Praca KAMIENIARZ Skorzynice Wojciech Nartowski

Miejsce pracy:
59-600 Skorzynice 70, powiat: lwówecki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: obróbka piaskowca

Forma zatrudnienia: Umowa o dzieło

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Nazwa stanowiska: KAMIENIARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Skorzynice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: lwówecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Lwówek Śląski

Zawód: kamieniarz*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 0, miesiące: 2

Nazwa pracodawcy: Wojciech Nartowski

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lwówku Śląskim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: lwówecki

Gmina pracodawcy: Lwówek Śląski

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Skorzynice

Numer budynku pracodawcy: 70

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lwówku Śląskim

Zawód wykonywany przez pracownika: kamieniarz*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 05.10.2016