Praca INSTALATOR SYSTEMÓW MONITORINGOWYCH I ALARMOWYCH Brodnica kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Brodnica, powiat: brodnicki, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
instalowanie sys. monitoringowych i alarmowych; kompleksowa obsługa w zakresie wyceny, montażu i serwisu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 485 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: INSTALATOR SYSTEMÓW MONITORINGOWYCH I ALARMOWYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Brodnica

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: brodnicki

Zawód: instalator systemów alarmowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 485 PLN

Data zakończenia pracy: 30.06.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, elektryczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. B

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
min. poziom wykształcenia: zawodowe elektryczne lub pokrewne; wymagane minimum 3 lata doświadczenia zawodowego, wymagane prawo jazdy kat.B; mile widziana uprawnienie SEP

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 3

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy

Żwirki i Wigury 3, 87-300 Brodnica, powiat: brodnicki, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
proszę wysyłać CV i list motywacyjny na adres mailowy: biuro (at) elektro-brodnica.com

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: brodnicki

Gmina pracodawcy: Brodnica

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Brodnica

Ulica pracodawcy: Żwirki i Wigury

Numer budynku pracodawcy: 3

Profil działalności pracodawcy: Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: instalator systemów alarmowych