Praca INŻYNIER TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI/AUDYTOR HACCP Zielona Góra BHPEX Wielgus Spółka Jawna

Sasankowa 1, 65-012 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Zakres obowiązków:
prowadzenie szkoleń HACCP oraz ISO 22000, prowadzenie księgi jakości, wykonywanie audytów HACCP, wdrażanie i dokumentowanie HACCP, IFS, BRC, ISO 22000, GHP, GMP, opracowywanie procedur

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: INŻYNIER TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI/AUDYTOR HACCP

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zielona Góra

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Zielona Góra

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Zielona Góra

Zawód: inżynier technologii żywności

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wyższe technologia żywności lub bezpieczeństwo żywności, biegła obsługa komputera, prawo jazdy kat. B, samodzielność, znajomość przepisów branży spożywczej w tym zakresie ISO 22000 oraz przemysłu paszowego, mile widziane certyfikaty osobowe. preferowana znajomość: prowadzenia szkoleń HACCP, wdrażanie HACCP, IFS, BRC, ISO 22000, GHP, GMP, opracowywania i dokumentowania procedur związanych z bezpieczeństwem żywności oraz wykonywania audytów HACCP

Nazwa pracodawcy: BHPEX Wielgus Spółka Jawna

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: m. Zielona Góra

Gmina pracodawcy: Zielona Góra

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zielona Góra

Ulica pracodawcy: Sasankowa

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Zawód wykonywany przez pracownika: inżynier technologii żywności

Podobne oferty pracy

MŁODSZY KUCHARZ - od 1 850 PLN

gotowanie posiłków pod okiem szefa kuchniPrzygotowanie sałatek, sosów, zup, śniadań, ew. cateringi zewnętrzne
kontakt przez OHP - 2016-07-01 - Zielona Góra (lubuskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 850 PLN

pozyskiwanie i obsługa klientów w zakresie odszkodowań, praca w terenie
ARBITER S.A. - 2015-11-27 - Zielona Góra (lubuskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - do 1 750 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2015-12-23 - Zielona Góra (lubuskie)

ASYSTENTKA PREZESA - do 3 000 PLN

aktywny udział w projektach realizowanych w firmie, prowadzenie spraw administracyjnych oraz organizacyjnych, przygotowanie materiałów, dokumentów, informacji na zlecenie Zarządu, opracowywanie raportów, zestawień i prezentacji, prowadzenie kalendarza spotkań Zarządu, dbanie o prawidłowy obieg informacji i dokumentów wewnątrz firmy,dbanie o właściwe reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami i kontrahentami
EMAKS spółka z o.o. spółka komandytowa - 2016-05-11 - Zielona Góra (lubuskie)

POMOCNIK MECHANIKA - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Zielona Góra (lubuskie)

KIEROWCA DO 3,5 TONY - 4 000 - 7 000 PLN

prowadzenie pojazdu typu BUS (do 3,5 tony) na terenie krajów UE, obsługa nawigacji, dbanie o powierzony pojazd
BRACIAKTRANS ANDRZEJ KOT - 2016-10-31 - Zielona Góra (lubuskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 1 850 PLN

przewóz towarów
kontakt przez PUP - 2016-07-04 - Zielona Góra (lubuskie)

INFORMATYK - od 925 PLN

administrowanie sieci informatycznych, zapewnienie poprawnego działania i bierzące utrzymanie strony internetowej
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Zielona Góra (lubuskie)

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH (MOGĄ BYĆ OSOBY Z ORZECZENIEM O STOPNIU O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI) - 2 000 - 2 500 PLN

przygotowanie materiałów do procesu produkcyjnego, montaz konstrukcji stalowych
EKO STAL Sp. z o.o. - 2016-08-19 - Zielona Góra (lubuskie)

