Praca KIEROWCA AUTOBUSU Jasło PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ JASŁO S.A.

PRZEMYSŁOWA 6, 38-200 Jasło, powiat: jasielski, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: Sprzedaż biletów, przewóz pasażerów.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA AUTOBUSU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Jasło

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: jasielski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Jasło

Zawód: kierowca autobusu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
świadectwo kwalifikacji zawodowej (przewóz osób)

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Prawo jazdy kat.D

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: podstawowe

Nazwa pracodawcy:
PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ JASŁO S.A.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Jaśle

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: jasielski

Gmina pracodawcy: Jasło

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Jasło

Ulica pracodawcy: PRZEMYSŁOWA

Numer budynku pracodawcy: 6

Profil działalności pracodawcy:
Pozostały transport lądowy pasażerski, gdzie indziej niesklasyfikowany.

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jaśle

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca autobusu