Praca INŻYNIER BUDOWY Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Kraków

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: Wynagrodzenie do ustalenia z pracodawcą

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: INŻYNIER BUDOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kraków

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Kraków

Zawód: inżynier budownictwa - budownictwo ogólne

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), budowlane

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

Mazowiecka 21, 30-019 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie do pracy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: m. Kraków

Gmina pracodawcy: Kraków

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kraków

Ulica pracodawcy: Mazowiecka

Numer budynku pracodawcy: 21

Profil działalności pracodawcy:
ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW MIESZKALNYCH I NIEMIESZKALNYCH

Oferta zgłoszona przez: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: inżynier budownictwa - budownictwo ogólne

TERAPEUTA DO PRACY Z MAŁYMI DZIEĆMI DO 8 R.Ż. - 2 600 - 2 800 PLN

Terapia indywidualna i grupowa dzieci do 8 r. ż. w ramach wczesnego wspomagania rozwoju dzieckaGodziny pracy od 08:00 do 16:00 oraz od 10:00 do 18:00. OFERTA DLA OSÓB BEZROBOTNYCH ZAREJESTROWANYCH W PUP - do 30 rż. - refundacja wynagrodzenia dla pracodawcy.
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

pomoc w kuchni w przygotowywaniu posiłków
KARJO FHU - 2016-09-14 - Kraków (małopolskie)

ASYSTENT PREZESA - 997,4 PLN

według wniosku
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Nowice (dolnośląskie)

POMOC CUKIERNIKA/DOPOSAZENIE/15/9040 - od 1 750 PLN

pomoc przy wypieku wyrobów cukierniczych
kontakt przez PUP - 2015-11-30 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

POMOC ADMINISTYRACYJNA - od 1 850 PLN

prace biurowe, sporzadzanie pism, zawiadomień, wprowadzanie danych do baz komputerowych
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Jelenia Góra (dolnośląskie)

SZWACZKA MASZYNOWA - od 2 000 PLN

krojenie tkaniny z beli na odpowiednie odcinki; szycie tkanin lekkich z użyciem maszyny do szycia jedno- i dwuigłowej; składanie i pakowanie gotowych wyrobów w opakowania foliowe i kartony; dbanie o porządek i czystość w miejscu pracy
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Gdynia (pomorskie)

SPEDYTOR - od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie średnie, staż pracy 1 rok oraz znajmość giełd transportowych
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Miastko (pomorskie)

OPERATOR SYSTEMÓW INFORMATYCZNYCH PO WER - od 1 850 PLN

Pracodawca przewiduje bezpłatne 2 - 3 dniowe szkolenie na miejscu w siedzibie. Paszportyzacja sieci energetycznej: wprowadzanie w syst. informatycznym graficznego przebiegu sieci energet., przypisywanie obiektom parametrów oraz danych atrybutowych. ----> Jest to odczytywanie danych z mapek, czytanie dokumentów i uzupełnianie danych w systemie informatycznym dotyczących zużycia energii w danym rejonie zaznacznym na mapie.Praca 6:00-14:00, 14:00- 22:00.
kontakt przez PUP - 2016-09-16 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 000 PLN

OBSŁUGA SEKRETARIATU, PROWADZENIE KALENDARZA SPOTKAŃ, ZAJMOWANIE SIĘ SPRAWAMI ORGANIZACYJNYMI, AKTYWNOŚĆ TELEFONICZNA, ARCHIWIZACJA DOKUEMNTÓW, ZAPEWNIENIE CIĄGŁOŚCI FUNKCJONOWANIA BIURA, UMIEJĘTNOŚĆ ANALIZOWANIA, PRZEWIDYWANIA I ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW, UMAWIANIE SPOTKAŃ, REZERWOWANIE PODRÓŻY ZAGRANICZNYCH;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE PRAWNICZE, OBSŁUGA KOMPUTERA MS OFFICE (WORD, EXCEL, JAVA, NORMA), MILE WIDZIANE PRAWO JAZDY KAT.B, C, BARDZO DOBRA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA WŁOSKIEGO, UKRAIŃSKIEGO, POLSKIEGO (W MOWIE I PIŚMIE), ZACHOWANIE DYSKRECJI, WYSOKA KULTURA OSOBISTA
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Szczecin (zachodniopomorskie)

