Praca KASJER BILETOWY (ORZECZENIE O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI) Rawicz kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Rawicz, powiat: rawicki, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: Sprzedaż biletów kolejowych

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Nazwa stanowiska:
KASJER BILETOWY (ORZECZENIE O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Rawicz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: rawicki

Zawód: kasjer biletowy

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Egzamin obsługi kasy biletowej

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Rawiczu

Kamińskiego 19a, 63-900 Rawicz, powiat: rawicki, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: rawicki

Gmina pracodawcy: Rawicz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Rawicz

Ulica pracodawcy: Kamińskiego

Numer budynku pracodawcy: 19a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rawiczu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kasjer biletowy

Podobne oferty pracy

LAKIERNIK - do 12 PLN

lakiernik
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Mielec (podkarpackie)

UBOJOWY-ROZBIERACZ DROBIU - do 1 000 PLN

ROZŁADUNEK I ZAWIESZANIE KURCZĄT ORAZ ZAŁADUNEK PUSTYCH KLATEK, PRAE W HALI PATROSZENIA, PAKOWANIE I KONFEKCJONOWANIE KURCZAKÓW, PRACE PRZY TACKOWANIU KURCZĄT I ELEMENTÓW, WAAŻENIE I ETYKIETOWANIE, SKŁADANIE I MYCIE POJEMNIKÓW, INNE PRACE POMOCNICZE NA TERENIE ZAKŁADU UBOJU KURCZĄT
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Grójec (mazowieckie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Piaski Królewieckie (świętokrzyskie)

LAKIERNIK MEBLOWY(NR 6698) - od 2 500 PLN

Brak danych
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Białe Błota (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA- OBSŁUGA MONITORINGU - od 1 850 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2016-10-18 - Gniezno (wielkopolskie)

RECEPCJONISTA - 997,4 PLN

obsługa klienta, umawianie wizyt, dobieranie terminów
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Łosice (mazowieckie)

TYNKARZ - od 1 850 PLN

Tynkowanie ścian i sufitów oraz przestrzeganie przepisów BHP i p. poż na stanowisku pracy
kontakt przez PUP - 2016-09-28 - Wyględy (mazowieckie)

PAKOWACZ - MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Pakowanie towaru maszyną do pakowania - workownicą. Zasypywanie zasobnika towarem np. węglem, odstawianie zapakowanego towaru w odpowiednie miejsce w magazynie.
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Nowica (dolnośląskie)

POMOC BIUROWA - od 1 250 PLN

sporządzanie dokumentacji i korespondencji w formie tradycyjnej i elektronicznej w języku chińskim, obsługa klientów narodowości chińskiej
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

UTRZYMANIE CZYSTOŚCI W WYZNACZONYCH RESORTACH
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Szczecin (zachodniopomorskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 1 850 PLN

naprawa i obsługa pojazdów samochodowych (bez ciężarowych)
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Chełm (lubelskie)

RECEPCJONISTA - do 2 000 PLN

Prowadzenie terminarza wizyt, ustalanie godzin usług, odbieranie telefonów, obsluga kasy fiskalnej - przyjmowanie zapłaty. Oferta skierowana do osób do 30 roku życia.
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Brzesko (małopolskie)

SPECJALISTA DS. ZASOBÓW LUDZKICH - od 7 029 PLN

Działanie jako ekspert rynku i punkt odniesienia dla lokalnychusług HR i zarządzania zasobami ludzkimi poprzez rozwiązywanie złożonych zapytań i uczestnictwo/prowadzenie wspólnych inicjatyw. Zapewnienie klientom kompletnych, dokładnych i terminowych odpowiedzi zgodnie z globalnymi i lokalnymi wytycznymi, w ramach projektu KPI HR i przez efektywne wykorzystanie narzędzi i systemów HR. Odpowiedzialność za wszystkie przych. zapytania oraz współpr. z różnymi zespołami, regularne śledzenie i informowanie klientów o statusie. Zarządz. danymi oraz wykonywanie działań w celu zapewnienia dokładnego i terminowego wynagradzania pracownika za pośr. listy płac. Utrzymanie danych HR2U i przeprowadzanie kontroli zgodnie z wymaganiami Kontroli Wewn., Procedurą Audytu, OPMs i HR KPI. Uruchomienie analizywykrycia przyczyny wszystkich błędów i wdrożenie działań zapobiegawczych. Badanie i eskalacja wyjątkowych przypadków i niespójności procesowych do zesp. odszkodowania SSC i / lub zesp. centralnych. Wsparcie zespołu kompensacji SSC podczas wykonywania cykli globalnych (IC, Merit, Przeglądów płacowych) oraz konkretnych projektów na rynku. Przygotowanie wysokich standardów jakości i złożonych raportów, w tym obliczeń (czyli wzrostu wytycznych płac) i symulacji. Generowanie raportów i kontroli kwalifikacyjnych w celu wspierania lokalnych cykli C & B (nagrody, wynagrodzenia zmienne, programy świadczeń). Koordynacja i wykonywaniekompleksowych zmian masowych analizując strukturę, przygotowanie plików, śledzenie z zaangażowanych stron i dokładne zarządzanie danymi oraz przygotowaniem dokumentów Aktywne identyfikowanie obszarów i sposobów poprawy zasięgu usług świadczonych przez HR SSC. Inicjowanie i prowadzenie projektów CI w celu poprawy efektywności usług. Budowanie efektywnej współpracy pomiędzy zespołami SSC i rynkiem HR w celu realizacji proponowanych ulepszeń.Wymiana najlepszych praktyk w celu dalszego zwiększenia jakości świadczonych usług. Aktywne monitorowanie KPI zespołu w celu określ. przyczyny opóźnienia i/lub błędów oraz proponowaniaulepszeń. Odgrywanie kluczowej roli w retencji wiedzy w zespole-szkolenia Generalistów HR. Tworzenie i aktualizacja instrukcji pracy na bieżąco i w wys. jakości w porozumieniu z różnymi stronami związanymi z HR. Wspieranie Lidera Zespołu przez koordynację wspólnych inicjatyw z zespołami SSC i zespołów HR na rynku. Zastępowanie Lidera Zespołu podczas jego nieobecności.
kontakt przez PUP - 2016-11-21 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA - KASJER - od 2 000 PLN

obsługa klienta, kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Kraków (małopolskie)

