Praca KAMIENIARZ Siekierczyn Zakład Kamieniarski Krzysztof Jankowski Siekierczyn

Stanowisko: KAMIENIARZ

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: Zgodny ze stanoowiskiem

Data publikacji: 2016-06-20

Lokalizacja: Siekierczyn (dolnośląskie)

Pracodawca: Zakład Kamieniarski Krzysztof Jankowski Siekierczyn

Miejsce pracy:
59-818 Siekierczyn 330, powiat: lubański, woj: dolnośląskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KAMIENIARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Siekierczyn

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: lubański

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Siekierczyn

Zawód: kamieniarz*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Mile widziane doświadczenie pracy kamieniarza.

Nazwa pracodawcy:
Zakład Kamieniarski Krzysztof Jankowski Siekierczyn

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie do pracy

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, Godziny : 20-21.06.2016r. godz. 8-15.00

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: lubański

Gmina pracodawcy: Siekierczyn

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Siekierczyn

Numer budynku pracodawcy: 330

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu

Zawód wykonywany przez pracownika: kamieniarz*