Praca KASJER Pyskowice kontakt przez OHP

Miejsce pracy: Pyskowice, powiat: gliwicki, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Obsługa kasy fiskalnej.

Forma zatrudnienia: Umowa agencyjna

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 11 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: Wynagrodzenie - 11zł brutto/h

Nazwa stanowiska: KASJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Pyskowice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: gliwicki

Zawód: kasjer handlowy

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 11 PLN

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych, ukończony 18 rok życia

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Punkt Pośrednictwa Pracy Pyskowice

Strzelców Bytomskich 3, 44-120 Pyskowice, powiat: gliwicki, woj: śląskie

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: gliwicki

Gmina pracodawcy: Pyskowice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Pyskowice

Adres strony pracodawcy: www.beetsma.pl

Ulica pracodawcy: Strzelców Bytomskich

Numer budynku pracodawcy: 3

Profil działalności pracodawcy:
Agencja Pracy Olga WitaszekSpecjalista ds. RekrutacjiT 48 508569339E o.witaszek (at) beetsma.plAgencja PracyAgencja Pracy

danePracodawcy_nrKraz: 5169

Oferta zgłoszona przez: Punkt Pośrednictwa Pracy Pyskowice

Zawód wykonywany przez pracownika: kasjer handlowy

DORADCA KLIENTA W BANKU BIELSKO PSZCZYNA CZECHOWCE - od 2 500 PLN

sprzedaż produktów bankowych( głównie kredyty), pozyskiwanie nowych klientów spoza salonu, podejmowanie działań promocyjnych etc.
kontakt przez OHP - 2016-06-09 - Bielsko-Biała (śląskie)

SPRZEDAWCA - KASJER. - od 2 300 PLN

Obsługa kasy fiskalnej. Układanie towaru na sklepie.
kontakt przez OHP - 2016-07-26 - Wołomin (mazowieckie)

PRACOWNIK DZIAŁU SPRZEDAŻY - od 13,7 PLN

Obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy, prace pomocnicze w sklepach spożywczych związane miedzy innymi z obsługą kasy fiskalnej lub wykładaniem towaru.
kontakt przez OHP - 2016-05-23 - Przemyśl (podkarpackie)

KONTROLER/KA JAKOŚCI - od 11,5 PLN

Kontrola wzrokowa, obsługa narzędzi kontrolno-pomiarowych.
kontakt przez OHP - 2016-02-29 - Wrocław (dolnośląskie)

SPRZĄTACZKA - od 13 PLN

sprzątanie domków letniskowych
kontakt przez OHP - 2017-03-01 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA - od 13 PLN

obsługa klienta, obsługa kasy, wykonywanie zadań zleconych przez pracodawcę
kontakt przez OHP - 2017-01-10 - Olesno (opolskie)

INWENTARYZATOR - od 34 PLN

skanowanie towaru w sklepach wielkopowierzchniowych
kontakt przez OHP - 2016-11-21 - Niemcy (Niemcy)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - od 10 PLN

Sprzątaczka biurowa
kontakt przez OHP - 2016-06-09 - Sanok (podkarpackie)

PAKOWACZ/KA - od 1 850 PLN

pakowanie wyrobów do opakowań zbiorczych, sortowanie
kontakt przez OHP - 2016-07-01 - Gniewkowo (kujawsko-pomorskie)

MONTER - od 2 100 PLN

Monter
kontakt przez OHP - 2016-11-07 - Przasnysz (mazowieckie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 10,5 PLN

Sortowanie produktów, pakowanie, foliowanie palet.
kontakt przez OHP - 2016-06-24 - Chrzanów (małopolskie)

OPIEKUN OSÓB STARSZYCH - 8 - 11 PLN

opieka nad osobą starszą, pomoc w codziennych czynnościach
kontakt przez OHP - 2016-06-02 - Katowice (śląskie)

GRAFIK KOMPUTEROWY - RETUSZER - od 2 500 PLN

Preferowane wykształcenie wyższe; doświadczenie zawodowe z grafiki komputerowej dotyczącej retuszu zdjęć; znajomość Adobe Photoshop, Lightroom; znajomość jęz. angielskiego w stopniu komunikatywnym; znajomość programów graficznych do cyfrowej obróbki zdjęć; retusz zdjęć w programach graficznych w siedzibie firmy; szczegółowe informacje na stronie www.nonparel.pl/praca; dwie zmiany; miejsce pracy: Pyskowice;
NONPAREL SEBASTIAN TOMALA - 2016-08-31 - Pyskowice (śląskie)

