Praca KASJER-FAKTURZYSTA Jasło "MERKURY MARKET" Sp. z o.o. S.K.A. Krosno

Jana Pawła II 7, 38-200 Jasło, powiat: jasielski, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków:
Kompleksowa obsługa klientów w zakresie operacji finansowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 1850,00 + premia

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KASJER-FAKTURZYSTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Jasło

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: jasielski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Jasło

Czy jest to praca stała?: 1

Zawód: kasjer handlowy

Dokładniejszy opis oferty pracy: praca stała

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: dobra obsługa komputera

wymagania_wymaganiaDodatkowe_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe, inne

Nazwa pracodawcy: "MERKURY MARKET" Sp. z o.o. S.K.A. Krosno

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Jaśle

CZAJKOWSKIEGO 51, 38-400 Krosno, powiat: m. Krosno, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: m. Krosno

Gmina pracodawcy: Krosno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Krosno

Ulica pracodawcy: CZAJKOWSKIEGO

Numer budynku pracodawcy: 51

Profil działalności pracodawcy:
Sprzedaż detaliczna dywanów, chodników i innych pokryć podłogowych oraz pokryć ściennych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jaśle

Zawód wykonywany przez pracownika: kasjer handlowy