Praca KASJER HANDLOWY Kraków kontakt przez PUP

Stanowisko: KASJER HANDLOWY

Wynagrodzenie: 2 500 - 3 000 PLN

Zakres obowiązków: obsługa kasy fiskalnej i komputera

Data publikacji: 2016-09-20

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 500 - 3 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KASJER HANDLOWY

Data zakończenia pracy: 01.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: moga być sosoby niepełnosprawne

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

BARMAN - od 2 000 PLN

- przyjmowanie zamówień od klientów, - podawanie napojów i potraw,- obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2017-08-01 - Wołów (dolnośląskie)

REFERENT DS. ADMINISTRACYJNYCH - 997,4 PLN

Wg. harmonogramu
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Strzelce Krajeńskie (lubuskie)

TYNKARZ - od 2 600 PLN

Przygotowanie tynków gipsowo - wapiennych, tynkowanie ścian, sufitów, sztukateria na budowie wewnętrzna i zewnętrzna.
kontakt przez PUP - 2017-04-10 - Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - od 1 850 PLN

pomoc przy dzieciach
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Dzierzgoń (pomorskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Ełk (warmińsko-mazurskie)

OGRODNIK TERENÓW ZIELENI - 997,4 PLN

pielęgnacja terenu
kontakt przez PUP - 2017-04-18 - Kliczków-Kolonia (łódzkie)

OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI - od 15 PLN

Kopanie, równanie, ładowanie. Praca od pon. do pt. w godz. 7-15.
Drogop 2 Sp. z o.o. - 2017-08-17 - Kraków (małopolskie)

OPERATOR MASZYN ROZLEWNICZYCH - od 1 800 PLN

Operator maszyn rozlewniczych
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Gola Górowska (dolnośląskie)

2016U - PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY(MEDYCZNY) - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-12-02 - Radom (mazowieckie)

POMOCNIK MALARZA - 997,4 PLN

przygotowywanie detali przeznaczonych do malowania poprzez zabezpieczenie niemalowanych części, taśmą klejącą, odtłuszczanie polegające na myciu detali roztworem wody i detergentów, demontaż zabezpieczeń z pomalowanych detali
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Płock (mazowieckie)

KONSULTANT TELEFONICZNY - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Zielona Góra (lubuskie)

KELNER - od 2 000 PLN

obsługa kelnerska gości, przygotowywanie sali konsumpcyjnej
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Spała (łódzkie)

240S - TECHNIK - od 1 865 PLN

prowadzenie pojazdu służbowego, magazynu narzędzi, materiałów biurowych itp. , opracowywanie dokumentów, pełnienie obowiązków kierownika budynku
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Radom (mazowieckie)

OPIEKUN W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ - 997,4 PLN

Poranna i wieczorna toaleta, pomoc przy kąpieli, zmiana bielizny osobistej, dbałość o estetyczny wygląd zewnętrzny mieszkańców, pomoc przy wydawaniu posiłków i karmieniu.
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Bulowice (małopolskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

Prowadzenie ewidencji przydzielonej odzieży roboczej i ochronnej, przygotowanie dokumentów do archiwizacji, obsługa urządzeń biurowych, pisanie pism urzędowych, wykonywanie przy udziale specjalisty czynności związanych z procedurą udzielania zamówień publicznych, prowadzenie ewidencji czasu pracy pracowników, prowadzenie ewidencji sprzętu medycznego, dla którego wydano paszporty techniczne, wykonywanie innych czynności biurowych.
kontakt przez PUP - 2017-04-14 - Starogard Gdański (pomorskie)

TYNKARZ - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Warszawa (mazowieckie)

GLAZURNIK - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Warszawa (pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż detaliczna odzieży, obsługa klienta, kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Jarosław (podkarpackie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

prace elewacyjne, murowanie
kontakt przez PUP - 2016-12-21 - Dąbrowa (pomorskie)

892U - SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-04-30 - Radom (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2017-03-16 - Działoszyn (łódzkie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

Przygotowywanie posiłków, utrzymywanie porządku na stanowisku pracy. Praca po-so w godz 11-18
kontakt przez PUP - 2017-06-01 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK ROZKŁADAJĄCY TOWAR NA PÓŁKACH (Z) - do 1 850 PLN

Pracownik rozkładający towar na półkach
kontakt przez PUP - 2016-12-14 - Tarnów (małopolskie)

BIBLIOTEKARZ - do 1 750 PLN

praca w bibliotece w szkole
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Więcków (mazowieckie)

KAMIENIARZ - do 1 850 PLN

ręczna obróbka kamienia, roztarasowywanie bloków, elementów kamiennych, wykonywanie elementów kamiennych, nagrobnych wg rodzaju i twardości materiałów
kontakt przez PUP - 2016-09-08 - Zgorzelec (dolnośląskie)

ŚLUSARZ - od 2 000 PLN

gięcie, cięcie, zaginanie blach cienkich, zgrzewanie, szlifowanie, gradowanie, aluminium, stal nierdzewna
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Częstochowa (śląskie)

PRACOWNIK KANCELARYJNO-BIUROWY - 997,4 PLN

Wymagania: wykształcenie średnie.
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Racibórz (śląskie)

ŚLUSARZ - od 1 850 PLN

Wiercenie otworów w blasze, ostrzenie frezów i wierteł do metalu, spawanie.
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Rakszawa (podkarpackie)