Praca INŻYNIER OPROGRAMOWANIA Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Osoba zajmująca to stanowisko odpowiedzialna będzie za -rozwój oraz wdrożenie różnego typu programowania o różnej funkcjonalności w zależności wymagań; -zarządza poszczególnymi etapami projektu tworzenia programowania, wspiera kierowanie zespołów projektowych, i raportuje do Menedżera Projektu; -identyfikuje potencjalne problemy, z jakością oraz przewiduje metody ich rozwiązania;

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 5 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: nie mniej

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INŻYNIER OPROGRAMOWANIA

Data zakończenia pracy: 12.06.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
co najmniej 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku inżyniera oprogramowania; -doświadczenie w realizacji projektów oraz wykorzystania narzędzi systemowych niezbędnych do weryfikacji potrzeb biznesowych projektu; -doświadczenie pracy przy wykorzystaniu technologii takich jak .NET, C# oraz/lub JAVA, SQL, XML, HTML5 -doświadczenie w pracy w środowisku Scrum; -praca w oparciu o metodologie takie jak Agile, TDD;-znajomość i wiedza praktyczna z zakresu tworzenia schematów programowych; -dobre rozumienie zasad programowania zorientowanego na cel; -znajomość z Visual Studio IDE, Eclipse; -umiejętność tworzenia diagramów UML; -przeprowadzanie zadań związanych z fronend and backend; -znajomość takich narzędzi jak Rally, Jira, Jamoo będzie dodatkowym atutem -znajomość takich technologii jak JPA,JMS, JMX, AOP, REST oraz/lub inne pokrewne; -techniczne zrozumienie systemów IT; -doskonała zdolność do rozwiązywania problemów oraz umiejętności analityczne;-bardzo dobra znajomość języka angielskiego, (zwłaszcza w obszarze programowania) zarówno w pisaniu i mówieniu jest koniecznością;

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie