Praca KASJER HANDLOWY (STAŻ) Krosno kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Krosno, powiat: m. Krosno, woj: podkarpackie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: zgodnie z programem stażu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: trzy zmiany

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KASJER HANDLOWY (STAŻ)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Krosno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Krosno

Zawód: kasjer handlowy

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie

Bieszczadzka 5, 38-400 Krosno, powiat: m. Krosno, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: m. Krosno

Gmina pracodawcy: Krosno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Krosno

Ulica pracodawcy: Bieszczadzka

Numer budynku pracodawcy: 5

Profil działalności pracodawcy: Delikatesy Intermarche

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kasjer handlowy

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

obsługa klienta, zamówienia towarów, przyjmowanie towarów, wystawianie towarów, naliczanie cen, numerów kasowych, wypisywanie cen, metkowanie towarów, reklamowanie towarów.
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Pisz (warmińsko-mazurskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - 997,4 PLN

malowanie powierzchni, tynkowanie, murowanie, mocowanie blach i płyt na ścianach, układanie glazury, urabianie zaprawy, przesziewanie piachu, nakładanie gładzi, ocipelanie budynków
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Żychlin (łódzkie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Robotnik gospodarczy
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Żnin (kujawsko-pomorskie)

OBSŁUGA RĘBAKA NK - od 1 850 PLN

Wykonywanie prac pielęgnacyjnych na terenach zielonych, zrąbkowanie gałęzi.
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Wągrowiec (wielkopolskie)

SZPACHLARZ - od 2 100 PLN

- szpachlowanie ręczne i maszynowe- przygotowanie pomieszczeń do pracy- gruntowanie, uzupełnianie ubytków tynku- tworzenie sztukaterii gipsowej, wykończenie estetyczne pomieszczeń,- budowanie sufitów podwieszanych, wielopoziomowych
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Białystok (podlaskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedaż wędlin i mięsa, artykułów spożywczych,przygotowywanie towarów do sprzedaży, wypakowywanie towarów na półki, przyjmowanie należności, uzupełnianie towarów na półkach, dbanie o czystość stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Mielec (podkarpackie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

-prace remontowo- budowlane
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Kraków (małopolskie)

ELEKTROMONTER - 997,4 PLN

Wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Kłodzko (dolnośląskie)

LAKIERNIK SAMOCHODOWY - od 1 850 PLN

w/g zakresu czyności
kontakt przez PUP - 2016-11-09 - Gniezno (wielkopolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Ostrołęka (mazowieckie)

STOLARZ BUDOWLANY - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Lwówek Śląski (dolnośląskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI WĘDLIN - od 1 850 PLN

obsługa maszyn służących do produkcji i pakowania wędlin
kontakt przez PUP - 2016-01-15 - Pszczyna (śląskie)

SPAWACZ - od 13 PLN

- przygotowywanie elementów i materiałów do spawania zgodnie z dokumentacją techniczną,- wykonywanie operacji spawania różnymi technikami, za pomocą urządzeń spawalniczych,- wykonywanie operacji lutowania miękkiego i twardego, lutospawania i lutowania twardych metali kolorowych za pomocą kolby lutowniczej lub palnika acetylenowo - tlenowego. 20 godzin tygodniowo. Prace na wg zleceń spółki.
kontakt przez PUP - 2017-02-20 - Wyszków (mazowieckie)

SKŁADACZ-PAKOWACZ - od 13 PLN

składanie opakowań kartonowych, pakowanie produktów, kontrola jakości wyrobów, dbanie o porządek
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Piaseczno (mazowieckie)

KSIĘGOWY - od 2 000 PLN

prowadzenie ksiąg rozrachunkowych pod nadzorem właściciela, a po upływie roku, w sposób samodzielny
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Poznań (wielkopolskie)

DOPOSAŻENIE STANOWISKA PRACY - MONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH (UZUP. 6/RPO WSL/2015 ) - do 1 750 PLN

odbiór urządzenia od producenta, przetransportowanie go do klienta, montaż urządzenia u klienta, pomiary, serwis
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Chorzów (podkarpackie)

KELNER - od 1 554,94 PLN

Obsługa gości hotelowych, room service, obsługa imprez okolicznościowych, obsługa śniadań.
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Kalisz (wielkopolskie)

HODOWCA ZWIERZĄT FUTERKOWYCH - od 13 PLN

wykształcenie bez znaczenia, min. 3-letnie doświadczenie, znajomość podstawowych zasad hodowli zwierząt futerkowych. Czynności związane z hodowlą zwierząt futerkowych w tym karmienie zwierząt, przesadzanie zwierząt i kontrolowanie zwierząt.
kontakt przez PUP - 2017-01-30 - Dębowiec (wielkopolskie)

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Inowłódz (łódzkie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

1. Prowadzenie ewidencji księgowej;2. Prowadzenie pełnej lub uproszczonej księgowości podmiotów gospodarczych;3. Dekretowanie i księgowanie operacji gospodarczych;4. Prowadzenie procesu uzgadniania rozrachunków i transakcji finansowych oraz rozliczanie operacji finansowych;5. Księgowanie faktur od dostawców i przygotowywanie płatności;6. Prowadzenie bieżących rozliczeń z bankami i innymi instytucjami finansowymi;7. Sporządzanie listy płac oraz przygotowywanie przelewów bankowych wynagrodzeń, rozliczanie należności wynikających z przepisów wewnętrznych, np. delegacje, potwierdzanie sald należności i zobowiązań z kontrahentami oraz uzgadnianie rozrachunków, w tym także wyjaśnianie zaistniałych różnic;8. Rozliczanie faktur z importu i eksportu;9. Wystawianie zaświadczeń i dokumentów związanych z wynagrodzeniem oraz innych dokumentów rozliczeniowych;10. Obsługiwanie programu Płatnik w zakresie rozliczeń z ZUS;11. Sporządzanie deklaracji podatkowych, tj. VAT oraz deklaracji ZUS,12. Prowadzenie ewidencji kasowej;13. Sporządzanie raportów finansowych;14. Współpraca z klientami zewnętrznymi firmy, tj. dostawcami usług, kancelarią prawną, urzędami, biegłym rewidentem itp.15. Przechowywanie dowodów księgowych oraz dbanie o prawidłowy obieg dokumentów finansowych.
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Somonino (pomorskie)

Prace gospodarcze.
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Gorzów Śląski (opolskie)

REFERENT - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Zielona Góra (lubuskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 2 400 PLN

Prowadzenie samochodu dostawczego, dostawa towarów, odpowiedzialność za dokumenty dostawcze. Praca przebiega na terenie Polski, możliwe delegacje na terenie Unii Europejskiej.
kontakt przez PUP - 2017-02-23 - Kraków (małopolskie)

SPRZĄTAJĄCY - od 1 850 PLN

mycie demontaż montaż elementów metalowych, szklanych maszyn produkujących leki
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 2 500 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Warszawa (mazowieckie)

STOLARZ MEBLI ARTYSTYCZNYCH I WZORCOWYCH - do 2 200 PLN

wykształcenie zawodowe lub średnie, staż pracy min. 5 lat, prawo jazdy kat. B, produkcja fornetów ozdobnych, pilastrów i filongerów, wklejanie i układanie fornierów, umiejętność retuszu ubytków w meblach, lakierowanie, frezowanie,
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Radzymin (mazowieckie)