Praca INTROLIGATOR Zgierz kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Zgierz, powiat: zgierski, woj: łódzkie

Zakres obowiązków:
Krojenie papieru, załamywanie arkuszy, kompletowanie, łączenie, prasowanie składek, obróbka wykończeniowa, pakowanie.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Nazwa stanowiska: INTROLIGATOR

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zgierz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: zgierski

Zawód: introligator*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Introligator* (wymagany staż - lata: 3)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
umiejętność obsługi maszyn introligatorskich, urządzeń i linii potokowych, bieżące konserwacje, wymiana narzędzi w maszynach

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Adres pracodawcy:
Barona 10/10, 95-100 Zgierz, powiat: zgierski, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie z PUP w Zgierzu

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: zgierski

Gmina pracodawcy: Zgierz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zgierz

Ulica pracodawcy: Barona

Numer budynku pracodawcy: 10

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: introligator*

OPERATOR URZĄDZENIA SMG DO KŁADZENIA POLIURETANU - od 2 000 PLN

Operator urządzenia SMG do kładzenia poliuretanu
kontakt przez PUP - 2016-12-21 - Kielce (świętokrzyskie)

PROGRAMISTA APLIKACJI - od 2 400 PLN

wdrażanie stron internetowych, adaptacja istniejących aplikacji internetowych zgodnie ze specyfikacją projektów, programowanie aplikacji w językach PHP, PYTHON, JAVA SCRIPT.
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Piła (wielkopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

wg zadań zawodowych zgodnie z kwalifikacją zawodów i specjalności - kod zawodu 833203
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Lądek-Zdrój (dolnośląskie)

STOLARZ BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Obróbka drewna do stolarki budowlanej
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Połajewo (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - do 2 000 PLN

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Osiek (świętokrzyskie)

POSADZKARZ - od 1 860 PLN

Posadzkarzukladanie plytek ceramicznych i gresowych, kamienia naturalnego
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Leżajsk (podkarpackie)

MONTER STOLARKI BUDOWLANEJ - od 1 750 PLN

Montażysta stolarki okiennej i drzwiowej - Myślenice
kontakt przez PUP - 2015-11-25 - Myślenice (małopolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Prace ręczne ziemne, proste budowlane
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Banica (małopolskie)

WOŹNY - 997,4 PLN

praca wg. programu stazu
kontakt przez PUP - 2016-08-18 - Lubaczów (podkarpackie)

SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU I HANDLU - od 1 850 PLN

opracowanie i wdrażanie realizacji strategii i planów marketingowych, konstruowanie narzędzi promocji danego produktu, nawiązywanie bezpośrednich kontaktów i utrzymanie realcji z klientami
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Złoczew (łódzkie)

KOSMETYCZKA - od 1 850 PLN

Oferta dla osób do 30 roku życia. Zabiegi kosmetyczne, manikiur, pedikiur, henna. Konsultacje z klientem. Praca na dwie zmainy od 08:00-16:00 oraz 12:00-20:00.
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Łódź (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedawanie artykułów znajdujących się na sklepie, układanie, pakowanie, krojenie materiałów reklamowych, wykonywanie buttonów, utrzymanie czystości na stanowisku pracy, wystawianie faktur, obsługiwanie kserokopiarki.
kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Lubań (dolnośląskie)

MONTER SIECI, INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH - od 1 850 PLN

instalacje grzewcze, CO,CWO o mocy do 50kW, montaż pomp ciepła, montaż kolektorów słonecznych, ogrzewania podłogowego i grzejnikowego, montaż instalacji nawiewno-wywiewnych, montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Gryfów Śląski (dolnośląskie)

FAKTURZYSTKA - od 1 850 PLN

fakturowanie
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

KRAWCOWA - od 1 850 PLN

SZYCIE, PRASOWANIE, KLEJENIE TAŚMOWE, KROJENIE, ROBIENIE SZABLONÓW
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Legnica (dolnośląskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

przygotowywanie miejsca pracy (kuchni); obieranie, krojenie oraz szatkowanie warzyw i owoców; doraźna pomoc kucharzowi; utrzymanie czystości w obrębie kuchni i zaplecza sanitarnego; pakowanie posiłków; doraźna obsługa klientów, wydawanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Pruszków (mazowieckie)

POMOC STOLARZA - od 1 850 PLN

pozostałe prace przy obróbce drewna, cięcie, frezowanie i szlifowanie
kontakt przez PUP - 2016-07-04 - Gorczyn (łódzkie)

POMOC NAUCZYCIELA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Kocmyrzów (małopolskie)

HODOWCA ZWIERZĄT FUTERKOWYCH - od 12 PLN

czynności pomocnicze związane z hodowlą zwietząt futerkowych(norek),doświadczenie 3 lata przy hodowli zwierząt futerkowych,biegła znajomość j.ukraińskiego
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Stromiec (mazowieckie)

PILARZ - do 1 850 PLN

Pozyskiwanie drewna
kontakt przez PUP - 2016-11-09 - Narol (podkarpackie)

TECHNIK MECHANIK - do 1 850 PLN

obsługa statków powietrznych (przeglądy, ważenie, przygotowywanie do dnia lotnego, hangarowanie sprzętu)
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Mielec (podkarpackie)

KIEROWCA KAT. C - 2 500 - 3 000 PLN

przewóz rzeczy na terenie kraju
kontakt przez PUP - 2016-01-18 - Karniowice (małopolskie)

SPRZEDAWCA (STAŻ EFS DLA OSÓB DO 29 R.Ż) - 997,4 PLN

Zapoznanie z zasadami przygotowywania towaru do sprzedaży
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Koszalin (zachodniopomorskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Łagów (mazowieckie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - DOCIEPLENIA BUDYNKÓW - 997,4 PLN

Prace związane z docieplaniem budynków
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Bierutów (dolnośląskie)