Praca KASJER-FAKTURZYSTA/MAGAZYNIER Żary Hurtownia EUROCASH S.A.

Stanowisko: KASJER-FAKTURZYSTA/MAGAZYNIER

Wynagrodzenie: od 1 950 PLN

Zakres obowiązków: Wg zawodu

Data publikacji: 2016-02-24

Lokalizacja: Żary (lubuskie)

Pracodawca: Hurtownia EUROCASH S.A.

Miejsce pracy:
Słowackiego 4 G, 68-200 Żary, powiat: żarski, woj: lubuskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 950 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: + premia do 450 zł

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KASJER-FAKTURZYSTA/MAGAZYNIER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Żary

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: żarski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Żary

Zawód: fakturzystka

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 950 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: KARTA ZDROWIA

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: mile widziane doświadczenie w handlu

Nazwa pracodawcy: Hurtownia EUROCASH S.A.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Żarach

Adres pracodawcy:
Słowackiego 4, 68-200 Żary, powiat: żarski, woj: lubuskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv, list motywacyjny

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: żarski

Gmina pracodawcy: Żary

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Żary

Ulica pracodawcy: Słowackiego

Numer budynku pracodawcy: 4

Profil działalności pracodawcy: Hurtownia

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żarach

Zawód wykonywany przez pracownika: fakturzystka