Praca KAMIENIARZ Zalas FUH Markam Stanisław Limanówka

Miejsce pracy:
32-067 Zalas 491, powiat: krakowski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
obróbka kamienia , montaż parapetów, schodów, kominków

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 850

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KAMIENIARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zalas

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: krakowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Krzeszowice

Zawód: kamieniarz*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 850

warunkiPracyIPlacy_odplatny: 1

Data zakończenia pracy: 31.10.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: FUH Markam Stanisław Limanówka

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: MPiPS - PGP

Szkolna 12, 32-067 Tenczynek, powiat: krakowski, woj: małopolskie

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Nie dotyczy. Oferta stażu lub praktyki.

Typ podmiotu pracodawcy: PGP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: krakowski

Gmina pracodawcy: Krzeszowice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tenczynek

Adres strony pracodawcy: www.fuhmarkam.eu

Ulica pracodawcy: Szkolna

Numer budynku pracodawcy: 12

Oferta zgłoszona przez: Pracodawca

Zawód wykonywany przez pracownika: kamieniarz*

Typ oferowanej pracy: (staż)

pozostaleDane_celeEdukacyjne: przyuczenie do zawodu

pozostaleDane_potwierdzenieWiedzy: oświadczenie pracodawcy

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 10.06.2016

Typ oferowanej pracy: Staż

Podobne oferty pracy

KAMIENIARZ - 1 850 - 2 800 PLN

Cięcie obróbka i montaż elementów kamiennych. Prace remontowo-wykończeniowe.. Umiejętności i uprawnienia: Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami. Obsługa wózka widłowegoDodatkowe wymagania: Prawo jazdy kat.B
INMAGRA- HENRYK MRUKOWICZ - 2016-08-26 - Polanica-Zdrój (dolnośląskie)

DORADCA, PRACOWNIK DZIAŁU WSPARCIA SPRZEDAŻY - od 2 000 PLN

Umawianie spotkań dla Działu Handlowego
TOMASZ ADAMCZAK SOLEO PV - 2017-03-22 - Węgrzce (małopolskie)

POMOCNIK DEKARZA - od 13 PLN

Kompleksowe wykonywanie pokryć dachowych i elewacji
kontakt przez PUP - 2017-02-27 - Skawina (małopolskie)

FLIZIARZ - od 1 850 PLN

według stanowiska
Filipczyk Piotr - 2016-04-28 - Skawina (małopolskie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - od 10 PLN

sprzedaż na kasie, prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Skawina (małopolskie)

RECEPCJONISTA/PRACOWNIK MONITORINGU - do 2 000 PLN

obsługa recepcji, obsługa monitoringu, prowadzenie korespondencji, odbieranie telefonów w tym komunikacja w języku angielskim
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Skawina (małopolskie)

POKOJOWA - od 1 850 PLN

Utrzymanie czystości obiektu i prace pomocnicze.
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Więckowice (małopolskie)

PRACOWNIK STACJI PALIW (OBSŁUGA KLIENTA) - od 2 000 PLN

obsługa klientów stacji paliw, kasy fiskalnej, terminala, sprzedaż produktów, wystawianie faktur itp.
Auto Stop Bary I Hotele Polskie sp. z oo - 2017-01-03 - Morawica (małopolskie)

SPECJALISTA DS OBSŁUGI KLIENTA I WSPARCIA SPRZEDAZY - od 4 100 PLN

OBSŁUGA KLIENTA I PODPISYWANIE UMÓW, POMOC LOGISTYCZNA, PRZYJMOWANIE ZLECEŃ OD KLIENTÓW ROSYJSKOJĘZYCZNYCH
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Zabierzów (małopolskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 2 000 PLN

naprawa samochodów
Krzysztof Świątek KRIS- GUM - 2016-04-06 - Luborzyca (małopolskie)

MAGAZYNIER - od 1 100 PLN

przyjęcie odpowiedzialności materialnej za powierzone materiały i pomieszczenie magazynowe na podstawie spisu inwentaryzacyjnego i protokołu zdawczo-odbiorczego.,potrzebujemy pracowników z znajomością ukraińskiego języka ze względu na to że będą pracować pod kierownictwem ukraińskiego brygadzisty
kontakt przez PUP - 2016-09-26 - Modlnica (małopolskie)

INŻYNIER DS. JAKOŚCI OPROGRAMOWANIA - 3 500 - 15 000 PLN

Przeprowadzanie testów, tworzenie scenariuszy i przypadków testowych,analiza usuwanie błędów kodowania
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Zabierzów (małopolskie)

MONTER / KIEROWCA - od 1 850 PLN

Montaż szyb, obsługa klienta ukraińskiego
kontakt przez PUP - 2016-08-24 - Kryspinów (małopolskie)

POMOC NA PRODUKCJI - od 13 PLN

pakowanie produktów,praca przy linii produkcyjnej
Randstad Polska Sp. z o.o. - 2017-03-23 - Skawina (małopolskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Liszki (małopolskie)

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO - od 2 100 PLN

nauczanie w oddziale przedszkolnym
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Widoma (małopolskie)

PRACOWNIK DZIAŁU HANDLOWEGO - 1 850 - 3 000 PLN

-kontakty z klientami i kontrahentami (obsługa zamówień i informacja o produktach), -kontrola rozliczeń i stanów magazynowych
INTECH A.A.KRAMARCZYK SP.J - 2016-11-09 - Brzezie (małopolskie)

PRACOWNIK BARU SZYBKIEJ OBSŁUGI - od 2 000 PLN

Przyjmowanie i obsługa zamówień, praca na kuchni,prace porządkowe.
Seka S. A. Agencja Zatrudnienia - 2016-06-13 - Węgrzce (małopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW OBSŁUGI KLIENTA - od 2 000 PLN

-obsługa klienta w zakresie przyjmowania zleceń, -sprzedaż artykułów meblarskich, -wprowadzanie danych do systemu
KRAKMEB Grzegorz Liszka - 2017-01-09 - Nawojowa Góra (małopolskie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

Rozładunek, załadunek towaru.
Łukasz Chlebda CHLE-MAR 2 - 2016-03-15 - Rzeszotary (małopolskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

wg.załącznika nr.1 programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-04-07 - Januszowice (małopolskie)

KASJER/SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

wg stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2016-12-20 - Kryspinów (małopolskie)

OPERATOR MASZYN DO PRODUKCJI KABLI - od 1 850 PLN

MANEX Sp. z o.o. - 2016-02-19 - Skawina (małopolskie)

LEKTOR JĘZYKA ANGIELSKIEGO - od 30 PLN

Zajęcia w szkołach podstawowych. Miejsce pracy: Skawina, Krzeszowice.
Centrum Edukacji ATUT - 2016-06-23 - Krzeszowice (małopolskie)

POMOCNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Pomoc przy pracach wykończeniowych, remontowych
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Mogilany (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 13 PLN

przyjmowanie towaru, układania towaru, sprzedaż i obsługa klienta
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "ANULKA" Anna Wieczorek - 2016-11-29 - Dojazdów (małopolskie)

PEŁEN ZAKRES UMIEJĘTNOŚCI NAPRAW SAMOCHODÓW OSOBOWYCH
DARIUSZ PACIOREK MK CAPRI AUTO NAPRAWA - 2016-08-03 - Skawina (małopolskie)

PRACOWNIK PRZEROBOWY - od 1 850 PLN

napełnianie i pakowanie kosmetyków
kontakt przez PUP - 2016-08-18 - Niegoszowice (małopolskie)