Praca KAMIENIARZ Nowa Ruda Przedsiębiorstwo Robót Budowlano Montażowych "BUDOMONTAŻ" Dariusz Paterek

Niepodległości 43a, 57-400 Nowa Ruda, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: obróbka reczna kamienia piaskowiec czerwony

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: 1 850 - 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KAMIENIARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Nowa Ruda

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kłodzki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Nowa Ruda

Zawód: kamieniarz*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 1 850 - 2 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Nazwa pracodawcy:
Przedsiębiorstwo Robót Budowlano Montażowych "BUDOMONTAŻ" Dariusz Paterek

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Wyspiańskiego 2J, 57-300 Kłodzko, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: kłodzki

Gmina pracodawcy: Kłodzko

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kłodzko

Ulica pracodawcy: Wyspiańskiego

Numer budynku pracodawcy: 2J

Nazwisko osoby zgłaszającej: Dariusz Paterek

Adres składania dokumentów aplikacyjnych na to stanowisko:
Wiosenna 12, 58-260 Bielawa, powiat: dzierżoniowski, woj: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: dzierżoniowski

Gmina pracodawcy: Bielawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bielawa

Ulica pracodawcy: Wiosenna

Numer budynku pracodawcy: 12

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Zawód wykonywany przez pracownika: kamieniarz*

Podobne oferty pracy

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

przygotowywanie posiłków, warzyw, wydawanie posiłków, sprzątanie.
FIRMA " CARO" JANINA BYCZEK - 2016-04-25 - Boboszów (dolnośląskie)

KAMIENIARZ - od 1 850 PLN

Obsługa maszyn kamieniarskich, obróbka kamienia, cięcie, szlifowanie. ------------------------------------------------------------Oferta skierowana dla osób bezrobotnych, zarejestrowanych w tut. PUP, posiadających ustalony II profil pomocy. Stanowisko utworzone w drodze refundacji.
kontakt przez PUP - 2016-01-12 - Bielsko-Biała (śląskie)

pomoc w przygotowywaniu posiłków
GAROS GRAŻYNA SOBIERAJSKA - 2016-10-28 - Nowa Ruda (dolnośląskie)

REFERENT DS. PROJEKTOWANIA - od 2 500 PLN

Projektowanie opakowań (konstrukcja, szata graficzna).Współpraca z klientem.Zamawianie narzędzi.
MONDI BZWP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-02-12 - Bystrzyca Kłodzka (dolnośląskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

Wykonywanie usług w zakresie fryzjerstawa
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Kudowa-Zdrój (dolnośląskie)

ADMINISTRATOR BAZ DANYCH - od 1 850 PLN

koordynacja kalendarza spotkań Zarządu, organizacja podróży służbowych, wsparcie Zarządu w realizacji codziennych zadań,
ULTRA PLUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-04-27 - Kłodzko (dolnośląskie)

INFORMATYK - 997,4 PLN

Wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Kłodzko (dolnośląskie)

NAUCZYCIEL MATEMATYKI - od 2 000 PLN

nauczanie matematyki w szkole podstawowej i gimnazjum
Zespół Szkół Społecznych - 2016-07-06 - Polanica-Zdrój (dolnośląskie)

CIEŚLA SZALUNKOWY - od 1 850 PLN

ciesielstwo, zbrojenie
KRYSTBUD Krystian Franków - 2016-02-23 - Kłodzko (dolnośląskie)

KAMIENIARZ - od 2 000 PLN

Wykonywanie ogrodzenia z kamienia, kominków, oczek wodnych, obrabianie ręczne elementów kamieniarskich; praca w godz. 7-16; kontakt telefoniczny z pracodawcą w godz. 7-18. Miejsce wykonywania pracy Słupsk i okolice
Usługi Hydrauliczne i Budowlane "Instal-Tom" Tomasz Kocyło - 2016-06-22 - Słupsk (pomorskie)

POKOJOWA - 997,4 PLN

wg. programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Duszniki-Zdrój (dolnośląskie)

TŁUMACZ JĘZYKA MIGOWEGO - od 2 500 PLN

Pomoc osobom niesłyszącym . Tłumaczenie na język migowy.Wykształcenie - bez znaczenia.Specjalność PJM.Pełen etat. Umowa na czas określony.
Europejskie Centrum Obsługi Głuchych Monika Narowska - 2016-01-19 - Kłodzko (dolnośląskie)

PAKOWACZ - od 1 750 PLN

Pakowanie wyrobów gotowych w folie i kartony, przygotowywanie do transportu, załadunek krzeseł na samochód.
"SELECT COMFORT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2015-12-02 - Kłodzko (dolnośląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 13 PLN

rozwożenie wyrobów węglowych
POL-DREW EWELINA ŻAK - 2017-01-18 - Kłodzko (dolnośląskie)

