Praca INŻYNIER JAKOŚCI OPROGRAMOWANIA Kraków kontakt przez PUP

Stanowisko: INŻYNIER JAKOŚCI OPROGRAMOWANIA

Wynagrodzenie: od 7 000 PLN

Zakres obowiązków: testowanie nowo utworzonych oprogramowań,aktualizacje oprogramowania , istniejących wdrożeń

Data publikacji: 2016-02-08

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
testowanie nowo utworzonych oprogramowań,aktualizacje oprogramowania , istniejących wdrożeń

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 7 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INŻYNIER JAKOŚCI OPROGRAMOWANIA

Data zakończenia pracy: 30.04.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), informatyczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
doświadczenie w testowaniu aplikacjiApple IOS,Android, znaj. SQL,Java,Charles,xCode,adb,Splank

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie