Praca INFORMATYK-KONSULTANT-IT Goleniów kontakt przez PUP

Stanowisko: INFORMATYK-KONSULTANT-IT

Wynagrodzenie: do 1 850 PLN

Zakres obowiązków: Tworzenie dokumentacji, projektowanie grafiki dla aplikacji mobilnych, serwis sprzętu komputerowego. Wymagania: Wykształcenie średnie, bardzo dobra znajomość obsługi komputera,

Data publikacji: 2016-03-01

Lokalizacja: Goleniów (zachodniopomorskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Goleniów, powiat: goleniowski, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków:
Tworzenie dokumentacji, projektowanie grafiki dla aplikacji mobilnych, serwis sprzętu komputerowego. Wymagania: Wykształcenie średnie, bardzo dobra znajomość obsługi komputera,

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INFORMATYK-KONSULTANT-IT

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Goleniów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: goleniowski

Zawód: technik informatyk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 14.04.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: obsługa komputera

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Pyrzycach

Dworcowa 23, 74-200 Pyrzyce, powiat: pyrzycki, woj: zachodniopomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: pyrzycki

Gmina pracodawcy: Pyrzyce

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Pyrzyce

Ulica pracodawcy: Dworcowa

Numer budynku pracodawcy: 23

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pyrzycach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: technik informatyk*