POMOC KUCHENNA - od 2 000 PLN

Przygotowanie według ustalonego jadłospisu posiłków. Obróbkawstępna warzyw , owoców oraz wszelkich surowców do produkcjiposiłków (mycie,obieranie,czyszczenie). 5).Pomoc w porcjowaniu iwydawaniu posiłków.Utrzymywanie czystości i porządku na stanowispracy.Mycie naczyń (wyparzanie) i sprzętu kuchennego. Sprzątaniekuchni , obieralni i innych pomieszczeń kuchennych.
1.Ryszard Balkowski - PPUT Balkar, 2.P.U.T BALTUR s.c. Bonderowicz Andrzej, Balkowski Ryszard - 2017-01-09 - Polanica-Zdrój (dolnośląskie)

KOSMETOLOG - od 2 000 PLN

wykonywanie zabiegów SPA
"ARATEUSZ" Sp. z o.o. VILLA "CARMEN" - 2016-03-31 - Kudowa-Zdrój (dolnośląskie)

GRABARZ - od 1 850 PLN

kopanie grobów, budowa grobowców obsługa pogrzebów, porządkowanie cmentarzy
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO - HANDLOWE CZESŁAW KANTORSKI - 2016-06-29 - Nowa Ruda (dolnośląskie)

DORADCA KLIENTA - od 2 500 PLN

aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów, realizacja planów sprzedażowych, promowanie uslug oraz produktów z oferty firmy.
ASPIRO SPÓŁKA AKCYJNA - 2016-09-06 - Kłodzko (dolnośląskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

utrzymanie czystości w pomieszczeniach biurowych
JAREXS PLUS SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-05-23 - Ścinawka Średnia (dolnośląskie)

OFERTA Z PROGRAMU ZATRUDNIENIE OSÓB DO 30 ROKU ŻYCIA. Obsługa maszyn w zakresie produkcji elementów z kamienia naturalnego, wykonywanie i montaż eloementów kamiennych. Wymagania: wykształcenie średnie lub zawodowe budowlane, staż pracy 3-6 miesięcy, znajomość materiału i technologii obróbki, znajomośc narzędzi i sprzętu, znajomość zasad BHP, umiejetność pracy w zespole.
MAR-BOB Marmury Granity Jacek Bobkowski - 2016-09-12 - Wejherowo (pomorskie)

MURARZ - od 1 850 PLN

murowanie ścian z bloczków betonowych
Firma Budowlana "Nowbud"Jan Nowakowski - 2016-06-30 - Szczytna (dolnośląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW KADR - od 2 000 PLN

Organizowanie stanowiska pracy zgodnie z przepisami i zasadami BHP, ochrony ppoż, ergonomii oraz ochrony środowiska, prowadzenie akt osobowych zgodnie z wymaganiami prawa pracy, przygotowywanie dokumentów związanych z nawiązywaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy, także na podstawie umów cywilnoprawnych oraz zmianami w warunkach pracy i płacy, prowadzenie ewidencji czasu pracy oraz kontrolowanie aktualności obowiązkowych badań lekarskich, tworzenie regulaminów organizacyjnych, prowadzenie spraw związanych z zakładowym funduszem świadczeń socjalnych, planowanie rozwoju zawodowego kadry podmiotu gospodarczego.
CENTRUM OBSŁUGI DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-10-13 - Kłodzko (dolnośląskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Kłodzko (dolnośląskie)

INŻYNIER SPRZEDAŻY - 1 850 - 3 000 PLN

kontakt z klientami i sprzedaż produktów firmy, pozyskiwanie nowych klientów, profesjonalne doradztwo techniczne w zakresie sprzedawanych produktów, analiza informacji rynkowej
Zakład Produkcji Automatyki Sieciowej S.A. - 2016-11-18 - Przygórze (dolnośląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - 4 000 - 4 500 PLN

transport towarów
ANNA KUCZYŃSKA J.A.G.A. - 2016-06-03 - Bystrzyca Kłodzka (dolnośląskie)

INŻYNIER BUDOWNICTWA-BUDOWLE I DROGI WODNE - 2 000 - 4 000 PLN

1.Codzienna kontrola jakości i terminowości prac wykonywanych napowierzonym odcinku robót. 2.Koordynacja pracpodwykonawców,koordynacja projektowa i prawidłowy obieg dokumentacji,3.Opracowywanie technologii wykonania robót na danym odcinku prac.4.Wyszukiwanie dostawców i podwykonawców na dany zakres robót,5.Wysyłanie zapytań ofertowych do dostawców i podwykonawców i wstępnąanalizę otrzymanych ofert.
CONCRETECH MICHAŁ KOSTRZEWSKI - 2016-11-08 - Boguszyn (dolnośląskie)