Praca KASJER RACHUNKOWY Żary Krajowa Instytucja Rozliczeniowa Spółka z o.o.

Miejsce pracy: 68-200 Żary, powiat: żarski, woj: lubuskie

Zakres obowiązków: Obrót kasowy, sporządzanie dokumentów

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 10,00 zł netto/godzinę

Nazwa stanowiska: KASJER RACHUNKOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Żary

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: żarski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Żary

Zawód: kasjer biletowy

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Chęci do pracy

Nazwa pracodawcy: Krajowa Instytucja Rozliczeniowa Spółka z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Żarach

Bonifraterska 17, 00-203 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m.st. Warszawa

Gmina pracodawcy: M.st. Warszawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Ulica pracodawcy: Bonifraterska

Numer budynku pracodawcy: 17

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żarach

Zawód wykonywany przez pracownika: kasjer biletowy

Podobne oferty pracy

OPERATOR MASZYN NUMERYCZNYCH - od 2 500 PLN

obsługa maszyn numerycznych do obróbki kamienia: CNC, PROMASZ, WATER JET
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Żary (lubuskie)

PALACZ C.O. - od 1 850 PLN

według zawodu
Specjalny Ośrodek Szkolno -Wychowawczy Lubsko - 2016-10-07 - Lubsko (lubuskie)

KSIĘGOWY - od 1 850 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-10-04 - Żary (lubuskie)

PIEKARZ - od 1 850 PLN

WG ZAWODU
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Górzyn (lubuskie)

MONTER/ OPERATOR - od 10,69 PLN

Prace głównie siedzące - montażowe, nie wymagające doświadczenia. Oferujemy szkolenie oraz nadzór osób doświadczonych.
AUTOMOTIVE ASSEMBLY SYSTEMS - 2016-08-25 - Żary (lubuskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Strzeszowice (lubuskie)

KIEROWNIK BUDOWY (ŻARY, ŻAGAŃ) - od 4 200 PLN

kierowanie pracami budowlanymi, prowadzenie dokumentacji budowy
TANDEM PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO-DROGOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-06-06 - Żary (lubuskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY PRZEMYSŁOWEJ - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Lubsko (lubuskie)

KELNER-RECEPCJONISTA - od 1 850 PLN

Obsługa gości hotelowych i restauracyjnych
PPHU "HEN-MAR" s.c. HENRYK JANKÓW,MAREK JANKÓW - 2016-08-08 - Żary (lubuskie)

przyjmowanie towaru ,wykładanie na półki ,obsługa kasy fiskalnej,obsługa klientów w języku niemieckim, codzienne sprzątanie pawilonu handlowego - sporządzanie zamówień na brakujący towar
kontakt przez PUP - 2016-10-14 - Zasieki (lubuskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Prace ogólnobudowlane, prace na wysokości powyżej 3mb
Przedsiębiorstwo Usługowe Jan Arkuszewski - 2016-06-27 - Żary (lubuskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO BIUROWY - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Tuplice (lubuskie)

KIEROWCA C+E - od 4 500 PLN

według zawodumiejsce pracy : Polska i Niemcy
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO- USŁUGOWE "GABI- TRANS" ZDZISŁAW GAWRON - 2015-12-18 - Lubsko (lubuskie)

OPERATOR MIESZALNIKÓW - od 12 PLN

Przygotowanie urządzeń do eksploatacji, uruchamianie, zatrzymywanie, kontrolowanie i regulowanie mieszalników. Produkcja wyrobu zgodnie z normami technologicznycznymi. Oznaczanie przygotowanego wyrobu zgodnie z systemem jakości. Pobieranie komponentów z magazynu.
"POLI-ECO" Sp.zoo Tworzywa Sztuczne - 2016-05-24 - Żary (lubuskie)

RECEPCJONISTA - 997,4 PLN

Rejestracja osób, obsługa sprzętów
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Żary (lubuskie)

obsługa klientów sklepu
Sklep Spożywczo-Przemysłowy "Myszka" Edyta Moraczewska - 2016-01-05 - Drożków (lubuskie)

SPRZEDAWCA DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Lubsko (lubuskie)

MISTRZ PRODUKCJI - 2 500 - 3 000 PLN

Kontrola kosztów produkcyjnych; organizacja i nadzór nad pracą podległych pracowników; nadzór nad procesem produkcji; przestrzeganie procedur ISO
"POLI-ECO" Sp.zoo Tworzywa Sztuczne - 2015-12-14 - Żary (lubuskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - od 1 859 PLN

Obsługa petenta, urządzeń biurowych, wykonywanie prac w Wydziale Spraw Społecznych "Program 500+"
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Żary (lubuskie)

MAGAZYNIER (DZIAŁ TECHNICZNY) - od 12,24 PLN

Nadzór nad w magazynie; przyjmowanie i wydawanie materiałów; weryfikacja materiałów pod kątem zgodności z zamówieniem, terminu przydatności
RANDSTAD POLSKA Sp.zo.o - 2016-01-21 - Żary (lubuskie)

SPRZĄTACZKA - od 2 100 PLN

Prace porządkowe na terenie przedszkola
kontakt przez PUP - 2016-08-22 - Żary (lubuskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 3 700 PLN

transport międzynarodowy, załadunek i rozładunek towaru
NIKO Transport Międzynarodowy Ewelina Putyra - 2016-04-05 - Żary (lubuskie)

OPERATOR URZĄDZEŃ DO WYWAŻANIA - od 1 850 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Białków (lubuskie)

MALARZ FIGUR OGRODOWYCH - od 1 750 PLN

Malowanie figur ogrodowych
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Henryk Capar - 2015-12-01 - Łaz (lubuskie)

wg zawodu
Ciastkarnia-Piekarnia Marek Wuttke - 2016-04-29 - Żary (lubuskie)

POMOCNIK BUDOWLANY - od 2 632,11 PLN

donoszenie kostki brukowej, obrzeżymiejsce pracy: województwo lubuskie
TED BRUK Przemysław Żeletko - 2016-09-07 - Datyń (lubuskie)

Piekarnia RAFAŁ ŻUKOWSKI LUBSKO Buła - 2016-09-29 - Lubsko (lubuskie)

SPUSTOWY SZKLIWA SODOWEGO - od 1 850 PLN

Kontrola i nadzór nad procesem formowania szkliwa sodowego.
STUDIUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIA - 2016-11-08 - Żary (lubuskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed