Praca INTROLIGATOR Nowa Ruda kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Nowa Ruda, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
klejenie książek, foliowanie druków, falcowanie druków i inne prace introligatorskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: INTROLIGATOR

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Nowa Ruda

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kłodzki

Czy jest to praca stała?: 1

Zawód: introligator*

Dokładniejszy opis oferty pracy: praca stała

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 22.04.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Wyspiańskiego 2J, 57-300 Kłodzko, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie na doposazenie stanowiska pracy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: kłodzki

Gmina pracodawcy: Kłodzko

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kłodzko

Ulica pracodawcy: Wyspiańskiego

Numer budynku pracodawcy: 2J

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: introligator*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 22.04.2016

Podobne oferty pracy

POMOCNICZY ROBOTNIK POLOWY - od 1 850 PLN

wyplewienie, sortowanie, sadzenie, pakowanie sadzonek truskawek, malin i szparag. Wynagrodzenie 1850,00 zł / brutto
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Janiszowice (lubuskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Dobczyce (małopolskie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

Przyjmowanie dostaw, opis towarów według indeksów, kontrola ilościowa, wizualna, jakościowa, przyjmowanie potwierdzeń przyjęcia towaru, pakowanie WZ.
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Głuchołazy (opolskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI STYROPIANU - od 1 850 PLN

obsługa spieniarki i formy blokowej
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Lubin (dolnośląskie)

PRACOWNIK ADMIISTRACYJNO- BIUROWY - 997,4 PLN

telefoniczna obsługa klienta, prace biurowo- administracyjne
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

sprzedaż pokryć dachowych
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Puck (pomorskie)

KUCHARZ - od 2 000 PLN

wgdł. stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-10-28 - Białystok (podlaskie)

SPRZEDAWCA W HANDLU DETALICZNYM - od 2 000 PLN

sprzedaż, obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej.
kontakt przez PUP - 2017-01-20 - Czeladź (śląskie)

MASAŻYSTA MASAŻU TAJSKIEGO - od 1 425 PLN

Znajomość technik masażu Tajskiego, utrzymywanie w czystości stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Łódź (łódzkie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

Pomoc administracyjna
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Dzierżoniów (dolnośląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 125 PLN

obsługa strony internetowej, wprowadzanie notatek, obsługa administracyjna, obsługa spotkań, prezentacje z laptopa
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Gdańsk (pomorskie)

przygotowywanie potraw w restauracji hotelowej
kontakt przez PUP - 2017-03-20 - Ustroń (śląskie)

MONTAŻYSTA - od 1 850 PLN

montaż stolarki okiennej
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Garwolin (mazowieckie)

ZAOPATRZENIOWIEC - od 950 PLN

zakup materiałów i wyrobów u bengalskich dostawców, wspomaganie pracy bengalskich handlowców, odpowiedzialność za porządek w magazynie z produktami
kontakt przez PUP - 2016-09-28 - Jabłonowo (mazowieckie)

STAŻ - PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

pon-pt 7.30-15.30
kontakt przez PUP - 2016-01-04 - Opole (opolskie)

OPIEKUNKA DOMOWA - do 1 850 PLN

Opiekunka domowa
kontakt przez PUP - 2016-01-15 - Sulechów (lubuskie)

KOSMETYCZKA - od 1 850 PLN

x
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Białystok (podlaskie)

RZEŹNIK-WĘDLINIARZ - od 1 850 PLN

rozbiór, trybowanie mięsa wieprzowego i drobiowego, peklowanie mies, kręceniei nadziewanie kiełbas
kontakt przez PUP - 2016-09-12 - Gądki (wielkopolskie)

MECHANIK - SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Sprzedaż akumulatorów, dobór akumulatorów, naprawa pojazdów samochodowych, wymiana opon, ustawianie geometrii, zawieszenia, ogólna mechanika pojazdów. Wymagany język ukraiński ze względu na zwiększającą się ilość klientów ukraińskojęzycznych. Roczne doświadczenie na stanowisku, wykształcenie średnie techniczne
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK BIUROWY (Z) - od 1 850 PLN

wystawianie faktur, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Dąbrówka Gorzycka (małopolskie)

INSTALATOR SYSTEMÓW ALARMOWYCH - od 2 000 PLN

wykonywanie instalacji niskonapięciowych,teletechnicznych,montaż urządzeń
kontakt przez PUP - 2017-01-12 - Częstochowa (śląskie)

582U KONSULTANT - od 1 850 PLN

sprzedaż usług telekomunikacyjnych
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Radom (mazowieckie)

OPERATOR OBRABIAREK STEROWANYCH NUMERYCZNIE (D) - od 2 775 PLN

bieżąca obsługa oraz utrzymanie w czystości powierzonego sprzętu, ustawianie i mocowanie narzędzi, programowanie i korekcja błędów obrabiarek, dbanie o odpowiednią jakość wykonywanych elementów
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Tarnów (małopolskie)

KIEROWCA AUTOBUSU M/K - od 3 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

obsługa kancelaryjno-biurowa
kontakt przez PUP - 2016-12-07 - Sandomierz (świętokrzyskie)

718S - MAGAZYNIER - od 260 PLN

układanie wyrobów betonowych na paletach, owijanie palet folią, rozliczanie się z magazynem, przygotowywanie produktów do transportu, obsługa ręcznego wózka paletowego
kontakt przez PUP - 2016-10-04 - Owadów (mazowieckie)

MAGAZYNIER - do 1 950 PLN

Prowadzenie magazynu. Wydawanie, przyjęcia towarów.
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Domachowo (pomorskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA - od 1 850 PLN

obsługa biura i klientów w zakresie usług finansowych i ubezpieczeniowych
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

STAŻ - DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

zdodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Kalisz (wielkopolskie)