Praca INŻYNIER DO SPRAW JAKOŚCI OPROGRAMOWANIA Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Przeprowadzanie testów, tworzenie scenariuszy i przypadków testowych, analiza i usuwanie błędów kodowania.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: 3 500 - 15 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
Wysokość wynagrodzenia w zależności od doświadczenia

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INŻYNIER DO SPRAW JAKOŚCI OPROGRAMOWANIA

Data zakończenia pracy: 11.04.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), informatyczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie wyższe (informatyka), min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, znajomość procesów testowania, znajomość podstaw języków programowania, znajomość baz danych, umiejętność tworzenia dokumentacji, biegła znajomość języka angielskiego i rosyjskiego (w celu kontaktu z oddziałami firmy)

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie