Praca KAMIENIARZ Nowa Ruda Przedsiębiorstwo Robót Budowlano Montażowych "BUDOMONTAŻ" Dariusz Paterek

Stanowisko: KAMIENIARZ

Wynagrodzenie: 1 850 - 2 500 PLN

Zakres obowiązków: obróbka reczna kamienia piaskowiec czerwony

Data publikacji: 2016-04-05

Lokalizacja: Nowa Ruda (dolnośląskie)

Pracodawca: Przedsiębiorstwo Robót Budowlano Montażowych "BUDOMONTAŻ" Dariusz Paterek

Niepodległości 43a, 57-400 Nowa Ruda, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: 1 850 - 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KAMIENIARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Nowa Ruda

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kłodzki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Nowa Ruda

Zawód: kamieniarz*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 1 850 - 2 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Nazwa pracodawcy:
Przedsiębiorstwo Robót Budowlano Montażowych "BUDOMONTAŻ" Dariusz Paterek

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Wyspiańskiego 2J, 57-300 Kłodzko, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: kłodzki

Gmina pracodawcy: Kłodzko

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kłodzko

Ulica pracodawcy: Wyspiańskiego

Numer budynku pracodawcy: 2J

Nazwisko osoby zgłaszającej: Dariusz Paterek

Adres składania dokumentów aplikacyjnych na to stanowisko:
Wiosenna 12, 58-260 Bielawa, powiat: dzierżoniowski, woj: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: dzierżoniowski

Gmina pracodawcy: Bielawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bielawa

Ulica pracodawcy: Wiosenna

Numer budynku pracodawcy: 12

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Zawód wykonywany przez pracownika: kamieniarz*

Podobne oferty pracy

POMOC KUCHENNA - od 2 000 PLN

Przygotowywanie posiłków.
kontakt przez PUP - 2017-04-11 - Międzylesie (dolnośląskie)

POZOSTALI MONTERZY GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANI - od 10,42 PLN

Montaż małych elementów. Kontrola jakości elementów już złożonych.
Trenkwalder & Partner Sp. z o.o. - 2015-11-30 - Duszniki-Zdrój (dolnośląskie)

KAMIENIARZ - 13 - 15 PLN

Prace kamieniarskie. Wymagania: doświadczenie w zawodzie, mile widziane prawo jazdy. Kontakt tel. 600-160-888. Miejsce pracy: Wejherowo, Trójmiasto.
FANTASTYCZNE OGRODY - 2017-03-22 - Wejherowo (pomorskie)

PRACOWNIK PORZĄDKOWY - od 2 000 PLN

PRACE PORZĄDKOWE W RAMACH CIĄGÓW KOMUNIKACYJNYCH, CZĘŚCI WSPÓLNYCH I POMIESZCZEŃ SANITARNYCH
MIDAS MAX SP ZOO SP K - 2017-01-30 - Kłodzko (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż towarów, układanie towarów na regałach i odpowiednia ekspozycja, dbanie o czystość
"AMI" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA - 2016-01-20 - Kudowa-Zdrój (dolnośląskie)

KUCHARZ - od 3 500 PLN

Samodzielne prowadzenie kuchani
Interhotel - 2016-03-22 - Kudowa-Zdrój (dolnośląskie)

ZAOPATRZENIOWIEC - od 2 000 PLN

dowóz butli z gazem propan - butan
kontakt przez PUP - 2017-03-07 - Nowa Ruda (dolnośląskie)

PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ - od 1 850 PLN

ochrona mienia przed ktadzieżą, rabunkiem, dewastacją i pożarem, bezposrednia ochrona zycia i zdrowia powierzonych osób, reagowanie na alarmy, nawiazywanie kontaktu z przełozonym, policją, strażą pożarną
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Nowa Ruda (dolnośląskie)

KONTROLER JAKOŚCI - od 2 000 PLN

Kontrola jakości produkcji, aktywne uczestniczenie w procesie produkcji.
"TAMIR" - PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-02-10 - Bystrzyca Kłodzka (dolnośląskie)

KAMIENIARZ - od 2 000 PLN

oferta pracy w ramach refundacji kosztów wyposażenia i doposażenia stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2017-05-09 - Rypin (kujawsko-pomorskie)

KAMIENIARZ - od 2 062,5 PLN

Praca fizyczna - wykonywanie kamienia murowanego
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Wartowice (dolnośląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 2 775 PLN

załadunek towarów, dowóz do poszczególnych odbiorców, wprowadzanie/kontrola zamówień
Piekarnia "Bochenek" Jadwiga i Leszek Stolarscy - 2016-01-27 - Duszniki-Zdrój (dolnośląskie)

