Praca INTENDENT (STAŻ) Grudziądz kontakt przez PUP

Stanowisko: INTENDENT (STAŻ)

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: zgodny

Data publikacji: 2016-01-21

Lokalizacja: Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: INTENDENT (STAŻ)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Grudziądz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Grudziądz

Zawód: intendent

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 30.06.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu

Parkowa 22, 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV, skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Grudziądz

Gmina pracodawcy: Grudziądz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Grudziądz

Ulica pracodawcy: Parkowa

Numer budynku pracodawcy: 22

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: intendent

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

PRACOWNIK SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ - OBSŁUGA SKLEPÓW INTERNETOWYCH - od 2 000 PLN

Sprzedaz lamp i art. dekoracyjnych do domu poprzez 2 sklepy internetowe. Rozmowy z klientami sklepów, doradztwo.
kontakt przez PUP - 2017-08-04 - Częstochowa (śląskie)

ELEKTRYK/MECHANIK - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Otmęt (opolskie)

RECEPCJONISTA - od 1 850 PLN

Przyjmowanie rezerwacji, przydzielanie pokoi hotelowych, obsługa gości hotelowych, przyjmowanie nalezności, obsługa urządzeń telekomunikacyjnych
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Cedynia (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK DS. ADMINISTRACYJNYCH - od 2 000 PLN

pracownik ds. administracyjnych
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Środa Wielkopolska (wielkopolskie)

POZOSTALI FRYZJERZY <30 R. ŻYCIA NK - od 1 850 PLN

obsługa stanowiska fryzjerskiego damsko-męskiego
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Skoki (wielkopolskie)

REFERENT STAŻYSTA - 997,4 PLN

zapoznanie się z obiegiem dokumnetacji, kserowanie dokumnetów, zapoznanie się z obsługą centrali telefonicznej, obsługa stron, zakładanie teczek aktowych, przepisywanie pism na komputerze
kontakt przez PUP - 2016-12-14 - Pszczyna (śląskie)

STAZ/KSIĘGOWY - 997,4 PLN

- szkolenie BHP i ppoż.- zapoznanie z regulaminem pracy- księgowanie dokumentacji sklepowej- prowadzenie rejestru zakupu i korekt- rozliczanie inwentaryzacji
kontakt przez PUP - 2017-08-24 - Kożuchów (lubuskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

handel detaliczny w punkcie handlowym
kontakt przez PUP - 2016-01-04 - Rogów (łódzkie)

REFERENT DS. ADMINISTRACYJNYCH - 997,4 PLN

Prowadzenie sekretariatu szkoły. Wymagania: wykształcenie min. średnie - administracja lub podobne, umiejętność obsługi podstawowych programów komputerowych np. Microsoft Word, Excel.
kontakt przez PUP - 2017-06-12 - Luzino (pomorskie)

STOLARZ - od 2 000 PLN

Montaż elementów paletowych
kontakt przez PUP - 2017-05-18 - Głuszyna (wielkopolskie)

POMOC OPIEKUNA W ŻŁOBKU (PO STAŻU) - od 13 PLN

organizacja różnorodnych zajęć dla dzieci do lat 3, pomoc dzieciom czynnościach samoobsługowych i higienicznych, troskliwa opieka
kontakt przez PUP - 2017-07-27 - Poniatowa (lubelskie)

OCZYSZCZACZ KONSTRUKCJI STALOWYCH - od 2 000 PLN

wg zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2017-09-25 - Jabłonna (łódzkie)

ASYSTENT KSIĘGOWEJ/MŁODSZA KSIĘGOWA - od 1 850 PLN

Weryfikowanie dokumentów, księgowanie, prowadzenie KPiR, prowadzenie ksiąg handlowych, sporządzanie rejestrów, prace biurowe. Oferta skierowana do osób zarejestrowanych w PUP z ustalonym II profilem pomocy, które nie ukończyły 30 roku życia. Praca jednozminowa w Czechowicach-Dziedzicach.
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Czechowice-Dziedzice (śląskie)

NAUCZYCIEL- ZINTEGROWANA EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA W WYCHOWANIEM PRZEDSZKOLNYM - 997,4 PLN

Oferta stażu dla osób młodych (do 30 roku życia) pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy, zakwalifikowanych do II profilu pomocy (Projekt POWER)Wykształcenie wyższe; kwalifikacje do wykonywania zawodu pedagoga; zakres obowiązków: opieka nad dziećmi; pomoc w czynnościach higieny osobistej dzieci; dwie zmiany; miejsce odbywania stażu: Gliwice
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Gliwice (śląskie)

STAŻYSTA-PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY - 997,4 PLN

Wykształcenie średnie/wyższe-administracja, ekonomia, prawo, ochrona środowiska, gospodarka odpadami.
kontakt przez PUP - 2017-02-03 - Racibórz (śląskie)

STAŻ - MŁODSZY REFERENT - 997,4 PLN

pon- czw 7.30-15.30 pt 7.30-14.30
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Opole (opolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - 997,4 PLN

- równanie kruszywa- profilowanie w/w konstrukcyjnych nawierzchni- próby układania kostki brukowej- donoszenie materiałów
kontakt przez PUP - 2016-10-24 - Rydzów (podkarpackie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ - od 2 000 PLN

przyjęcie towaru, przygotowywanie i sprzedaż artukułów spożywczych w punkcie sprzedaży hurtowej, obsługa kupujących, kontrola jakości towaru,utrzymanie porządku i czystości w miejscu pracy, udział w inwenteryzacji.
kontakt przez PUP - 2017-09-18 - Złotów (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

zgodnie z zawodem
kontakt przez PUP - 2017-06-26 - Szczytno (warmińsko-mazurskie)

KUCHARZ - POMOC KUCHARZA - od 1 850 PLN

przygotowywanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-07-04 - Zaścianki (podlaskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - do 1 750 PLN

realizacja zamówień, ofertowanie, pozyskiwanie klientów, utrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi klientami firmy,
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Piekary Śląskie (śląskie)

POMOCNIK OGRODNICZY - od 1 150 PLN

prace porządkowe i pielęgnacyjne przy produkcji roslinnej; wykonywanie cięć, formowań, przygotowywanie roslin do transportu i sprzedaży,
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Popielów (opolskie)

SPAWACZ -MURARZ CERAMIKI OGNIOTRWAŁEJ - od 3 000 PLN

Wykonywanie napraw wymurówki komór koksowniczych na gorąco technika spawania ceramicznego, spawanie elementów urządzeń i maszyn ceramicznych.
kontakt przez PUP - 2017-06-27 - Częstochowa (śląskie)

ZGRZEWACZ OKUWACZ PLANDEK - do 1 850 PLN

zgrzewanie folii
kontakt przez PUP - 2016-08-22 - Przasnysz (mazowieckie)

ŚLUSARZ POD ZIEMIĄ - od 3 200 PLN

zabudowa stojaków, zabudowa podciągów, kotwienie, transport ręczny materiałów i urządzeń, pobierka spągu, przebudowa, likwidacja i wykonywanie obudowy wyrobisk. Montaż, demontaż, obsługa i konserwcja maszyn i urządzeń mechanicznych. Praca na 4 zmiany.
kontakt przez PUP - 2017-04-11 - Ornontowice (śląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - do 2 000 PLN

robotnik gospodarczy
kontakt przez PUP - 2017-09-07 - Mielec (podkarpackie)

PRACOWNIK OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

zgodny z harmonogramem stażu
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Gilowice (śląskie)