Praca KASJER BILETOWY Rzeszów kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
sprzedaż biletów na komunikację PKS Rzeszów S.A -biletów jednorazowych ,okresowych, miesięcznych i wieloprzejazdowych ,udzielanie informacji pasażerom dotyczącej godzin odjazdów autobusów ,połączeń oraz kosztów biletów na dany kierunekprace admiistracyjno- biurowe zlecone przez kierownika Działu Rozliczeń Sprzedaży biletów oraz obsługa biura podróży

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KASJER BILETOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Rzeszów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Rzeszów

Zawód: kasjer biletowy

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 15.02.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Uczestnikami projektu mogą zostać osoby młode wieku 18-29 lat (tj. do dnia poprzedzającego ukończenie 30 roku życia) zarejestrowane w Powiatowym Urzędzie Pracy w Rzeszowie jako bezrobotne z ustalonym II profilem pomocyOsoby które nie ukończyły 25 r. ż nie mogą być zarejestrowane w PUP Rzeszów więcej niż 4 m-ceCV proszę przesyłać z zaznaczonym numerem stanowiska

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

Partyzantów 1A, 35-242 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CV z zaznaczonym numerem stanowiska proszę przesyłać na e-mail: aswider (at) pup.rzeszow.plUczestnikami projektu mogą zostać osoby młode wieku 18-29 lat (tj. do dnia poprzedzającego ukończenie 30 roku życia) zarejestrowane w Powiatowym Urzędzie Pracy w Rzeszowie jako bezrobotne z ustalonym II profilem pomocyOsoby które nie ukończyły 25 r. ż nie mogą być zarejestrowane w PUP Rzeszów więcej niż 4 m-ce

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: m. Rzeszów

Gmina pracodawcy: Rzeszów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Rzeszów

Ulica pracodawcy: Partyzantów

Numer budynku pracodawcy: 1A

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kasjer biletowy

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

EKSPOZYTOR TOWARÓW (MERCHANDISER) - 997,4 PLN

praca związana z w/w stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Włocławek (kujawsko-pomorskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 2 600 PLN

ogólna i wyspecjalizowana obsługa napraw pojazdów samochodowych i busów, w tym dodatkowo wulkanizacja, prace serwisowe, montaż elementów wyposażenia, diagnoza i usuwanie usterek i wad, dbałość o wysoką jakość naprawy
kontakt przez PUP - 2016-10-28 - Gniezno (wielkopolskie)

KONSERWATOR URZĄDZEŃ MELIORACYJNYCH - od 1 850 PLN

roboty konserwacyjno-melioracyjne
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Pruszcz (kujawsko-pomorskie)

POMOCNIK ELEKTRYKA - 997,4 PLN

pomoc w wykonywaniu instalacji elektrycznychmontaż instalacji domofonowejmontaż skrzynek sterowniczychmontaż osprzętu elektrycznego
kontakt przez PUP - 2017-02-03 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 900 PLN

przewóz towarównazór i ładowanie towarówprowadzenie dokumentacji dot. transportu
kontakt przez PUP - 2016-10-20 - Skoczów (śląskie)

STOLARZ - od 1 850 PLN

produkcja mebli
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK TECHNICZNO - BIUROWY, INŻYNIER - do 2 800 PLN

Prace Biurowe oraz nadzór nad procesem produkcji. Wymagane wyższe techniczne, doświadczenie mile widziane.
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Mysłowice (śląskie)

KRAWCOWA - 997,4 PLN

Obsługa maszyny do szycia
kontakt przez PUP - 2016-09-22 - Nowy Sącz (małopolskie)

KELNER - 997,4 PLN

obsługa konsumenta
kontakt przez PUP - 2017-03-06 - Kamienna Góra (dolnośląskie)

Zgodnie z zawodem
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Szczytno (warmińsko-mazurskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - PRACOWNIK OBSŁUGI BIURA KLIENTA - 997,4 PLN

obsługa komputera, porządkowanie baz danych klientów, obsługa programu autoteam i autostacja, wprowadzanie danych do programu, obsługa dotycząca ubezpieczeń
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Katowice (śląskie)

