Praca INSPEKTOR BHP Kielce Odlewnia Chemar Sp. z o.o.

K.Olszewskiego 6, 25-900 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków:
Uprawnienia z zakresu BHP,PPOŻ oraz Ochrony Środowiska, dobra znajomość zagadnień i obowiązujących przepisów dobrze widziane doświadczenie w pracy w zakładzie przemyslowym.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 0.5

Wysokość wynagrodzenia brutto: 1 400 - 1 600 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: INSPEKTOR BHP

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kielce

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Kielce

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kielce

Zawód:
pozostały średni personel ochrony środowiska, medycyny pracy i bhp

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 1 400 - 1 600 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: wyższe (w tym licencjat), inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Doświadczenie zawodowe, samodzielność.

Nazwa pracodawcy: Odlewnia Chemar Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Wskazany kontakt tel; 41 367-56-81 lub e-mail; biuro (at) odlewnia-chemar.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: m. Kielce

Gmina pracodawcy: Kielce

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kielce

Ulica pracodawcy: K.Olszewskiego

Numer budynku pracodawcy: 6

Profil działalności pracodawcy: Odlewnictwo staliwa.

Oferta zgłoszona przez: Miejski Urząd Pracy w Kielcach