Kierownik gastronomii (k/m) -

Grand Hotel w centrum Starego Krakowa poszukuje osoby na stanowisko: Kierownik gastronomii (k/m) Zakres obowiązków: dbałość o wysoką jakość serwisu gastronomicznego, kształtowanie bardzo dobrych relacji z gośćmi, kierowanie oraz organizacja pracy zespołu pracowników restauracji i kawiarni, prowadzenie podstawowego szkolenia z zakresu standardów obsługi kelnerskiej, prowadzenie finansowych rozlicze
Wawel Imos International S.A. - 2016-07-23 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK DS. OBSŁUGI POSIEDZEŃ (STAŻ) - 997,4 PLN

Pracownik ds. obsługi posiedzeń (staż)
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Tychy (śląskie)

POŚREDNIK W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI - 997,4 PLN

Pośrednik w obrocie nieruchomościami
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Częstochowa (śląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

- przyjmowanie pacjentów i kierowanie ich do lekarza- układanie kart rejestracyjnych
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Parczew (lubelskie)

SZWACZKA MASZYNOWA - od 1 750 PLN

wykonywanie operacji technologicznych na maszynach szwalniczych, łączenie elementów wyrobu szwalniczego z użyciem maszyn szwalniczych. Łączenie elementów montażowych w gotowy wybór szwalniczy
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Gniezno (wielkopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

sprzątanie placu, ścinanie trawy
kontakt przez PUP - 2016-08-10 - Kosztowo (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Dominikowice (małopolskie)

KRAWCOWA/ SZWACZKA - od 2 040 PLN

Szycie na maszynach szwalniczych akcesorii do wózków dziecięcych. Praca na maszynach owerlock, lamownik.
kontakt przez PUP - 2016-10-31 - Częstochowa (śląskie)

4U - STOLARZ MONTER - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-01-08 - Radom (mazowieckie)

Recruitment Process Lead -

Recruitment Process Lead Miejsce pracy/Place of work: Krakow About us Capgemini is one of the world's foremost providers of consulting, technology and outsourcing services. Capgemini Business Services department is one of the first and the biggest outsourcing centers in Poland providing services in 30 different languages in the areas of: finance, accounting, banking, procurement, customer care and marketing servi
Capgemini Polska - 2016-11-28 - Kraków (małopolskie)

HANDLOWIEC - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Lubowidz (mazowieckie)

STAZ- SPRZEDAWCA - 8761 - 997,4 PLN

wg., programu
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Namysłów (opolskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

NAUKA: UTRZYMANIA BUDYNKÓW GOSPODARCZYCH W CZYSTOŚCI, WYKONYWANIA DROBNYCH NAPRAW, PORZĄDKOWANIA TERENU PRZYLEGŁEGO DO SIEDZIBY FIRMY.
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Piotrkowice (wielkopolskie)

FRYZJER - do 708

czesanie damskie i męskie, strzyżenie damskie i męskie, upięcia, farbowanie włosów, trwała, prostowanie keratynowe, podstawowa diagnoza skóry i włosa, masaż głowy, kuracje skóry głowy i włosów
Dariusz Ciszewski NEFRETETE - 2016-08-30 - Kraków (małopolskie)

DORADCA KLIENTA - do 1 850 PLN

operacje kasowe (przyjmowanie wpłat, wypłaty)obsługa klientóww zakresie sprzedazy kredytów
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Złotów (wielkopolskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY - od 2 500 PLN

prace kancelaryjne, organizacyjne pod nadzorem Dyrektora, prace gospodarcze w budynku szkoły i na posesji
kontakt przez PUP - 2016-09-14 - Świnoujście (zachodniopomorskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - 2 000 - 2 500 PLN

pomoc na budowie
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Iwanowice Włościańskie (małopolskie)

ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - do 1 850 PLN

naprawa elektryki w samochodach
kontakt przez PUP - 2016-07-28 - Chorzów (śląskie)

MAGAZYNIER - do 1 850 PLN

uzupełnianie bieżących stanów magazynowych, wydawanie i dobiór narzędzi oraz materiałów
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Siedlce (mazowieckie)

Inżynier ds Testów Systemów Active Safety -

Delphi jest wiodącym światowym dostawcą rozwiązań elektronicznych i technologii systemowych dla sektora motoryzacyjnego. W Centrum Technicznym w Krakowie Delphi od ponad 15 lat zajmujemy się projektowaniem, tworzeniem oprogramowania i testowaniem zaawansowanych systemów mikroprocesorowych. Zakres obowiązków: Tworzenie scenariuszy testowych Wykonywanie testów funkcjonalnych w samochodach testowych. Anali
Delphi Poland S.A. - 2016-11-15 - Kraków (małopolskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed