Praca KASJER Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
inkasowanie za pomocą kasy fiskalnej należnośći od klientów w wysokości wyszczególnionej w dowodach sprzedaży, przyjmowanie należności od klientów w formie gotówki, wydawanie reszty, potwierdzanie za pomocą kasy fiskalnej przyjęcia należności, przyjmowanie należności za pomocą kart płatniczych (obsługa terminalu bankowego), bonów i kart podarunkowych, przyjmowanie płatnośći za rachunki, przyjmowanie płatnośći za doładowania telefonów

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KASJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kraków

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Kraków

Zawód: kasjer handlowy

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 30.09.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Turku

Komunalna 6, 62-700 Turek, powiat: turecki, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: turecki

Gmina pracodawcy: Turek

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Turek

Ulica pracodawcy: Komunalna

Numer budynku pracodawcy: 6

Profil działalności pracodawcy: Sprzedaż detaliczna żywności

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Turku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kasjer handlowy

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Stawianie budynków gospodarczych oraz układanie ścieżek w ogrodzie
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Rozogi (warmińsko-mazurskie)

RECEPCJONISTA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Luboń (wielkopolskie)

MAGAZYNIER - do 1 850 PLN

PRACE W MAGAZYNIE
kontakt przez PUP - 2016-09-22 - Koneck (kujawsko-pomorskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Przyjmowanie materiałów dostarczonych do magazynu.Ustalenie ilości przyjmowanych towarów,czuwanie nad ich odbiorem technicznym,rozmieszczenie i ułożenie przyjętych towarów.
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Piotrowice (wielkopolskie)

MECHANIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH - od 2 000 PLN

Naprawa samochodów osobowych
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Trzcińsko-Zdrój (zachodniopomorskie)

prace wykończeniowo budowlane
kontakt przez PUP - 2016-09-22 - Kadłub (łódzkie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

Pozostali pracownicy obsługi biurowej
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Choszczno (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż towarów
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Koźmin Wielkopolski (wielkopolskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Polik (mazowieckie)

SPRZEDAWCA TELEFONICZNY - od 900 PLN

telefoniczna sprzedaż produktów chińskich, telefoniczne udzielanie informacji klientom chińskim, obsługa firmowej poczty elektronicznej w języku chińskim
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

REPORTER - od 1 750 PLN

zbieranie informacji i tworzenie na ich podstawie reportażu
kontakt przez PUP - 2015-11-10 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

SPECJALISTA DO SPRAW ORGANIZACJI USŁUG GASTRONOMICZNYCH, HOTELOWYCH I TURYSTYCZNYCH - od 1 850 PLN

przygotownie i sprzedaż ofert turystycznych, pozyskiwanie klientó, prowadzenie działań promocji i marketingu
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Piła (łódzkie)

SORTOWACZ ODPADÓW - od 1 850 PLN

Sortowanie surowców wtórnych
kontakt przez PUP - 2015-09-22 - Bełsznica (śląskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

Technik prac biurowych
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY PRZY PRODUKCJI OPAKOWAŃ - od 1 850 PLN

praca na prasie hydtaulicznej, zgrzewnie elementów z pianki PE, segregowanie elementów, pakowanie na palety. Praca od pn do pt w syst. trzyzmianowym, sb. od godz. 6.00 do 22.00
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Częstochowa (śląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Polik (mazowieckie)

KASJER/SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Praca w sklepie spożywczym. Towarowanie i obsługa klienta.
JAN SIKORA PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE PARO, WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJ PARO - 2016-06-15 - Kraków (małopolskie)

STAŻ - ASYSTENT ZARZĄDU, LOGISTYK I SPECJALISTA Z ZAKRESU OFEROWANIA - 997,4 PLN

organizacja pracy biura Zarządy Firmy, obsługa korespondencji biurowej, obsługa logistyki sprzedazy firmy, sporządzanie ofert handlowych, kontakt z kontrahentami i dostawcami, udział w targach branżowych
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Chorzów (śląskie)

PRZETWÓRCA OWOCÓW I WARZYW - od 1 000 PLN

czyszczenie, mycie, sortowanie owoców
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Góra Kalwaria (mazowieckie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

WYKONYWANIE POWIERZONEJ PRACY:WYMAGANIA: WYKSZTAŁĆENIE ZAWODOWE, ŚREDNIE, OBSŁUGA WÓZKA WIDŁOWEGO, PRAWO JAZDY KAT.B, ORZECZENIE LEKARSKIE O BRAKU PRZECIWWSKAZAŃ DO WYKONYWANIA PRACY NA ZAJMOWANYM STANOWISKU, BADANIA WYSOKOŚCIOWE POW.3M., ZAŚWIADCZENIE O NIEKARALNOŚCI, 2 LATA DOŚWIADCZENIA
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Szczecin (zachodniopomorskie)

832S - SZWACZKA - od 1 850 PLN

szycie odzieży niemowlęcej
kontakt przez PUP - 2016-11-09 - Radom (mazowieckie)

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO (DOP.) - od 1 850 PLN

PRACODAWCA ZORGANIZUJE SZKOLENIE DO OBSŁUGI WÓZKÓW WIDŁOWYC JEŚLI KANDYDAT NIE BĘDZIE POSIADAŁ TAKICH KWALIFIKACJI.załadunek i rozładunek towarów, przemieszczanie towarów w magazynie, bieżące prace konserwacyjne sztaplarki/ wózka widłowego/
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Tczew (pomorskie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Zielona Góra (lubuskie)

PARKINGOWY - 997,4 PLN

zgodnie z programem
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Chomiąża Szlachecka (kujawsko-pomorskie)

przyjmowanie i wydawanie towaru, prowadzenie dokumentacji magazynowej
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Sławków (śląskie)

MAJSTER BUDOWY - 997,4 PLN

Uczestnikami projektu mogą zostać osoby młode wieku 18-29 lat (tj. do dnia poprzedzającego ukończenie 30 roku życia) zarejestrowane w Powiatowym Urzędzie Pracy w Rzeszowie jako bezrobotne z określonym II profilem pomocy. W przypadku osób bezrobotnych do 25 roku życia do projektu przystąpić mogą osoby pod warunkiem, iż od ostatniej rejestracji do czasu przystąpienia do projektu nie upłynął okres 4 miesięcy. CV proszę przesyłać na adres e-mail z zaznaczeniem nazwy stanowiska w tytule wiadomości lub numeru oferty. Wiadomości, od osób które nie spełniają tych warunków, nie będą brane pod uwagę.
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Rzeszów (podkarpackie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed