich sprzedażą i zbieraniem zamówień.
kontakt przez OHP - 2016-10-03 - Katowice (śląskie)

KASJER-SPRZEDAWCA - od 11 PLN

kasjer-sprzedawca
kontakt przez OHP - 2016-07-21 - Gniewkowo (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY - od 12 PLN

Wykonywanie prostych prac związanych z półproduktami przy linii produkcyjnej, pakowanie i kontrola jakościowa gotowych wyrobów, prace manualne, wykańczanie gotowych części, manualne cięcie.
kontakt przez OHP - 2016-07-27 - Wrocław (dolnośląskie)

FIZJOTERAPEUTA - 997,4 PLN

- wykonywanie zabiegów z wykorzystaniem: prądu stałego,impulsowego,interferencyjnego, fal ultradźwiękowych, zimna, pola elektromagnetycznego- wykonywanie zabiegów światłoleczniczych- wykonywanie zabiegów z zakresu hydroterapii- wykonywanie masażu leczniczego
kontakt przez PUP - 2016-09-02 - Rzeszów (podkarpackie)

GRAFIK/FOTOGRAF - od 1 850 PLN

Biegła obsługa Photoshopa. Umiejętność wywoływania "RAW-Y"
kontakt przez OHP - 2016-02-01 - Proszowice (małopolskie)

KOLPORTER ULOTEK - od 10 PLN

kolporter ulotek
kontakt przez OHP - 2016-12-07 - Rzeszów (podkarpackie)

AUDYTOR INWENTARYZACJI - od 12 PLN

liczenie asortymentu magazynowego i sklepowego za pomocą skanera ( nie wymagane jest doświadczenie, pracownicy są szkoleni)
kontakt przez OHP - 2016-10-10 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

KASJER/SPRZEDAWCA - od 1 700 PLN

obsługa klienta, doradztwo, obsługa kasy, praca z towarem
kontakt przez OHP - 2016-04-14 - Kluczbork (opolskie)

SEKRETARKA - od 2 100 PLN

-PRZYJMOWANIE, REJESTROWANIE I WYSYŁANIE POCZTY-ZARZĄDZANIE OBIEGIEM KORESPONDENCJI I DOKUMENTÓW-PRZYJMOWANIE ORAZ OBSŁUGA GOŚCI FIRMY-OBSŁUGA PRZYCHODZĄCYCH POŁĄCZEŃ TELEFONICZNYCH ORAZ POCZTY ELEKTRONICZNEJ-ZAPEWNIENIE SPRAWNEGO FUNKCJONOWANIA SEKRETARIATU-ORGANIZACJA SPOTKAŃ FIRMOWYCH-PRZYGOTOWYWANIE PISM W IMIENIU WOJEWÓDZKIEGO KOMENDANTA I JEGO ZASTĘPCY-INNE PRACE ADMINISTRACYJNO-BIUROWE
kontakt przez OHP - 2016-10-05 - Gdańsk (pomorskie)

TRAKOWY - od 1 850 PLN

prace związane z obsługą traku
kontakt przez OHP - 2016-03-14 - Drawsko Pomorskie (zachodniopomorskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed