Praca KASJER HANDLOWY) Jelenia Góra LEROY-MERLIN POLSKA Sp.z.o.o.

LEGNICKA 3, 58-506 Jelenia Góra, powiat: m. Jelenia Góra, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: -

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 0.9

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 925 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KASJER HANDLOWY)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Jelenia Góra

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Jelenia Góra

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Jelenia Góra

Zawód: kasjer handlowy

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 925 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
mile widziane osoby z orzeczeniem stopnia niepełnosprawności

Nazwa pracodawcy: LEROY-MERLIN POLSKA Sp.z.o.o.

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Jeleniej Górze

Podchorążych 15, 58-508 Jelenia Góra, powiat: m. Jelenia Góra, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: m. Jelenia Góra

Gmina pracodawcy: Jelenia Góra

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Jelenia Góra

Ulica pracodawcy: Podchorążych

Numer budynku pracodawcy: 15

Profil działalności pracodawcy: hipermarket budowalny

Nazwisko osoby zgłaszającej: Anna Kosin

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jeleniej Górze

Zawód wykonywany przez pracownika: kasjer handlowy

Podobne oferty pracy

KASJER HANDLOWY - 997,4 PLN

Kasjer handlowy
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Tomaszów Lubelski (lubelskie)

KASJER HANDLOWY - od 1 750 PLN

Operacje gotówkowe, bezgotówkowe, obsługa klienta realizacja reklamacji
Mekury Market Sp.z Ograniczona Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa - 2015-12-07 - Szaflary (małopolskie)

DORADCA KLIENTA - od 2 400 PLN

zapewnienie obsługi klientów, sprzedaż i fachowe doradztwo, zapewnienie dostępności towarów na dziale i ich prawidłowe oznakowanie, utrzymanie porzadku na dziale
LEROY-MERLIN POLSKA Sp.z.o.o. - 2016-07-18 - Jelenia Góra (dolnośląskie)

KASJER HANDLOWY - od 1 960 PLN

- Sprzedaż w spklepie spożywczo-przemysłowym
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Jasionka (podkarpackie)

Obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego, obsługa stanowiskamięso i wędliny, zarządzanie towarem, dbanie o czystość na markecie,prawidłowa obsługa klienta zgodnie z zasadami firmy. Praca w godzinach: 06.00-14.00; 14.00-21.00.
Dino Polska S.A - 2015-12-14 - Zawada (opolskie)

KASJER HANDLOWY - od 1 850 PLN

obsługa kasy fiskalnej i terminalu płatniczego, obsługa stanowiska mięso i wędliny, zarzadzanie towarem, dbanie o oczystość, prawidłowa obsługa klienta zgodnie z zasadami firmy.kontakt: e-mail: praca (at) marketdino.plprawidłowa obsługa klienta zgodnie z zasadami firmy.
DINO POLSKA SA - 2016-04-29 - Wiślica (świętokrzyskie)

KASJER HANDLOWY - od 12 PLN

Obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy.
kontakt przez OHP - 2016-03-14 - Przemyśl (podkarpackie)

Sprzedawca ciężarówek -

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie kompleksowa obsługa klienta, aktywna sprzedaż samochodów nowych, obsługa administracyjna, raportowanie. Od kandydatów oczekujemy: minimum 2 letniego doświadczenia w sprzedaży (mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej - samochodach ciężarowych, dostawczych, naczepach, zabudowach, oprzyrządowaniu), mile widziana znajomoś
MOTOKARIERA S.C. - 2016-10-05 - Jelenia Góra (dolnośląskie)

KASJER HANDLOWY - od 13 PLN

-OBSŁUGA KASY FISKALNEJ-ROZLICZANIE KASY PO SKOŃCZONYM DNIU
kontakt przez OHP - 2016-09-28 - Gdańsk (pomorskie)

KUCHARZ (DOPOSAŻENIE) - od 1 850 PLN

przygotowanie posiłków, utrzymanie czystości w kuchni
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Jelenia Góra (dolnośląskie)

KASJER HANDLOWY - 6,7 - 8 PLN

obsługa klienta, organizowanie pracy w sposób zapewniający prawidłowe i racjonalne funkcjonowanie sklepu
kontakt przez OHP - 2016-02-19 - Tarnów (małopolskie)

obsługa kasowa klienta, doradztwo w zakresie sprzedawanego asortymentu
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Trzcianka (wielkopolskie)

Elektryk - mechanik -

- Montaż mechaniki i sterowania na robotach przemysłowych - Prace elektryczne i pomoc przy relokacji maszyn
Km System s.c. - 2016-07-14 - Jelenia Góra (dolnośląskie)

obsluga klientów marketu
CARREFOUR POLSKA SP. Z O. O. - 2016-09-01 - Puławy (lubelskie)

HOSTESSA - od 11 PLN

- rozdawanie materiałów informacyjnych
kontakt przez OHP - 2016-04-26 - Jelenia Góra (dolnośląskie)

KASJER - od 1 925 PLN

obsługa klientów
LEROY-MERLIN POLSKA Sp.z.o.o. - 2016-08-17 - Jelenia Góra (dolnośląskie)

zadania;obsługa klientaprzyjmowanie dostawwycena towaruwykładanie towarówsprzedaż towarów przy użyciu kasy fiskalnejoferta stażowa realizowana dla osb bezrobotnych w ramnach FP
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Ruda Śląska (śląskie)

kasjer handlowy
kontakt przez PUP - 2016-01-08 - Kikół (kujawsko-pomorskie)

X
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Przeworsk (podkarpackie)

STRAŻNIK - od 1 850 PLN

ochrona obiektów na terenie Jeleniej Góry
Zakład Usługowo-Budowlany WIW-BUD Andrzej Waszak - 2016-08-26 - Jelenia Góra (dolnośląskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed