Praca KASJER / FAKTURZYSTA Sanok kontakt przez OHP

Miejsce pracy: Sanok, powiat: sanocki, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków:
Pomoc i kompleksowa obsługa klienta w zakresie operacji kasowych, gotówkowych i bezgotówkowych, fakturowanie oraz rejestrowanie i koordynowanie procesów reklamacyjnych.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: Wynagrodzenie miesięczne + Premia

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KASJER / FAKTURZYSTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Sanok

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: sanocki

Zawód: kasjer handlowy

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, wykształcenie min. zawodowe, doświadczenie w handlu i obsłudze klienta, umiejętność obsługi kasy fiskalnej i terminali płatniczych

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Młodzieżowe Centrum Kariery Sanok

Kościuszki 15, 38-500 Sanok, powiat: sanocki, woj: podkarpackie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, poczta

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: sanocki

Gmina pracodawcy: Sanok

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Sanok

Ulica pracodawcy: Kościuszki

Numer budynku pracodawcy: 15

Profil działalności pracodawcy: Supermarket budowlany

Oferta zgłoszona przez: Młodzieżowe Centrum Kariery Sanok

Zawód wykonywany przez pracownika: kasjer handlowy