Praca KASJER HANDLOWY-STAŻ Zakopane kontakt przez PUP

Stanowisko: KASJER HANDLOWY-STAŻ

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: program w/g stażu

Data publikacji: 2016-08-03

Lokalizacja: Zakopane (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Zakopane, powiat: tatrzański, woj: małopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KASJER HANDLOWY-STAŻ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zakopane

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: tatrzański

Zawód: kasjer handlowy

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 3

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zakopanem

Ks. Stolarczyka 14, 34-500 Zakopane, powiat: tatrzański, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: nie wymagane

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: tatrzański

Gmina pracodawcy: Zakopane

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zakopane

Ulica pracodawcy: Ks. Stolarczyka

Numer budynku pracodawcy: 14

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zakopanem

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kasjer handlowy

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

CZYŚCICIEL POJAZDÓW - od 2 000 PLN

mycie i czyszczenie aut
kontakt przez PUP - 2017-06-27 - Moszczanka (lubelskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACJI BIUROWY - 997,4 PLN

pomoc głównej księgowej, przygotowywanie dokumentów do zaksięgowania, prowadzenie dziennika korespondencji wychodzącej i przychodzącej
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Drobin (mazowieckie)

FIZJOTERAPEUTA - 997,4 PLN

WYKONYWANIE ZABIEGOW FIZJOTERAPEUTYCZNYCH, PROWADZENIE DOKUMENTACJI MEDYCZNEJ, WYKONYWANIE LUB NADZOROWANIE ZABIEGÓW FIZJOTERAPEUTYCZNYCH, NAWIĄZYWANIE KONTAKTU Z CHORYM W CELU ZAPEWNIENIA JEGO WSPÓŁPRACY W ZAJĘCIACH FIZJOTERAPEUTYCZNYCH, PROWADZENIE DOKUMENTACJI ĆWICZEŃ I ZABIEGÓWFIZJOTERAPEUTYCZNYCH, UCZESTNICZENIE W DZIAŁANIACH DOTYCZĄCYCH PROMOCJI ZDROWIA I ZAPOBIEGANIA CHOROBOM, DOSKONALENIE SWOJEJ WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI, WYKONYWANIE INNYCH ZADAŃ ZLECONYCH PRZEZ PRZEŁOŻONEGO, PRZESTRZEGANIE ZASAD BHP I P.POŻ
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Turek (wielkopolskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 900 PLN

wykonywanie prac demontażowych, montażowych i regulacyjnych w całych pojazdach oraz poszczególnych zespołach i układach; wymiana ogumienia, oleju itp.
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Skorzów (świętokrzyskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

prace ogólnobudowlane, wznoszenie budynków
kontakt przez PUP - 2017-03-06 - Jaworzynka (śląskie)

ASYSTENT KOORDYNATORA EVS - od 2 550 PLN

Wsparcie w przygotowaniu/koordynacji projketów lokalnych i międzynarodowych, wsparcie wolontariuszy zagranicznych, poszukiwanie partnerów z Turcji oraz utrzymanie z nimi kontaktu, wsparcie przy przygotowaniu warsztatów edukacyjnych dla uczniów, gromadzenie i administracja dokumentacją projektową.
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Wrocław (dolnośląskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 900 PLN

sprzątanie biura oraz placu budowy
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Duchnice (mazowieckie)

POMOCNIK CIEŚLI - DEKARZA - od 1 850 PLN

pomoc przy pracach ciesielskich i dekarskich
kontakt przez PUP - 2016-11-08 - Wiśniowa Góra (łódzkie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ - od 2 000 PLN

sprzedaż na kasie, przyjmowanie towaru poprzez czytnik i wprowadzanie faktur KC-Firma, wystawianie towaru na dział sprzedaży, robienie zamówień do E - Harta
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Kobylanka (małopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

1. Budowa chodnika we wsi Świecie.2. Budowa chodnika we wsi Brzozie.
kontakt przez PUP - 2017-06-22 - Brzozie (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA INSTYTUCJI FINANSOWEJ - 997,4 PLN

1.Nabywanie i doskonalenie umiejętności w zakresie:-nauka obsługi urządzeń biurowych ,-zapoznanie się z bankowymi systemami operacyjnymi oraz z obowiązującymi regulaminami wewnętrznymi dotyczących produktów bankowych i obsługi klienta,-nabywanie i doskonalenie umiejętności w zakresie obsługi klienta indywidualnego i instytucjalnego,-nauka obsługi klientów indywidualnych i instytucjonalnych, oferowanie produktów i usług bankowych klientom banku oraz pozyskiwanie nowych klientów,-nauka wykonywania operacji gotówkowych i bezgotówkowych,-nauka gromadzenia i porządkowania dokumentacji niezbędnej do wykonywania transakcji,-nauka sporządzania wyciagów bankowych, posługiwanie się oprogramowaniem bankowym.
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Węgliniec (dolnośląskie)

SPECJALISTA DS. JAKOŚCI OPROGRAMOWANIA - od 11 000 PLN

- automatyzacja procesu testowania dla projektów FX TARSAN/MDE; - przygotowanie i egzekucja testów regresyjnych poprzedzających dostarczenie nowej aplikacji; - dostarczanie dokumentacji testów pozwalających na późniejsze wprowadzanie zmian w środowiskach produkcyjnych; - przygotowanie i utrzymanie scenariuszy i danych testowych; - wykonywanie innych zadań zleconych przez pracodawcę, o ile nie są niezgodne z prawem.
kontakt przez PUP - 2017-06-27 - Wrocław (dolnośląskie)

MŁODSZY OPERATOR - "REF -30" - do 2 500 PLN

POMOC OPERATOROM W OBSŁUDZE URZĄDZEŃ PRODUKCYJNYCH, KONTROLA PROCESU PRODUKCYJNEGO, GOSPODARKA MATERIAŁAMI NIEZBĘDNYMI DO PRODUKCJI
kontakt przez PUP - 2017-07-26 - Kędzierzyn-Koźle (opolskie)

WYKONAWCA REKLAM - od 2 000 PLN

Wykonywanie reklamy wizualnej podświetlanej i niepodświatelanej (zindywidualizowane projekty klientów) z przygotowanych elementów, z różnych materiałów np. pleksa, pcv, dibod, metal przy wykorzystaniu elektronarzędzi zgodnie z dokumentacją produkcyjną.
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Kalisz (wielkopolskie)

CZYŚCICIEL POJAZDÓW-STAŻ - 997,4 PLN

Czyszczenie i przygotowywanie samochodów do sprzedaży.
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Busko-Zdrój (świętokrzyskie)

SPECJALISTA DS. TECHNICZNYCH - od 2 000 PLN

specjalista ds. technicznych
kontakt przez PUP - 2017-05-29 - Karmin (wielkopolskie)

ODLEWNIK WYROBÓW CERAMICZNYCH - 997,4 PLN

wg programu stażu. Staż z Funduszu Pracy
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Łopatki (łódzkie)

PERSONEL SPRZĄTAJACY - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Darłowo (zachodniopomorskie)

POMOCNIK INTROLIGATORA - od 2 000 PLN

proste prace w introligatorni, klejenie pudełek, pakowanie, składanie
kontakt przez PUP - 2017-02-16 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Staż z PO WER na 5 miesiące dla osób do 30 roku życia BEZ BADAŃ (- dla osób do 25 roku życia wsparcie zostanie udzielone w okresie 4 miesięcy od daty rejestracji - dla osób powyżej 25 roku życia wsparcie zostanie udzielone od momentu przystąpienia do projektu)MIEJSCE ODBYWANIA STAŻU I ZGŁASZANIA KANDYDATÓW: WIOSENNA 32GODZ.PR.: DWIE ZMIANY 09-21WYMAGANIA ORGANIZATORA: KOMUNIKATYWNOŚĆ, WYSOKA KULTURA OSO-BISTA, WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE LUB ŚREDNIE
kontakt przez PUP - 2017-05-19 - Szczecin (zachodniopomorskie)

GLAZURNIK - od 2 000 PLN

Układanie płytek
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Sianów (zachodniopomorskie)

REFERENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - od 2 400 PLN

księgowanie dokumentów w programie CDN Optima
kontakt przez PUP - 2017-09-14 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

TYNKARZ - od 2 550 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Warszawa (mazowieckie)

GEODETA - od 1 850 PLN

pomiar w terenie, opracowanie wyników pomiaru wycięcia ploterem termicznym w styropianie opracowanych elementów
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Lubonia (wielkopolskie)

SPAWACZ 135/136 - od 13 PLN

Wykonywanie określonych czynności spawania konstrukcji stalowych w określonym czasie i miejscu.
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Płock (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - do 1 850 PLN

rozładunek i załadunek owóców i warzyw
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Kęsowo (kujawsko-pomorskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-07-07 - Złotoryja (dolnośląskie)

OPERATOR WALCARKI I PRASY-KLASYFIKATOR - od 2 000 PLN

- kompletowanie pakietów wg schematów;- przygotowywanie mieszanki klejowej;- obsługa pulpitów sterowniczych pras płaskich i giętych;- ustawianie odpowiednich parametrów maszyn zgodnych z realizowanym zleceniem;- pomiary i kontrola jakości wyprasek;- kontrola wzrokowa łuszczki;- umiejętne segregowanie obłogi na odpowiednie klasy;- zaznaczanie i usuwanie ewentualnych ubytków.
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Chełmek (małopolskie)

DORADCA KLIENTA - do 2 400 PLN

- zapewnienie profesjonalnej obsługi Klientów- zapewnienie dostępności towarów- dbałość o dział
kontakt przez PUP - 2016-10-14 - Gdańsk (pomorskie)

KIEROWCA - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Nowe Kusy (warmińsko-mazurskie)