KOORDYNATOR DS. SPRZĄTANIA I OCHRONY OBIEKTÓW - 2 000 - 3 500 PLN

zarządzanie podległymi pracownikami i obiektami, kontakt z kontrahentem
kontakt przez PUP - 2015-12-15 - Zielona Góra (lubuskie)

STRAŻNIK DZIAŁU OCHRONY - do 2 410 PLN

Doprowadzanie po terenie jednostki osób pozbawionych wolności, kontrola osadzonych, obserwacja monitorów
ARESZT ŚLEDCZY W ZIELONEJ GÓRZE - 2015-12-22 - Zielona Góra (lubuskie)

SZEF KUCHNI - od 1 850 PLN

ustalanie menu, wyrabianie farszy do naleśników słodkich i wytrawnych, robienie naleśników
LA CREPERIE Beata Marciniak - 2016-01-18 - Zielona Góra (lubuskie)

KSIĘGOWA - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Zielona Góra (lubuskie)

SPAWACZ - KONSERWATOR - od 4 500 PLN

prace w zakresie spawania elektrycznego
ZITON PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE WOJCIECH SROKA - 2016-09-20 - Zielona Góra (lubuskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

pracownik biurowy
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Zielona Góra (lubuskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 2 373 PLN

kierowanie pojazdem ciężarowym w ruchu międzynarodowym wraz z czynnościami związanymi z wykonywaniem przewozu towarów w transporcie drogowym a w szczególności przygotowanie do przewozu, załadunek i rozładunek, nalezyte wykonywanie przewozu w imieniu przedsiębiorstwa, rozliczenie czynności po zakończeniu operacji transportowej
kontakt przez PUP - 2016-10-26 - Zielona Góra (lubuskie)

SPRZĄTACZKA 1/2 ETATU - do 925 PLN

prace porządkowe/czystościowe
IPT AKROMAR Sp. z o.o, Spółka komandytowa - 2016-02-23 - Zielona Góra (lubuskie)

POMOC KUCHARZA, KUCHARZ - 1 850 - 2 500 PLN

pomoc w przygotowywaniu śniadan i posiłków obiadowych oraz cateringów
FUTURUM Kinga Bigońska-Wendowska - 2016-06-21 - Zielona Góra (lubuskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 1/2 ETATU - od 1 630 PLN

wykonywanie prac administracyjno-biurowych, kontakt z klientami zagranicznymi z Europy Wschodniej
kontakt przez PUP - 2017-03-27 - Zielona Góra (lubuskie)

KIEROWCA POJAZDU SAM. POW. 3,5T - 2 500 - 3 000 PLN

praca zgodna z nazwą zawodu
Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Sp. z o.o. - 2016-10-24 - Zielona Góra (lubuskie)

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2017-04-13 - Zielona Góra (lubuskie)

PRACOWNIK DO SPRAW TRANSPORTU - od 9,68 PLN

prowadzenie samochodu, rozwożenie posiłków
SOTERA Sp. z o.o. Wrocław - 2016-04-21 - Zielona Góra (lubuskie)

MURARZ - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2017-02-20 - Zielona Góra (lubuskie)

PRACOWNIK HALI NA DZIALE SPOŻYWCZYM LUB PRZEMYSŁOWYM - od 1 850 PLN

wykładanie towaru, obsługa klienta i kasy, dyspozycyjność, zaangażowanie mile widziane doświadczenia zawodowe, a jesli brak to zapewnione szkolenia z obsługi kasy i klienta
SCHIEVER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-03-02 - Zielona Góra (lubuskie)

MŁODSZY ASYSTENT - od 1 850 PLN

nadzór nad warunkami zdrowotnymiżywności, żywienia, materiałów i wyrobów przeznaczonych do kontaktów z żywnością oraz kosmetyków
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna - 2016-11-30 - Zielona Góra (lubuskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO POW. 12 TON - od 1 850 PLN

kierowanie samochodem ciężarowym powyżej 12 ton - praca na terenie Unii Europejskiej
kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Zielona Góra (lubuskie)