Praca INWENTARYZATOR Chełmno kontakt przez OHP

Miejsce pracy:
Chełmno, powiat: chełmiński, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: Inwentaryzator-liczenie towaru

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 13 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: Wynagrodzenie wynosi 11 zł netto/h

Czy jest to praca tymczasowa?: 1

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: INWENTARYZATOR

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Chełmno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: chełmiński

Zawód: inwentaryzator

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 13 PLN

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: ukończone 18 lat

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Punkt Pośrednictwa Pracy Chełmno

Franciszkańska 10, 86-200 Chełmno, powiat: chełmiński, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: chełmiński

Gmina pracodawcy: Chełmno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Chełmno

Ulica pracodawcy: Franciszkańska

Numer budynku pracodawcy: 10

Profil działalności pracodawcy: pośrednictwo pracy

danePracodawcy_nrKraz: 364

Oferta zgłoszona przez: Punkt Pośrednictwa Pracy Chełmno

Zawód wykonywany przez pracownika: inwentaryzator