Praca INŻYNIER BUDOWNICTWA - BUDOWNICTWO OGÓLNE (ASYSTENT PROJEKTANTA) Strzałkowo kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Strzałkowo, powiat: słupecki, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
Opracowanie projektów technicznych,pomoc w nadzorze na budowie.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 750 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska:
INŻYNIER BUDOWNICTWA - BUDOWNICTWO OGÓLNE (ASYSTENT PROJEKTANTA)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Strzałkowo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: słupecki

Zawód: inżynier budownictwa - budownictwo ogólne

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 750 PLN

Data zakończenia pracy: 21.07.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Słupcy

Piastów 2, 62-400 Słupca, powiat: słupecki, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: słupecki

Gmina pracodawcy: Słupca

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Słupca

Ulica pracodawcy: Piastów

Numer budynku pracodawcy: 2

Profil działalności pracodawcy:
Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych gazowych i klimatyzacyjnych.

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Słupcy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: inżynier budownictwa - budownictwo ogólne

Podobne oferty pracy

453U - PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Warszawa (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

pomoc w przygotowaniu posiłków
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Podborze (mazowieckie)

SERWISANT ELEKTRONARZĘDZI - do 1 850 PLN

SERWIS SPRZĘTU ELEKTRONARZĘDZIOWEGO; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE PODSTAWOWE, PRAWO JAZDY KAT. B
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Szczecin (zachodniopomorskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 2 500 PLN

naprawa samochodów ciężarowych, osobowych i urządzeń transportu bliskiego
kontakt przez PUP - 2016-11-23 - Gorlice (małopolskie)

ROBOTNIK PLACOWY - do 1 850 PLN

Zamiatanie ulic, dbanie o czystości, przyjmowanie, przycinanie
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Nieszawa (kujawsko-pomorskie)

SZWACZKA - od 1 850 PLN

szycie odzieży roboczej oraz dokonywanie poprawek
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Gródek (podlaskie)

POMOC NAUCZYCIELA W INTERNACIE - od 1 850 PLN

Opieka w porze nocnej w internacie Ośrodka
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Skawina (małopolskie)

OSOBA DO UKŁADANIA TOWARU - 997,4 PLN

uzupełnianie brakującego towaru, dbanie o czystość i ekspozycję towarów, sprawdzanie terminów przydatności
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Drobin (mazowieckie)

DOZORCA-OMIATACZ - 997,4 PLN

Dozorownaie, omiatanie, dozorowanie obiektów, wykonywanie prac porządkowcyh, usuwanie śmieci.
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Płock (mazowieckie)

KUCHARZ - 1 850 - 2 000 PLN

Obsługa kuchnin i przygotowywanie posiłków.
kontakt przez PUP - 2016-01-05 - Polanica-Zdrój (dolnośląskie)

MONTER URZĄDZEŃ - od 1 850 PLN

montaż urządzeń na obiektach inwentarskich
kontakt przez PUP - 2016-11-07 - Zabierzów (małopolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 900 PLN

praca przy budowie dróg
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Grabki Małe (świętokrzyskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

przyjmowanie towarów do magazynu, sprawdzanie towarów pod względem jakościowym i ilościowym, przechowywanie towarów, wydawanie towarów odbiorcom na podstawie dokumentów, utrzymywanie stanowiska pracy w czystości.
kontakt przez PUP - 2016-09-14 - Lipka (wielkopolskie)

FIZJOTERAPEUTA - od 1 850 PLN

terapie manualne z urządzeniami Indive Activ
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Kraków (małopolskie)

KIEROWCA - PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 850 PLN

Kierowca - pracownik fizyczny
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Kiełczewo (wielkopolskie)

STAŻ - REFERENT - 997,4 PLN

pon- pt 7-15
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Opole (opolskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 850 PLN

prace fizyczne przy produkcji cegły
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Sągnity (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - od 1 900 PLN

sprzedaż artykułów spozywczych
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Janowice (małopolskie)

GÓZD 09U/16 - PRACOWNIK BIUROWY (-30) - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Gózd (mazowieckie)

REFERENT (ORZECZNICTWO) - 997,4 PLN

Ustalanie i wydawanie decyzji w sprawie utrarty statusu osoby bezrobotnej oraz statusu osoby bezrobotneji prawa do zasilku dla bezrobotnych z powodu niestwaiennictwa. Wpisywanie do rejestru wydanych decyzji osób skreślanych z ewidencji bezrobotnych z powodu niestawiennictwa.
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Gdynia (pomorskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 900 PLN

odpowiedzialność za rozwój sieci sprzedaży, tłumaczenie tekstów umów handlowych i redagowanie ofert dla klientów, kontakt z kontrahentami i klientami
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 000 PLN

utrzymanie dobrych relacji z odbiorcami, organizowanie promocji i dystrybucji.
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Rąbień (łódzkie)

SPECJALISTA DO SPRAW KADR - od 13,1 PLN

- prowadzenie akt osobowych zgodnie z wymaganiami prawa pracy - przygotowywanie dokumentów związanych z nawiązywaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy, także na podstawie umów cywilnoprawnych, oraz zmianami w warunkach pracy i płacy
kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Kosobudz (lubuskie)

FRYZJER MĘSKI - od 1 850 PLN

określone we wniosku
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Łobez (zachodniopomorskie)

PILARZ/OPERATOR PIŁY PANELOWEJ - 17 - 22 PLN

Obsługa piły panelowej, dbałość o maszynę, kontrola jakości wykonywanych elementów, wydajna praca zgodnie z dokumentacją.
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Siedlce (mazowieckie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - 997,4 PLN

Wg. harmonogramuRPO
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Drezdenko (lubuskie)

ELEKTRYK BUDOWLANY - od 2 500 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Warszawa (mazowieckie)