Praca INTENDENT Szczaniec ZESPÓŁ SZKÓŁ W SZCZAŃCU

Miejsce pracy:
66-225 Szczaniec 75, powiat: świebodziński, woj: lubuskie

Zakres obowiązków:
Zaopatrzenie stołówki w żywność, celem przygotowania obiadów dla dzieci i młodzieży w szkole, przyjmowanie wpłat. Planowanie jadłospisów. Rozliczanie stołówki z księgowością.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INTENDENT

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Szczaniec

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: świebodziński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Szczaniec

Zawód: intendent

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, gastronomiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: doświadczenie zawodowe

Nazwa pracodawcy: ZESPÓŁ SZKÓŁ W SZCZAŃCU

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Cv+skierowanie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: świebodziński

Gmina pracodawcy: Szczaniec

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Szczaniec

Numer budynku pracodawcy: 75

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie

Zawód wykonywany przez pracownika: intendent