KASJER - od 9 PLN

obsługa klienta ,obsługa kasy fiskalnej,
kontakt przez OHP - 2017-01-16 - Tychy (śląskie)

KELNER/KELNERKA - od 9 PLN

zgodnie ze stawoskiem
kontakt przez OHP - 2016-06-08 - Iława (warmińsko-mazurskie)

HOSTESSA/ PROMOTOR - od 10 PLN

Praca przy realizacji kampanii społecznej door to door. Dotarcie z biuletynem informacyjnym do jak największej ilości mieszkańców Kielc. Kampania trwa około miesiąca- można pracować dowolny okres w jej trakcie.
kontakt przez OHP - 2016-02-19 - Kielce (świętokrzyskie)

PRACOWNIK MAGAZYNU - SORTOWACZ - od 12 PLN

Sortowanie przesyłek i przygotowywanie ich do dalszego transportu. Rozładunek i załadunek towaru. PRACA W NOCY.
kontakt przez OHP - 2016-06-27 - Dobra (łódzkie)

PRACOWNIK LODZIARNI - od 13 PLN

obsługa klienta, sprzedaż artykułów
kontakt przez OHP - 2017-03-28 - Legnica (dolnośląskie)

OPERATOR MONTAŻU/ OPERATOR WTRYSKARKI/ OPERATOR MALOWANIA - od 1 850 PLN

MONTAŻ PRZEŁĄCZNIKÓW SAMOCHODOWYCH, KONTROLA JAKOŚCI MATERIAŁU, TRANSPORT MATERIAŁU NA HALĘ I MAGAZYN, PAKOWANIE
kontakt przez OHP - 2016-02-15 - Gdańsk (pomorskie)

HOSTESSA/PROMOTOR - od 9,5 PLN

AKCJA ULOTKOWA DLA BANKU - 4 GODZ. DZIENNIE
kontakt przez OHP - 2016-03-10 - Piotrków Trybunalski (łódzkie)

OPIEKUN OSÓB STARSZYCH - 10 - 12 PLN

OPIEKA NAD OSOBAMI STARSZYMI
kontakt przez OHP - 2016-07-11 - Gdynia (pomorskie)

OBSŁUGA PUNKTÓW GASTRONOMICZNYCH - od 8 PLN

przygotowywanie posiłków, wydawanie posiłków
kontakt przez OHP - 2016-04-11 - Rabka-Zdrój (małopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 10 - 12 PLN

układanie zapasu pożywienia dla bydła
kontakt przez OHP - 2016-03-02 - Wysokie Mazowieckie (podlaskie)

SZLIFIERZ - do 1 850 PLN

szlifowanie
kontakt przez OHP - 2016-01-14 - Częstochowa (śląskie)

OBSŁUGA GRILLA - od 11 PLN

sprzedaż grilla
kontakt przez OHP - 2016-07-01 - Zielona Góra (lubuskie)

PRACOWNIK WYKONUJĄCY CZYNNOŚCI PORZĄDKOWE - od 8 PLN

Sprzątanie pomieszczeń biurowych, toalet, łazienek, ciągów komunikacyjnych i salonu
kontakt przez OHP - 2016-02-17 - Przemyśl (podkarpackie)

MERCHANDISER - 10 - 11 PLN

wyłożenie towaru po dostawie, uporządkowanie ekspozycji podczas wizyty, sprawdzenie dostępności produktów
kontakt przez OHP - 2016-02-15 - Tarnobrzeg (podkarpackie)

KASJER/ ŁAŃCUT - do 8 PLN

obsługa ksy fiskalnej
kontakt przez OHP - 2016-01-11 - Krasne (podkarpackie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 850 PLN

PAKOWANIE PRODUKTÓW DO KARTONÓW, OBSŁUGA MASZYN, DBAŁOŚĆ O BEZPIECZEŃSTWO I JAKOŚĆ PRACY
kontakt przez OHP - 2016-01-12 - Banino (pomorskie)

OPERATOR PRODUKCJI, OPERATOR SZYCIA - od 1 900 PLN

obsługa linii produkcyjnej, obsługa maszyny do szycia zagłówków
kontakt przez OHP - 2016-03-21 - Wałbrzych (dolnośląskie)