Praca INSTALATOR SYSTEMÓW ALARMOWYCH Poznań SYSTEMAT Sp. z o.o.

Stanowisko: INSTALATOR SYSTEMÓW ALARMOWYCH

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: montaż okablowania systemów alarmowych

Data publikacji: 2016-04-28

Lokalizacja: Poznań (wielkopolskie)

Pracodawca: SYSTEMAT Sp. z o.o.

CHEŁMIŃSKA 2, 60-645 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INSTALATOR SYSTEMÓW ALARMOWYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Poznań

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Poznań

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Poznań

Zawód: instalator systemów alarmowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: UPRAWNIENIA ELEKTRYCZNE pow 1 kV

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: sumienność

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: niekaralność

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: JĘZYK ANGIELSKI

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: doświadczenie zawodowe - 10 lat

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
min. 10 lat doświadczenia w zawodzie, umiejetność montażu instalacji elektrycznych, alarmowych

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 10

Nazwa pracodawcy: SYSTEMAT Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV, LM

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: telefon, Termin: zgłoszenia telefoniczne

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: m. Poznań

Gmina pracodawcy: Poznań

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Poznań

Ulica pracodawcy: CHEŁMIŃSKA

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Zawód wykonywany przez pracownika: instalator systemów alarmowych