Praca KASJER Łuków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Łuków, powiat: łukowski, woj: lubelskie

Zakres obowiązków:
obsługa klienta, sprzedaz biletów, pobór opłat, ustalanie liczby wolnych miejsc

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 925 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KASJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Łuków

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: łukowski

Zawód: kasjer biletowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 925 PLN

Data zakończenia pracy: 30.06.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Łukowie

Piłsudskiego 14, 21-400 Łuków, powiat: łukowski, woj: lubelskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: nie dotyczy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: łukowski

Gmina pracodawcy: Łuków

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łuków

Ulica pracodawcy: Piłsudskiego

Numer budynku pracodawcy: 14

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łukowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kasjer biletowy

Podobne oferty pracy

REFERENT (S) - 997,4 PLN

Oferta stażu w ramach projektu młodzi na start II PO WER przeznaczona dla osób do 29 roku życia. Wymagania: min. średnie wykształcenie. Praca w Tuchowie od pon. do pt., w godz. od: 07:30 do 15:30. Zakres zadań: rejestrowanie pism wpływających, wysyłka poczty, wykonywanie innych czynności kancelaryjnych.
kontakt przez PUP - 2016-12-14 - Tuchów (małopolskie)

ŚLUSARZ - do 1 200 PLN

Spawanie, szlifowanie, przygotowywanie materiału.
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Piersno (dolnośląskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 750 PLN

naprawa pojazdów samochodowych
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Wąwał (łódzkie)

POMOCNIK SZTUKATORSKI - od 925 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Warszawa (mazowieckie)

ASYSTENT BIUROWY - od 2 000 PLN

Przygotowywanie ofert cenowych, mailing, wysyłka przygotowanych ofert
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Wójtowo (warmińsko-mazurskie)

MŁODSZY KONSULTANT DS. SPRZEDAŻY - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Złotoryja (dolnośląskie)

ZAOPATRZENIOWIEC - 997,4 PLN

Obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Ciechocinek (kujawsko-pomorskie)

LEGALIZATOR - od 2 200 PLN

kalibracja przyrządów dozymetrycznych oraz rozpoznania skażeń chemicznych, obsługa systemu informatycznego metrologii wojskowej, udział w przyjmowaniu i wydawaniu przyrządów
kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Milicz (dolnośląskie)

PRACOWNIK BIUROWO- PROJEKTOWY (DOP. UZUPEŁNIENIE) - od 1 850 PLN

pomoc projektanta, pomoc biurowa czyli obsługa programu graficznego, wykonywanie dokumentacji technicznej, zamówień, wizualizacji, prac biurowych
kontakt przez PUP - 2016-12-19 - Rokitki (pomorskie)

POMOCNIK GEODETY - do 1 850 PLN

Wykonywanie prac terenowych, wykonywnaie pomiarów, obsługa sprzętu GPS. Wykonywanie prac biurowych.
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Włodawa (lubelskie)

KELNER - do 2 500 PLN

Właściwe nakrycie stołów, udzilanie informacji na temat oferty lokalu,
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Jabłonka (małopolskie)

TECHNIK PRODUKCJI - 997,4 PLN

Zgodnie z Programem stażu
kontakt przez PUP - 2015-11-24 - Żywiec (śląskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-08-09 - Ostrołęka (mazowieckie)

(IŁŻA) POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

pomoc w przygotowywaniu i wydawaniu posiłków
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Pieńki (mazowieckie)

KASJER- SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klientów chińskojęzycznych, obrót pieniędzmi, rozliczanie pieniędzy, zamawianie towarów i tworzenie raportów w języku chińskim
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

STOLARZ (OSOBA DO PRZYUCZENIA) - do 1 850 PLN

Pomoc przy produkcji mebli
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Radomsko (łódzkie)

ASYSTENT OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ - 997,4 PLN

opieka nad osobą niepełnosprawną
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Płońsk (mazowieckie)

ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH-PRACE INTERWENCYJNE - do 1 850 PLN

naprawa instalacji samochodowych, elektronika samochodowa
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Tczew (pomorskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - od 2 100 PLN

pozyskiwanie klientów z Ukrainy - branża jajczarska
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Zielona Góra (lubuskie)

KONSERWATOR - 997,4 PLN

Wg. harmonogramu
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Strzelce Krajeńskie (lubuskie)

POMOC KRAWIECKA - 997,4 PLN

wg. załącznika do umowy
kontakt przez PUP - 2016-09-16 - Czarnków (wielkopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

robotnik gospodarczy
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - od 1 850 PLN

Przyjmowanie zgłoszeń telefonicznych dot. usterek w budynkach oświatowych i niemieszkalnych. Rejestrowanie zgłoszeń w rejestrze. Pilnowanie terminów wykonania zgłoszenia. Obsługa urządzeń biurowych. Segregowanie korespondencji. Przygotowywanie odpowiedzi do korenspondencji. Wstępne przygotowywanie danych do sprawozdań okresowych. Przygotowywanie danych do porównań ofertowych. Prowadzenie dziennika korespondencyjnego działu.
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Legionowo (mazowieckie)

POKOJOWA - do 1 850 PLN

sprzatanie pokoi mieszkańców, zmiana pościeli i ręczników,utrzymanie w czystoosci innych pomieszczeń i mebli, udzielanie pomocy opiekunom w obsłudze mieszkanców
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Kamińsk (warmińsko-mazurskie)

OPERATOR WATER JET (Z) - do 1 850 PLN

Obsługa Water Jet, załadunek materiału do cięcia, uruchomienie gotowego programu cięcia, rozładunek wyciętych detali, przygotowanie i utrzymanie maszyny w pracy, przygotowanie półproduktu do dalszej obróbki
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Tarnów (małopolskie)

1996U - RECEPCJONISTA SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klientów na sali sprzedaży , pozyskiwanie nowych klientów
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Radom (mazowieckie)

SPAWACZ - od 1 850 PLN

Spawanie stali czarnej, drobnoziarnistej, nierdzewnej
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Jezierzyce (pomorskie)