Praca KASJER HANDLOWY (STAŻ) Grudziądz kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: zgodny

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KASJER HANDLOWY (STAŻ)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Grudziądz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Grudziądz

Zawód: kasjer handlowy

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 31.08.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu

Parkowa 22, 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV, skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Grudziądz

Gmina pracodawcy: Grudziądz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Grudziądz

Ulica pracodawcy: Parkowa

Numer budynku pracodawcy: 22

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kasjer handlowy

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, przyjmowanie towaru, wystawianie faktur
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Olesno (opolskie)

PRACOWNIK KANCELARYJNY - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Krosno (podkarpackie)

MONTER INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH - 2 000 - 4 000 PLN

Wykonywanie instalacji sanitarnych i technologicznych na budowach wewnątrz budynku.Miejsce pracy: Wrocław, Dolny Śląsk ( wyjazdy jednodniowe, pracodawca zapewnia dojazd). Kontakt kandydatów z pracodawcą telefoniczny. Oferta w sali: D
kontakt przez PUP - 2016-09-22 - Wrocław (dolnośląskie)

RWACZ PIECZAREK - od 925 PLN

nienormowany czas pracy, zdolności manualne
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Nieborza (wielkopolskie)

OSOBA SPRZĄTAJĄCA - od 7,39 PLN

Utrzymanie czystości, praca w Krakowie - różne obiekty ( hipermarkety, szpitale )
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA - PRACOWNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

1. Obsługa komputerów.2. Przyjęcie towaru.3. Zamawianie towaru.4. Utrzymanie porządku, prace porządkowe.5. Rozkładanie towaru.
kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Łęczyca (łódzkie)

SPECJALISTA DO SPRAW HANDLOWYCH - od 2 300 PLN

-wprowadzanie nowych produktów na obecne i nowe rynki zbytu-pozyskiwanie nowych klientów-promowanie produktów
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Szymonków (opolskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

Pracownik obsługi biurowej
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Tomaszów Lubelski (lubelskie)

KONSERWATOR BUDYNKÓW I STANU TECHNICZNEGO POMIESZCZEŃ - do 1 850 PLN

prace wykończeniowe w budownictwie, malowanie, flizowanie, drobne prace elektryczny, stolarka budowalana.
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Kraków (małopolskie)

STOLARZ MEBLOWY - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-08-18 - Łask (łódzkie)

POMOCNIK PIEKARZA - od 1 850 PLN

PRZYGOTOWANIE STANOWISKA PRACY DO WYKONYWANYCH CZYNNOŚCI, PRZYGOTOWYWANIE PRODUKTÓW PIEKARSKICH, DŹWIGANIE POWYŻEJ 15KG, UTRZYMYWANIE PORZĄDKU NA STANOWISKU PRACY;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE PODSTRAWOWE, SPRAWONOŚĆ FIZYCZNA (DŹWIGANIE POWYŻEJ 15KG), AKTUALNA KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNYCH, MIN. 5 LAT DOŚWIADCZENIA
kontakt przez PUP - 2016-09-16 - Szczecin (zachodniopomorskie)

802U RECEPCJONISTA - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Radom (mazowieckie)

POMOCNIK BUDOWLANY - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Warszawa (mazowieckie)

ROBOTNIK LEŚNY - 997,4 PLN

robotnik leśny
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Miechów (dolnośląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Wg. harmonogramuFP
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Sarbinowo (lubuskie)

- przygotowanie dokumentów PFRON,- wysyłka elektroniczna PFRON,- archiwizacja dokumentów PFRON,- naliczanie chorobowego,- przygotowanie list płac.
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Świebodzin (lubuskie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

obsługa klienta w sklepie ogólnospożywczym, kasy fiskalnej, terminala płatniczego
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Chorzów (śląskie)

POMOC KUCHENNA - od 2 000 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-11-30 - Warszawa (mazowieckie)

SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU I OBSŁUGI KLIENTA (REF. WYNAGRODZENIA ZA ZATR. OSÓB DO 30 ROKU ŻYCIA - od 1 850 PLN

ref. wynagrodzenia za zatr. osób do 30 roku życiaobsługa klientów Przedsiębiorstwa, nawiązywanie nowych relacji biznesowych, przygotowywanie ofert reklamowych, organizacja biura, przygotowywanie harmonogramów, umawianie spotkań, rozliczanie podwykonawców, projektowanie materiałów reklamowych, zarzadząnie strona internetową wymagania:znajomość języka angielakiego min. w stopniu B2, umiejetność obsługi stron www (cms, dr upal), pakiet Office, FB i Media Społecznosciowe, umiejetność planowania działań marketingowych
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

TŁUMACZ PRZEZ TELEFON - od 25 PLN

tłumaczenie rozmów z klientami z Bangladeszu, obsługa poczty w języku bengalskim i angielskim, dbanie o relacje z klientami z Bangladeszu
kontakt przez PUP - 2016-11-30 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

Pomoc przy przygotowaniu posiłków, dbanie o czystość w kuchni, obieranie ziemniaków, robienie sałatek, przygotowywanie warzyw do posiłków, mycie naczyń.
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Dębówka (lubelskie)

PIELĘGNIARKA - od 1 850 PLN

w/g stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Lipsko (mazowieckie)

KASJER - SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

wykładanie towaru, obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-08-22 - Sosnowiec (śląskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - 997,4 PLN

obsługa i naprawa pojazdów samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Kobiór (śląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU I HANDLU + ST PO WER - 997,4 PLN

- opracowanie propozycji i realzaicji planów marketingowych,- prowadzenie terminarza spotkań i zadań firmy,- zarządzanie realziacją projektów
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Łódź (łódzkie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed