Praca KAFELKARZ Chorzów ECOBUDREM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Stanowisko: KAFELKARZ

Wynagrodzenie: 1 950 - 2 800 PLN

Zakres obowiązków: Kafelkowanie na terenie województwa śląskiego.

Data publikacji: 2016-06-02

Lokalizacja: Chorzów (śląskie)

Pracodawca: ECOBUDREM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Miejsce pracy:
41-500 Chorzów, powiat: m. Chorzów, woj: śląskie

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: 1 950 - 2 800 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 18 zł brutto/h

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KAFELKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Chorzów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Chorzów

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Chorzów

Zawód: posadzkarz

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 1 950 - 2 800 PLN

wymagania_wymaganiaDodatkowe_wyksztalcenia_0: brak lub niepełne podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
doświadczenie zawodowe oraz umiejętność kafelkowania,

Nazwa pracodawcy:
ECOBUDREM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich

Roździeńskiego 2, 41-946 Piekary Śląskie, powiat: m. Piekary Śląskie, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Kontakt telefoniczny lub mailowy.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Godziny : 9:00-17:00;

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Piekary Śląskie

Gmina pracodawcy: Piekary Śląskie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Piekary Śląskie

Ulica pracodawcy: Roździeńskiego

Numer budynku pracodawcy: 2

Profil działalności pracodawcy:
Wykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich

Zawód wykonywany przez pracownika: posadzkarz