Doradca Klienta- Sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru
Media Expert - 2016-08-30 - Nowa Ruda (dolnośląskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Lądek-Zdrój (dolnośląskie)

KAMIENIARZ - od 2 400 PLN

Obróbka elementów kamiennych przeznaczonych do montażu nagrobków za pomocą pił diamentowych i frezarek. Załadunek gotowych elementów i transport na miejsce montażu. Wymagane: prawo jazdy kat. B, uprawnienia na wózek widłowy, min. roczne doświadczenie zawodowe. Praca na terenie województwa lubuskiego.
Gondorek Piotr Zakład Kamieniarsko Betoniarski Miechów - 2016-05-16 - Miechów (lubuskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 1 750 PLN

W ZAWODZIEPRZEWÓZ LG BISKUPICE PODGÓRNE - ZĄBKOWICE ŚL.
"AUTO-POL" OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW "AUTO-POL" BIURO TURYSTYKI SZKOLNEJ JERZY PASIŃSKI - 2015-11-30 - Nowa Ruda (dolnośląskie)

KUCHARZ - od 2 500 PLN

Samodzielne przygotowywanie dań wg. receptur, komponowanie dań, gotowanie, smażenie pieczenie, wymagane doświadczenie w zawodzie min. 3 lata
HOTEL SPA Dr Irena Eris POLANICA ZDRÓJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-12-09 - Polanica-Zdrój (dolnośląskie)

ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

Naprawa samochodów osobowych obsługa urzadzeń diagnostycznych.
CAR - LIFE ELEKTROMECHANIKA SAMOCHODOWA SŁAWOMIR LICHWA - 2016-04-06 - Kłodzko (dolnośląskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 2 200 PLN

pakowanie wyrobów z produkcji - załadunek samochodów docentrali dystrybucyjnych - kreowanie wysyłek w systemie SAP
"TRENKWALDER & PATRON" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-05-12 - Kłodzko (dolnośląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 20 PLN

kierowanie betonomieszarką na terenie kotliny kłodzkiej, wymagane prawo jazdy kat C
PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE "CAKO" Sp. z o.o. - 2017-02-15 - Polanica-Zdrój (dolnośląskie)

OPIEKUN OSOBY STARSZEJ - od 2 000 PLN

opieka nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi
ARKADIA Jolanta Telakowska - 2017-02-01 - Ścinawka Górna (dolnośląskie)

POKOJOWA - 2 000 - 3 000 PLN

Sprzątanie pokoi i przylegających innych powierzchni użytkowych
P.H.U. "ADAMPOL" CIEŚLA ADAM - 2017-03-15 - Kudowa-Zdrój (dolnośląskie)

REFERENT DS. SPRZEDAŻY - od 2 000 PLN

Obsługa klienta. CV należy składać w salonie meblowym w Kudowie Zdrój, ul. Główna 42D
FABRYKA MEBLI "BODZIO" BOGDAN SZEWCZYK SPÓŁKA JAWNA - 2017-06-06 - Kudowa-Zdrój (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - 997,4 PLN

w/g harmonogramu
kontakt przez PUP - 2017-04-14 - Wojbórz (dolnośląskie)

RECEPCJONISTA - od 2 057 PLN

informowanie pacjentów na temat cen i zakresu świadczonych usług, rejestracja wizyt, obsługa kasy fiskalnej i terminalia poprzez program płatniczy ProDentis
kontakt przez PUP - 2017-01-31 - Polanica-Zdrój (dolnośląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - 997,4 PLN

Przygotowywanie różnych rodzajów podłozy pod malowanie. Wykonywanie prac malarskich, tynkarskich oraz okładzin ściennych. Przygotowywanie zaprawy cementowo-wapiennej oraz gipsowej. Budowa ścianek działowych.
kontakt przez PUP - 2016-12-28 - Bystrzyca Kłodzka (dolnośląskie)

POKOJOWA - od 1 850 PLN

Utrzymanie czystości w pokojach
KRYSTYNA KRĘCICHWOST WILLA SANSSOUCI - 2016-09-21 - Kudowa-Zdrój (dolnośląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - 2 200 - 2 500 PLN

Organizowanie stanowiska pracy, olanowanie trasy przejazdu, kierowanie samochodem ciężarowym, załadunek, rozładunek towarów, zabezpieczenie ładunku, czynności administracyjne związane z przewozem.
kontakt przez PUP - 2017-06-13 - Duszniki-Zdrój (dolnośląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - 5 000 - 6 000 PLN

dostarczanie ładunków na trasie Polska Francja
"SAD-TRANS JACEK I KRZYSZTOF SADOWSCY"SPÓŁKA JAWNA - 2017-05-18 - Kudowa-Zdrój (dolnośląskie)