PRACZKA - 997,4 PLN

obsługa maszyn pralniczych
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Biała Podlaska (lubelskie)

SPRZEDAWCA - od 925 PLN

Sprzedaż art. spożywczych, układanie towaru na półkach, obsługa kasy fiskalnej.
kontakt przez PUP - 2015-12-30 - Tomaszów Lubelski (lubelskie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY - 997,4 PLN

prace przy produkcji opakowań kartonowych, obsługa maszyn wykrawających i do bigowania, utrzymanie czystości na stanowisku pracy, wykonywanie innych czynności zleconych przez przełożonego zgodnych ze stanowiskiem pracy, przygotowanie maszyn do produkcji, nadzorowanie maszyn do produkcji.
kontakt przez PUP - 2017-01-12 - Cisew (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, przyjmowanie towaru, sprawdzanie towaru, wydawanie towaru, uzupełnianie towaru, dbanie o miejsce pracy.
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Opoczno (łódzkie)

POMOCNICZY ROBOTNIK POLOWY - do 1 850 PLN

prace polowe: rwanie bobu, rwanie fasoli, rwanie kukurydzy, łuskanie bobu.
kontakt przez PUP - 2016-01-05 - Przedkowice (dolnośląskie)

FIZJOTERAPEUTA - 997,4 PLN

zapoznanie się z aparatami;praca w gabinecie fizjoterapii z pacjentami dotyczące: laseroterapii, elektroterapii, magnetoterapii, krioterapii.
kontakt przez PUP - 2016-09-22 - Oświęcim (małopolskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA W SZKOLE - 997,4 PLN

1.Wykonywanie czynności przygotowawczych do zabaw i zajęć2.Przygotowywanie pomoc dydaktycznych, zabawek i innych akcesoriów do zajęć3.Udzielanie pomoc dzieciom, pod kierunkiem nauczyciela, podczas prowadzenia zajęć dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych; obsługiwanie sprzętu audiowizualnego i urządzeń technicznych4.Prowadzenie dokumentacji dydaktycznej porządkowanie pomocy dydaktycznych i zabawek5.Zapewnieni poczucia bezpieczeństwa dzieciom na zajęciach dydaktycznych i wychowawczych6.Opiekowanie się dziećmi podczas lekcji, przerw, w trakcie zabaw, spacerów i wycieczek7.Wykonywanie czynności pielęgnacyjno-higienicznych w miarę potrzeb dzieci w tym zakresie8.Budowanie dobrego kontaktu dzieci z rówieśnikami w klasie szkolnej oraz miedzy rodzicami uczniów a szkołą9.Informowanie rodziców możliwości pomocy z jakiej mogą skorzystać dzieci w nowych warunkach nauki, przebiegu pobytu w szkole, o brakach edukacyjnych, problemach z kontaktowaniem się z rówieśnikami10.Zapewnieni dodatkowej i wszechstronnej pomocy uczniom ze słabszymi osiągnięciami szkolnymi11.Rozwiązywanie problemów pojawiających się w trakcie pobytu dziecka w szkole takich jak: unikanie szkoły, agresywne zachowanie, poczucie niskiej wartości12.Rozpoznawanie potrzeb i reagowanie na potrzeby dziecka13.Nawiązywanie przyjaznych kontaktów z dzieckiem14.Respektowanie i szanowanie praw dziecka15.Ułatwianie dzieciom funkcjonowania w grupie rówieśniczej16.Rozpoznawanie symptomów dziecka krzywdzonego17.Organizowanie miejsca pracy zgonie z przepisami bhp i p.poż18.Udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Gołubie (pomorskie)

RECEPCJONISTKA - 997,4 PLN

organizacja i koordynacja bieżącej pracy salonu, obsługa centrali telefonicznejnauka obsługi kasy w salonie
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Zamość (lubelskie)

SPAWACZ METODĄ MIG, MAG I TIG. - od 2 100 PLN

Spawanie konstrukcji stalowych, aluminiowych i stopów metali, stali nierdzewnej wegłóg odczytu z rysunku technicznego (hale,balkony).
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Szydłowiec (mazowieckie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

naprawa samochodów osobowych do 3,5 tony
kontakt przez PUP - 2016-11-30 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

KONSULTANT W SPRAWIE WSPÓŁPRACY Z RYNKAMI WSCHODNIMI - od 2 775 PLN

badanie rynku, przygotowywanie ofert, realizacja projektów na rynkach wschodnich, zastosowanie różnych metod badawczych
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Poznań (wielkopolskie)

ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA - 997,4 PLN

- przygotowanie gabinetu do pracy, sterylizacja narzędzi- obsługa pacjentów
kontakt przez PUP - 2017-01-25 - Rzeszów (podkarpackie)