Praca INSPEKTOR PRACY Leszno Państwowa Inspekcja Pracy Okręgowy Inspektorat Pracy w Poznaniu Oddział w Lesznie

Stanowisko: INSPEKTOR PRACY

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: kontrola w zakładach pracy

Data publikacji: 2016-01-19

Lokalizacja: Leszno (wielkopolskie)

Pracodawca: Państwowa Inspekcja Pracy Okręgowy Inspektorat Pracy w Poznaniu Oddział w Lesznie

Magazynowa 4, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: wynagrodzenie wg wewnętrznych uregulowań

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INSPEKTOR PRACY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Leszno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Leszno

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Leszno

Zawód: inspektor pracy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
doświadczenie pracy w zawodzie zgodnym z kierunkiem wykształcenia, wiedza ogólna z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy lub prawnej ochrony pracy, dodatkowe uprawnienia zawodowe przydatne do pracy w Państwowej Inspekcji Pracy, stan zdrowia umożliwiający pracę w terenie

Nazwa pracodawcy:
Państwowa Inspekcja Pracy Okręgowy Inspektorat Pracy w Poznaniu Oddział w Lesznie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie

Św.Marcin 46/50, 61-701 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CV, list motywacyjny, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, dodatkowych uprawnień, oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych, oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów naboru,oświadczenie o niekaralności (do pobrania ze strony internetowej). Termin składania dokumentów: 05.02.2016 r. Szczegółowe informacje na stronie: www.poznan.oip.pl Miejsce składania dokumentów: Państwowa inspekcja pracy, Okręgowy Inspektorat Pracy w Poznaniu ul. św. Marcin 46/50, 61-807 Poznań z dopiskiem "oferta pracy inspekcja"

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Termin: Termin składania dokumentów: 05.02.2016 r.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: m. Poznań

Gmina pracodawcy: Poznań

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Poznań

Ulica pracodawcy: Św.Marcin

Numer budynku pracodawcy: 46

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie

Zawód wykonywany przez pracownika: inspektor pracy

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 19.01.2016