Praca INSTALATOR WOD.-KAN., C.O., GAZ Podrzewie P.H.U. "KAZ-BUD" Kazimierz Krawczyk

DŁUGA 27, 64-541 Podrzewie, powiat: szamotulski, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: Instalacja wod.-ksn., c.o., gaz

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 20 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką godzinową

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: INSTALATOR WOD.-KAN., C.O., GAZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Podrzewie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: szamotulski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Duszniki

Zawód: monter sieci wodnych i kanalizacyjnych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 20 PLN/godz

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat.B - wymagane

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: doświadczenie zawodowe wymagane

Nazwa pracodawcy: P.H.U. "KAZ-BUD" Kazimierz Krawczyk

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Preferowany kontakt z pracodawcą: telefoniczny.Miejsce wykonywania pracy: u klienta.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: szamotulski

Gmina pracodawcy: Duszniki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Podrzewie

Ulica pracodawcy: DŁUGA

Numer budynku pracodawcy: 27

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach

Zawód wykonywany przez pracownika: monter sieci wodnych i kanalizacyjnych