Praca INSPEKTOR DS INWESTYCJI Toruń POLSKI ZWIĄZEK DZIAŁKOWCÓW Okręgowy Zarząd Toruńsko-Włocławski

Lubicka 12 A, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
nadzór nad prowadzonymi inwestycjami w ogrodach działkowych, prowadzenie dokumentacji, wysokość wynagrodzenia 1750 zł brutto + 30% premii+ dodatek za staż pracy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INSPEKTOR DS INWESTYCJI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Toruń

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Toruń

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Toruń

Zawód: inspektor nadzoru budowlanego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, budowlane

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: PRAWO JAZDY KAT. B*

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: uprawnienia budowlane

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: znajomość programu Word i Excel

wymagania_wymaganiaDodatkowe_wyksztalcenia_0: wyższe (w tym licencjat), budowlane

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
pisanie pism w MS Word, sporzadzanie zestawień w Excelu, nadzór w terenie, wymagany własny samochód

Nazwa pracodawcy:
POLSKI ZWIĄZEK DZIAŁKOWCÓW Okręgowy Zarząd Toruńsko-Włocławski

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Godziny : 8-16

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Toruń

Gmina pracodawcy: Toruń

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Toruń

Adres strony pracodawcy: www.ozpzd-tw.org

Ulica pracodawcy: Lubicka

Numer budynku pracodawcy: 12 A

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia

Zawód wykonywany przez pracownika: inspektor nadzoru budowlanego