Praca INTROLIGATOR POLIGRAFICZNY Łaziska kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Łaziska, powiat: wągrowiecki, woj: wielkopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: zgodnie z programem

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: INTROLIGATOR POLIGRAFICZNY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Łaziska

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wągrowiecki

Zawód: introligator poligraficzny

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 14.08.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wągrowcu

Kolejowa 22, 62-100 Wągrowiec, powiat: wągrowiecki, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: nie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: wągrowiecki

Gmina pracodawcy: Wągrowiec

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wągrowiec

Ulica pracodawcy: Kolejowa

Numer budynku pracodawcy: 22

Profil działalności pracodawcy: 5210/VIII/107/10

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wągrowcu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: introligator poligraficzny

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

przyjmowanie i wydawanie towarów, obsługa magazynu, układanie towarów na półkach i dbanie o porządek, sprawdzanie sprzętu, zapoznanie się z aktualnie posiadanym towarem, pakowanie oraz zabezpieczanie towaru.
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Zator (małopolskie)

KRAWIEC - od 1 850 PLN

- kompleksowe szycie odzieży- termiczne formowanie elementów i ich podklejanie- prace wykończeniowe
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Żywiec (śląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 000 PLN

Przedstawianie ofert handlowych klientom - sprzedaz głównie kebabów dla restauracji i hurtowników (głównie tureckich na rynku polskim). Jezyk turecki niezbedny do komunikacji z kontrahentami i zarządem.
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Jaskrów (śląskie)

KUCHARZ KUCHNI OTWARTEJ K/M - od 2 300 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-11-14 - Warszawa (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - 997,4 PLN

wysyłanie ofert klientwom
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Piła (wielkopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace porządkowe i godpodarcze
kontakt przez PUP - 2016-08-02 - Pasłęk (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 750 PLN

malowanie, szpachlowanie, wyklejanie, układanie podłóg, zbudowy, wykończenia, praca na terenie całej Polski,
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Kraków (małopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO (DOPOSAŻENIE STANOWISKA PRACY) - od 1 850 PLN

przyjmowanie i realizacja zamówień klientów
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Gorlice (małopolskie)

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO (STAŻ) - 997,4 PLN

Nauczyciel wychowania przedszkolnego (staż)
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Tychy (śląskie)

SPRZEDAWCA INTERNETOWY - od 1 850 PLN

obsługa zamówień w sklepie internetowym, wysyłka paczek, wprowadzanie nowego asortymentu do sklepu internetowego, obsługa allegrogiełda pracy 11.01.2016r godz. 12.00. pup TBG sala 25praca w godz. 8-16
kontakt przez PUP - 2015-12-30 - Skopanie (podkarpackie)

FORMIERZ WYROBÓW Z KOMPOZYTÓW EPOXYDOWYCH - od 2 000 PLN

produkcjka wyrobow z kompozytow
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

KELNERKA (STAŻ) - 997,4 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

OPERATOR TŁOCZNI - 1 850 - 2 200 PLN

obsługa maszyn na wydziale tłoczni
kontakt przez PUP - 2016-09-30 - Środa Śląska (dolnośląskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

prace naprawcze pojazdów samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-01-08 - Ludwików (mazowieckie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

Wstępna obróbka owoców i warzyw oraz innych surowców. Rozdrabnianie produktów i zimna obróbka. Gotowanie zup, kompotów i ziemniaków. Przyrządzanie potraw mięsnych, półmięsnych, bezmięsnych, rybnych i jaj. Porcjowanie i wydawanie gotowych posiłków zgodnie z planowanym jadłospisem.
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Zamość (lubelskie)

ASYSTENT DS. ADMINISTRACYJNO - HANDLOWYCH - od 2 000 PLN

koordynowanie prac, raportowanie, kontakt z dostawcami chińskojęzycznymi, analizowanie budżetu
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

HANDLOWIEC - od 2 000 PLN

Spotkania z klientami pochodzenia chińskiego, przedstawianie ofert handlowych, organizowanie bazy handlowej na rynku azjatyckim, pozyskiwanienowych kontaktów, kontrola rynku
kontakt przez PUP - 2016-11-28 - Brańsk (podlaskie)

OSOBA ŚWIADCZĄCA PRACE MAGAZYNOWE - CZYNNOŚCI ZWIĄZANE Z DZIAŁANIEM MAGAZYNU PRZY UŻYCIU WÓZKA WIDŁOWEGO LUB MASZYNY MYJĄCEJ - do 1 850 PLN

Wykształcenie zawodowe; mile widziane 3 m-ce doświadczenia; uprawnienia na wózki widłowe; ważna książeczka sanepidu; zakres obowiązków: obsługa wózka widłowego; obsługa maszyny myjącej; proste prace magazynowe; umowa zlecenie; praca na trzy zmiany; miejsce pracy: Gliwice
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Gliwice (śląskie)

ASYSTENTKA DZIAŁU ZAKUPÓW - od 1 850 PLN

Asystentka działu zakupów
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Poznań (wielkopolskie)

OPIEKUN MEDYCZNY - 997,4 PLN

pomoc osobie chorej i niesamodzielnej w zaspokojeniu potrzeb
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Sokołów Podlaski (mazowieckie)

ASYSTENT INŻYNIERA BUDOWY - 997,4 PLN

wg harmonogramu stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Kraków (małopolskie)

ASYSTENT DS. SPRZEDAŻY - od 1 200 PLN

utrzymywanie kontaktów z kontrahentami m.in. z Chin, organizowanie sprzedaży towarów, częste wyjazdy służbowe
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

PRACOWNIK OCHRONY - do 1 850 PLN

Ochrona mienia na terenie obiektów kontrahenta. Wykształcenie min. podstawowe, uprawnienienkwalifikowanego pracownika ochrony fizycznej z wpisem w KWP w Katowicach.
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Katowice (śląskie)

PORTIER - od 1 850 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK FIZYCZNY PRZY UPRAWIE WARZYW - od 925 PLN

przygotowanie ziemi do obsadzenia, wysiew, sadzenie, uprawa, pielęgnacja i obróbka warzyw, zbiór i pakowanie, prace gospodarcze, porządkowe na terenie firmy
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Żegrówko (wielkopolskie)

KOORDYNATOR DO SPRAW ADMINISTRACYJNYCH - od 185 PLN

- prowadzenie biura- obsługa klienta zagranicznego
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Kraków (małopolskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed