Praca INŻYNIER SPRZEDAŻY Legnica PARTNER SERWIS Sp. z o.o.

Stanowisko: INŻYNIER SPRZEDAŻY

Wynagrodzenie: od 3 500 PLN

Zakres obowiązków: Aktywne poszukiwanie nowych klientów na terenie Polski zachodniej. Przygotowywanie ofert pod względem technicznym i handlowym. Doradztwo techniczne. Systematyczny kontakt z klientami.

Data publikacji: 2016-07-12

Lokalizacja: Legnica (dolnośląskie)

Pracodawca: PARTNER SERWIS Sp. z o.o.

Polska zachodnia, 59-220 Legnica, powiat: m. Legnica, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Aktywne poszukiwanie nowych klientów na terenie Polski zachodniej. Przygotowywanie ofert pod względem technicznym i handlowym. Doradztwo techniczne. Systematyczny kontakt z klientami.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 500 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: Praca od 7 do 15.

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INŻYNIER SPRZEDAŻY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Legnica

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Legnica

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Legnica

Zawód: inżynier sprzedaży

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), techniczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. B

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Chęć do pracy i determinacja w osiąganiu wytyczonych celów.Wysoka kultura osobista i umiejętność kontaktu z klientem.Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku.

Nazwa pracodawcy: PARTNER SERWIS Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy

Adres pracodawcy:
59-220 Legnica, powiat: m. Legnica, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CV przesłać na adres e-mail: mariusz.radomski (at) grupapartner.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: e-mail, Termin: CV przesłać na adres e-mail: mariusz.radomski (at) grupapartner.pl

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: m. Legnica

Gmina pracodawcy: Legnica

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Legnica

Adres strony pracodawcy: www.grupapartner.pl

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy

Zawód wykonywany przez pracownika: inżynier sprzedaży