Praca KAPITAN ŻEGLUGI ŚRÓDLĄDOWEJ Kraków Kraków FOR YOU Spółka z o. o

Miejsce pracy:
30-204 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: kierowanie statkiem śródlądowym

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KAPITAN ŻEGLUGI ŚRÓDLĄDOWEJ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kraków

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Kraków

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kraków

Zawód: kapitan żeglugi śródlądowej

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 31.07.2016

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_0: Kapitan żeglugi śródlądowej

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
patent kapitana żeglugi śródlądowej; kontakt z pracodawcą telefoniczny 604 355 540 lub na adres e-mail: krakow.for.you (at) interia.pl; mile widziane doświadczenie oraz podstawowa znajomość j. angielskiego

Nazwa pracodawcy: Kraków FOR YOU Spółka z o. o

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Sandomierzu

T.Kościuszki 68/6, 30-204 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
kontakt z pracodawcą telefoniczny 604 355 540 lub na adres e-mail: krakow.for.you (at) interia.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: m. Kraków

Gmina pracodawcy: Kraków

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kraków

Ulica pracodawcy: T.Kościuszki

Numer budynku pracodawcy: 68

Profil działalności pracodawcy: transport wodny śródlądowy

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sandomierzu

Zawód wykonywany przez pracownika: kapitan żeglugi śródlądowej