SPAWACZ ELEKTRODA 111 - 997,4 PLN

Spawanie elektrodą , prace porządkowe.
kontakt przez PUP - 2015-12-22 - Łysaków Drugi (świętokrzyskie)

POMOCNIK CIEŚLI - od 1 850 PLN

Szalowanie, zbrojenie, betonowanie. Miejsce pracy: Łódź oraz teren całej Polski.
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Łódź (łódzkie)

PAKOWACZ RĘCZNY - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-01-25 - Kuczbork-Osada (mazowieckie)

BLACHARZ SAMOCHODOWY - od 2 775 PLN

weryfikacja uszkodzeń - określenie zakresu napraw, organizacja miejsca pracy, naprawa pojazdu zgodnie z technologią producenta VW, AUDI, SKODA, SEAT, umijętność prawidłowego odczytania kosztorysu, dbanie o porządke w miejscu pracy, powierzony sprzęt i narzędzia
kontakt przez PUP - 2017-01-05 - Rzeszów (podkarpackie)

KS/ KIEROWCA MECHANIK (PRACE INTERWENCYJNE - UZUP. STANU ZATRUDNIENIA) - od 2 000 PLN

Wg. umowyPraca od poniedziałku do piątku w godz.: 6.00-14.00, 14.00-22.000
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Wałbrzych (dolnośląskie)

SPEDYTOR - od 1 850 PLN

Obsługa giełdy transportowej
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Zastawie (mazowieckie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

określone we wniosku
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Łobez (zachodniopomorskie)

OBSŁUGA ADMINISTRACYJNA BIURA - od 1 716 PLN

Prowadzenie dokumentacji, wprowadzanie danych do systemu, raportowanie do firmy księgowej
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK RESTAURACJI - od 2 000 PLN

PRZYGOTOWYWANIE LODÓ, SHEKÓW, UZUPEŁNIENIE ZAPASÓW, WYMAGANIAWYKSZTAŁCENIE MIN. ZAWODOWE, KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO EPIDEMIOLOGICZNYCH,
kontakt przez PUP - 2017-01-13 - Szczecin (zachodniopomorskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

Pomoc kuchenna
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

MAGAZYNIER - 1 850 - 2 000 PLN

Przyjmowanie i wydawanie towarów do/z magazynu, prowadzenie dokumentacji magazynowej przy użyciu programów komputerowych, uczestnictwo w czynnościach reklamacyjnych w zakresie wad jakościowych lub braków/nadwyżek ilościowych, rozmieszczenie i układanie przyjętych towarów na wyznaczonej powierzchni magazynowej.
kontakt przez PUP - 2016-09-26 - Kielce (świętokrzyskie)

TAPICER - 997,4 PLN

oferta stażu: tapicerowanie foteli samochodowych, wyklejanie tkaniną elementów samochodowych, montaz demontaz foteli samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-01-05 - Piła (wielkopolskie)

BARMAN/BARMANKA - do 2 016 PLN

Przygotowywanie, eksponowanie, wydawanie, sprzedawanie oraz serwowanie konsumentom towarów handlowych, wyrobów kulinarnych i napojów, obsługa konsumenta przy bufecie oraz na sali ( przekąski, zupy, dania gorące, desery, napoje) z zastosowaniem odpowiednich naczyń, szkła i drobnego sprzetu. Miejsce pracy: Wrocław ul. ŚwidnickaKontakt kandydatów z pracodawcą elektroniczny.Oferta znajduje się w sali: G
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Wrocław (dolnośląskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

MALOWANIE POMIESZCZEŃ, KOSZENIE TRAWY, DROBNE PRACE KONSERWATORSKIE
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Szczecin (zachodniopomorskie)

KUCHARZ - od 2 885,19 PLN

przygotowywanie posiłków w restauracji
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Kołobrzeg (zachodniopomorskie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - 997,4 PLN

opieka nad dziećmi do lat 3 planowanie programu edukacyjnego
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Niemce (lubelskie)