Praca INŻYNIER PRODUKCJI Zawonia Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "Izolmet" spółka z o.o.

Jaśminowa 1, 55-106 Zawonia, powiat: trzebnicki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: Inżynier produkcji

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 000 - 3 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INŻYNIER PRODUKCJI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zawonia

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: trzebnicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Zawonia

Zawód: inżynier organizacji i planowania produkcji

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 000 - 3 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), techniczne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Doświadczenie w zakresie produkcji AGD lub przemyśle motoryzacyjnym, znajomość systemu zarządzania jakością, umiejętność pracy w zespole. Dobra znajomość języka angielskiego.

Nazwa pracodawcy:
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "Izolmet" spółka z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Trzebnicy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV na adres: biuro (at) izolmet.pl

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: trzebnicki

Gmina pracodawcy: Zawonia

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zawonia

Ulica pracodawcy: Jaśminowa

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Trzebnicy

Zawód wykonywany przez pracownika: inżynier organizacji i planowania produkcji